Hledat

Ubytování

Ubytování město Medvode

Ve městě Medvode (Slovinsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Medvode

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Medvode

Lake House Apartment Hrovat

9,8

Lake House Apartment Hrovat

Ubytování (Apartmán) Lake House Apartment Hrovat. Set in Medvode in the Osrednjeslovenska region, Lake House Apartment Hrovat features a balcony and lake views. Ubytování Lake House Apartment Hrovat se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Metka

9,6

Apartma Metka

Ubytování (Apartmán) Apartma Metka. Located in Medvode in the Osrednjeslovenska region, Apartma Metka features a terrace and garden views. Ubytování Apartma Metka se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Andy

9,5

Apartment Andy

Ubytování (Apartmán) Apartment Andy. Located in a quiet location in Medvode, Apartment Andy offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Apartment Andy se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartments Domovoj

9,2

Apartments Domovoj

Ubytování (Penzion) Apartments Domovoj. Apartment Domovoj is set in Medvode, 13 km from Ljubljana. Free WiFi is offered throughout the property and free private parking is available on site. Ubytování Apartments Domovoj se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 497 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sport Haus Duem

9,2

Apartments Sport Haus Duem

Ubytování (Apartmány) Apartments Sport Haus Duem. Apartments Sport Haus Duem has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Medvode. Ubytování Apartments Sport Haus Duem se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inn Na vihri

9,1

Inn Na vihri

Ubytování (Penzion – hostinec) Inn Na vihri. Situated in a mountain village, 5 km from Medvode and 11 km from Ljubljana, Inn Na vihri boasts a children's playground, terrace and sun terrace. Ubytování Inn Na vihri se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostisce Jezero

9

Gostisce Jezero

Ubytování (Bed and breakfast) Gostisce Jezero. Gostisce Jezero se nachází v klidném prostředí jezera Zbiljsko, jen 12 km od centra Lublaně. Ubytování Gostisce Jezero se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House with a beautiful view

8,7

Country House with a beautiful view

Ubytování (Prázdninový dům) Country House with a beautiful view. Located in Medvode, Country House with a beautiful view offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Country House with a beautiful view se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Happy Holiday House

8,1

The Happy Holiday House

Ubytování (Penzion) The Happy Holiday House. Situated in Medvode, The Happy Holiday House offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování The Happy Holiday House se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Stremljan

7,9

Guesthouse Stremljan

Ubytování (Penzion) Guesthouse Stremljan. Guesthouse Stremljan is located in the small town of Medvode, 10 km from Ljubljana. It offers rooms with cable TV and a free Wi-Fi access. Ubytování Guesthouse Stremljan se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VEGANFRESH

7,3

VEGANFRESH

Ubytování (Hotel) VEGANFRESH. Tříhvězdičkový hotel VEGANFRESH se nachází ve městě Medvode a nabízí zahradu, terasu, restauraci a klimatizované pokoje s bezplatným WiFi a vlastní... Ubytování VEGANFRESH se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pri Ancki

7,3

Pri Ancki

Ubytování (Bed and breakfast) Pri Ancki. Rodinný penzion se nachází ve městě Medvode v krajině Lublaně, 9 km od centrální Lublaně v blízkosti hlavní silnice na Kranj a 14 km od mezinárodního... Ubytování Pri Ancki se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zbilje Lake House

Zbilje Lake House

Ubytování (Prázdninový dům) Zbilje Lake House. Zbilje Lake House se nachází v Medvode a nabízí zahradu. Lublaň je odsud 13 km. Prázdninový dům má 2 samostatné ložnice, 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Zbilje Lake House se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tranquil hillside cottage near Ljubljana

Tranquil hillside cottage near Ljubljana

Ubytování (Chata) Tranquil hillside cottage near Ljubljana. Set in Medvode in the Osrednjeslovenska region, Tranquil hillside cottage near Ljubljana has a garden. Ubytování Tranquil hillside cottage near Ljubljana se nachází ve městě Medvode (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytování ve městě Medvode

Město Medvode se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Medvode.