Hledat

Ubytování

Ubytování město Mazzin

Ve městě Mazzin (Itálie) máme celkem 33 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mazzin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mazzin

Cesa Antermoia

10

Cesa Antermoia

UbytováníCesa Antermoia. Cesa Antermoia se nachází v Mazzinu, 18 km od průsmyku Sella, 18 km od jezera Carezza a 34 km od Saslong. 18 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Cesa Antermoia se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lovely House in the Dolomites

9,7

Lovely House in the Dolomites

Ubytování (Apartmán) Lovely House in the Dolomites. Lovely House in the Dolomites se nachází v Mazzinu, pouhých 17 km od jezera Carezza, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Lovely House in the Dolomites se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Maso Apartment

9,5

Al Maso Apartment

Ubytování (Apartmán) Al Maso Apartment. Al Maso Apartment se nachází asi 20 km od průsmyku Pordoi a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. 17 km od jezera Carezza. Ubytování Al Maso Apartment se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Mantel - CPO230

9,5

Locazione Turistica Mantel - CPO230

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Mantel - CPO230. Locazione Turistica Mantel - CPO230 se nachází v Mazzinu. Město Ortisei je vzdálené 37 km. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Mantel - CPO230 se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lausa

9,4

Casa Lausa

Ubytování (Apartmány) Casa Lausa. Casa Lausa se nachází v Mazzinu, 37 km od Ortisei, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Lausa se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Pìcola Cèsa de Sèn Nicolò

9,2

La Pìcola Cèsa de Sèn Nicolò

Ubytování (Apartmán) La Pìcola Cèsa de Sèn Nicolò. La Pìcola Cèsa de Sèn Nicolò se nachází v Mazzinu. Nabízí výhled na hory a stojí 20 km od Ortisei. Ubytování La Pìcola Cèsa de Sèn Nicolò se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mela - Accogliente appartamento con vetrate panoramiche

9,2

Casa Mela - Accogliente appartamento con vetrate panoramiche

Ubytování (Apartmán) Casa Mela - Accogliente appartamento con vetrate panoramiche. Casa Mela - Accogliente appartamento con vetrate panoramiche se nachází v Mazzinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování Casa Mela - Accogliente appartamento con vetrate panoramiche se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Ardoney

9,2

Ciasa Ardoney

Ubytování (Apartmány) Ciasa Ardoney. Ciasa Ardoney se nachází v Campitello di Fassa, 34 km od Ortisei. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ciasa Ardoney se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Val Udai

9,1

Garni Val Udai

UbytováníGarni Val Udai. Garni Val Udai se nachází v obci lyžařského střediska Mazzin, 3 km od nejbližších sjezdovek. Tento rodinný hotel provozuje pizzerii a snack bar. Ubytování Garni Val Udai se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Trottner - CPO225

9

Locazione Turistica Trottner - CPO225

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Trottner - CPO225. Locazione Turistica Trottner - CPO225 se nachází v Mazzinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. 17 km od jezera Carezza. Ubytování Locazione Turistica Trottner - CPO225 se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLA RADETZKY

9

VILLA RADETZKY

Ubytování (Apartmán) VILLA RADETZKY. Offering mountain views, VILLA RADETZKY is an accommodation situated in Mazzin, 18 km from Carezza Lake and 18 km from Pordoi Pass. Ubytování VILLA RADETZKY se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Butterfly 2

9

Chalet Butterfly 2

Ubytování (Apartmán) Chalet Butterfly 2. Chalet Butterfly 2 se nachází v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza a 19 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Chalet Butterfly 2 se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ciamol

8,8

Hotel Ciamol

Ubytování (Hotel) Hotel Ciamol. Hotel Ciamol se nachází ve Fontanazzu, 1,3 km od sjezdovek Corrodella. Hostům nabízí wellness centrum a pokoje s balkonem zařízené v alpském stylu. Ubytování Hotel Ciamol se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Battis

8,7

Cesa Battis

UbytováníCesa Battis. Cesa Battis se nachází v Mazzinu, 20 km od průsmyku Pordoi, 20 km od průsmyku Sella a 35 km od Saslong. 17 km od jezera Carezza. Ubytování Cesa Battis se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Butterfly 1

8,7

Chalet Butterfly 1

Ubytování (Apartmán) Chalet Butterfly 1. Chalet Butterfly 1 se nachází v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza a 19 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Chalet Butterfly 1 se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sass Pordoi

8,7

Sass Pordoi

Ubytování (Apartmány) Sass Pordoi. Sass Pordoi se nachází v Mazzinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Sass Pordoi se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apt Vista sulla Vallata

8

Apt Vista sulla Vallata

UbytováníApt Vista sulla Vallata. Apt Vista sulla Vallata se nachází v Mazzinu, 18 km od jezera Carezza, 19 km od průsmyku Pordoi a 19 km od průsmyku Sella. Ubytování Apt Vista sulla Vallata se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Udai - Charme Homes

8

Chalet Udai - Charme Homes

Ubytování (Apartmán) Chalet Udai - Charme Homes. Chalet Udai - Charme Homes se nachází v Mazzinu, 20 km od průsmyku Pordoi a průsmyku Sella. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Chalet Udai - Charme Homes se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gallo

8

Casa Gallo

Ubytování (Apartmán) Casa Gallo. Casa Gallo nabízí ubytování s výhledem na hory v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza a 19 km od průsmyku Pordoi. Nabízí terasu a neplacené soukromé... Ubytování Casa Gallo se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Villaggio Ladino

7,9

Locazione Turistica Villaggio Ladino

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Villaggio Ladino. Locazione Turistica Villaggio Ladino se nachází v Mazzinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 17 km od jezera Carezza. Ubytování Locazione Turistica Villaggio Ladino se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa de Leo

7,7

Ciasa de Leo

Ubytování (Apartmán) Ciasa de Leo. Ciasa de Leo se nachází v Mazzinu v regionu Tridentsko-Horní Adiže, 36 km od Ortisei, a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa de Leo se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Scorpion

7,6

Scorpion

Ubytování (Apartmány) Scorpion. Scorpion se nachází v Mazzinu, 17 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Scorpion se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Pizboè

7,5

Hotel Pizboè

Ubytování (Hotel) Hotel Pizboè. Hotel Pizboè se nachází v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování Hotel Pizboè se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Butterfly 3

7,4

Chalet Butterfly 3

Ubytování (Apartmán) Chalet Butterfly 3. Chalet Butterfly 3 se nachází v Mazzinu, 6 km od Canazei. Ubytování Chalet Butterfly 3 se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vajolet

7,4

Hotel Vajolet

Ubytování (Hotel) Hotel Vajolet. Hotel Vajolet se nachází v centru Mazzinu, 100 metrů od bezplatné kyvadlové dopravy k lyžařským vlekům Val di Fassa, a nabízí výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Vajolet se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solaia

7,4

Solaia

Ubytování (Apartmány) Solaia. Solaia se nachází v Mazzinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Solaia se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Club Regina E Fassa

6,2

Hotel Club Regina E Fassa

Ubytování (Hotel) Hotel Club Regina E Fassa. Set in the heart of the Dolomiti Superski ski area and 6 km from Canazei, Hotel Club Regina E Fassa offers free WiFi in the lobby and in the common areas. Ubytování Hotel Club Regina E Fassa se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunetti

5

Brunetti

Ubytování (Apartmány) Brunetti. Brunetti se nachází v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza a 20 km od průsmyku Pordoi, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Brunetti se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Condominio Antermoia by Interhome

1

Apartment Condominio Antermoia by Interhome

UbytováníApartment Condominio Antermoia by Interhome. Locazione Turistica Condominio Antermoia by Interhome se nachází asi 17 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Apartment Condominio Antermoia by Interhome se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Valentini by Interhome

Apartment Valentini by Interhome

UbytováníApartment Valentini by Interhome. Locazione Turistica Valentini by Interhome se nachází asi 17 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Apartment Valentini by Interhome se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

App Negritella Villaggio Ladino

App Negritella Villaggio Ladino

UbytováníApp Negritella Villaggio Ladino. App Negritella Villaggio Ladino se nachází v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza a 19 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování App Negritella Villaggio Ladino se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

El Fienil

El Fienil

UbytováníEl Fienil. El Fienil se nachází v Mazzinu, 17 km od jezera Carezza a 19 km od průsmyku Pordoi. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování El Fienil se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Mazzin

Appartamento Mazzin

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mazzin. Appartamento Mazzin se nachází 18 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Mazzin se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Majia 1

Cesa Majia 1

Ubytování (Apartmány) Cesa Majia 1. Cesa Majia 1 is located in Mazzin, 17 km from Sella Pass and 19 km from Carezza Lake, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Cesa Majia 1 se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Marta

Villa Marta

UbytováníVilla Marta. Villa Marta se nachází v Mazzinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Villa Marta se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antermoia Suite - servizio navetta, sala giochi e bici gratis

Antermoia Suite - servizio navetta, sala giochi e bici gratis

UbytováníAntermoia Suite - servizio navetta, sala giochi e bici gratis. Antermoia Suite - Relax esclusivo in Val di Fassa se nachází v Mazzinu. Tento apartmán má bezplatné soukromé parkoviště a bankomat. Ubytování Antermoia Suite - servizio navetta, sala giochi e bici gratis se nachází ve městě Mazzin (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mazzin

Město Mazzin se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 33 hotelů a ubytování ve městě Mazzin.