Hledat

Ubytování

Ubytování město Mattarello

Ve městě Mattarello (Itálie) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mattarello

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mattarello

Appartment Lodged Mamma Maria

10

Appartment Lodged Mamma Maria

Ubytování (Apartmán) Appartment Lodged Mamma Maria. Appartment Lodged Mamma Maria nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na město, asi 6,7 km od MUSE. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartment Lodged Mamma Maria se nachází ve městě Mattarello (Itálie - Trentino Alto Adige).

EASY-HOUSE

9,3

EASY-HOUSE

Ubytování (Apartmán) EASY-HOUSE. EASY-HOUSE se nachází asi 7,3 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování EASY-HOUSE se nachází ve městě Mattarello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Al Maniero

9,3

Agriturismo Al Maniero

Ubytování (Farma) Agriturismo Al Maniero. Agriturismo Al Maniero se nachází v Trentu v regionu Trentino Alto Adige, 8,5 km od muzea MUSE. Ubytování Agriturismo Al Maniero se nachází ve městě Mattarello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed and Breakfast La Cesura

9,2

Bed and Breakfast La Cesura

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast La Cesura. Bed and Breakfast La Cesura se nachází v Mattarellu, 33 km od Madonny di Campiglio, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bed and Breakfast La Cesura se nachází ve městě Mattarello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Diamond House

Diamond House

Ubytování (Apartmány) Diamond House. Diamond House se nachází v Mattarellu, 7,4 km od muzea MUSE, 45 km od hradu Castello di Avio a 9 km od Tridentské univerzity. Ubytování Diamond House se nachází ve městě Mattarello (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Mattarello

Město Mattarello se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Mattarello.