Hledat

Ubytování

Ubytování město Matala

Ve městě Matala (Řecko) máme celkem 51 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Matala

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Matala

Flores Playa

10

Flores Playa

Ubytování (Apartmán) Flores Playa. Flores Playa se nachází ve městě Matala, jen pár kroků od pláže Matala a 700 metrů od pláže Red Sand. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Flores Playa se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Matala Hostel

9,7

Matala Hostel

Ubytování (Hostel) Matala Hostel. Matala Hostel se nachází ve městě Matala, 550 metrů od pláže Matala a 1,2 km od pláže Kommos, a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Matala Hostel se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Elektra

9,7

Elektra

Ubytování (Apartmán) Elektra. Set in Matala, Elektra offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features sea views and is 31 km from Agia Galini. Ubytování Elektra se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Nostos Cave Seaview Apartment

9,5

Nostos Cave Seaview Apartment

Ubytování (Apartmán) Nostos Cave Seaview Apartment. Nostos Cave Seaview Apartment se nachází v Matale, pouhých 50 metrů od pláže Matala, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nostos Cave Seaview Apartment se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

MATALA * LUX CAVE

9,5

MATALA * LUX CAVE

Ubytování (Vila) MATALA * LUX CAVE. MATALA * LUX CAVE se nachází v Matale, 50 metrů od pláže Matala a 650 metrů od pláže Red Sand. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování MATALA * LUX CAVE se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Nautilus

9,4

Nautilus

Ubytování (Apartmán) Nautilus. Nautilus se nachází v Matale, jen pár kroků od pláže Matala, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nautilus se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Villa Dream

9,4

Villa Dream

Ubytování (Vila) Villa Dream. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Dream is situated in Matala. Ubytování Villa Dream se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Garden Rooms

9,3

Garden Rooms

Ubytování (Apartmán) Garden Rooms. Garden Rooms se nachází asi 650 metrů od pláže Matala a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Garden Rooms se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Antonios 1

9,3

Antonios 1

Ubytování (Apartmány) Antonios 1. Antonios 1 se nachází v Matale, 31 km od Agia Galini. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Antonios 1 se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Cactus Room

9,2

Cactus Room

Ubytování (Apartmán) Cactus Room. Situated in Matala, 50 metres from Matala beach and 700 metres from Red Sand Beach, Cactus Room provides accommodation with amenities such as free WiFi and... Ubytování Cactus Room se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Absolute Matala

9,2

Absolute Matala

Ubytování (Apartmán) Absolute Matala. Boasting sea views, Absolute Matala features accommodation with a balcony and a coffee machine, around a few steps from Matala beach. Ubytování Absolute Matala se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Matala Luxury Apartments

9,2

Matala Luxury Apartments

Ubytování (Apartmány) Matala Luxury Apartments. Matala Luxury Apartments in Matala is set a few steps from Matala beach and offers air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a... Ubytování Matala Luxury Apartments se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Amalia

9,1

Amalia

Ubytování (Bed and breakfast) Amalia. Amalia nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 500 metrů od pláže Matala. Tento bed and breakfast nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Amalia se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Thalasso resort

9,1

Thalasso resort

Ubytování (Prázdninové domy) Thalasso resort. Rezort Thalasso se nachází v Matale, 31 km od Agia Galini. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Thalasso resort se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Antonios Hotel Apartments

9,1

Antonios Hotel Apartments

Ubytování (Apartmány) Antonios Hotel Apartments. The family-run Antonios Apartments is situated in Matala, less than 50 metres from the beach. It offers air-conditioned rooms with private balcony. Ubytování Antonios Hotel Apartments se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Studio Rafaela

8,8

Studio Rafaela

Ubytování (Apartmán) Studio Rafaela. Located in Matala, 50 metres from Matala beach and 600 metres from Red Sand Beach, Studio Rafaela offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Studio Rafaela se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Akti Home Matala

8,8

Akti Home Matala

Ubytování (Prázdninový dům) Akti Home Matala. Akti Home Matala se nachází v Matale a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Akti Home Matala se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Hotel Orama-Matala

8,6

Hotel Orama-Matala

Ubytování (Aparthotel) Hotel Orama-Matala. Hotel Orama-Matala se nachází v Matale a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Hotel Orama-Matala se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Beach View Matala

8,5

Beach View Matala

Ubytování (Apartmány) Beach View Matala. Beach View Matala is set in Matala. Every unit has a private bathroom and shower, air conditioning, a flat-screen TV and a fridge. Ubytování Beach View Matala se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Square Studios Georgia

8,4

Square Studios Georgia

Ubytování (Apartmány) Square Studios Georgia. Square Studios Georgia se nachází jen pár kroků od pláže Matala a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Square Studios Georgia se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Hotel Sofia

8,3

Hotel Sofia

Ubytování (Hotel) Hotel Sofia. Hotel Sofia se nachází v klidné části města Matala, blízko centra města s obchody, bary a restauracemi, jen 50 metrů od písečné pláže a 20 minut od slavné... Ubytování Hotel Sofia se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Paradise Matala Hotel

8,3

Paradise Matala Hotel

Ubytování (Hotel) Paradise Matala Hotel. Paradise Matala Hotel se nachází v Matale, 600 metrů od pláže Matala, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Paradise Matala Hotel se nachází ve městě Matala (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Matala

Město Matala se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 51 hotelů a ubytování ve městě Matala.