Hledat

Ubytování

Ubytování město Mastichari

Ve městě Mastichari (Řecko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mastichari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mastichari

Seabreeze Villa

9,7

Seabreeze Villa

Ubytování (Vila) Seabreeze Villa. Featuring a seafront location in Mastichari on Kos Island, Seabreeze Villa is a luxuriously furnished villa with an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Seabreeze Villa se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

HolidayDream Apartment Thalia

9,7

HolidayDream Apartment Thalia

Ubytování (Apartmány) HolidayDream Apartment Thalia. Set 90 metres from Mastichari Beach, HolidayDream Apartment Thalia offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování HolidayDream Apartment Thalia se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Dream Apartments

9,6

Holiday Dream Apartments

Ubytování (Apartmán) Holiday Dream Apartments. Set in Mastichari, within a few steps of Mastichari Beach and 1. Ubytování Holiday Dream Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Villa Kos

9,6

Villa Kos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kos. Set 300 metres from a sandy beach and 400 metres from Lido Water Park, Villa Kos offers accommodation with a terrace. Free WiFi is also available. Ubytování Villa Kos se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Irene Studios

9,5

Irene Studios

Ubytování (Apartmány) Irene Studios. Featuring a garden with colorful flowers, Irene Studios offers accommodation in Mastichari, Kos. Lido Water Park is 2.9 km away. Ubytování Irene Studios se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Villa Leonidas

9,5

Villa Leonidas

Ubytování (Vila) Villa Leonidas. Villa Leonidas is set in Mastichari, 200 metres from Lido Water Park, and a garden, a terrace and a shared lounge are accessible on-site. Ubytování Villa Leonidas se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Villa Neptun with private Pool

9,2

Villa Neptun with private Pool

Ubytování (Vila) Villa Neptun with private Pool. Featuring a patio with pool views, and a garden and a terrace, Villa Neptun with private Pool can be found in Mastichari, close to Mastichari Beach and a... Ubytování Villa Neptun with private Pool se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neptune Hotel-Resort, Convention Centre & Spa

9,2

Neptune Hotel-Resort, Convention Centre & Spa

Ubytování (Rezort) Neptune Hotel-Resort, Convention Centre & Spa. Neptun Hotel se nachází u pláže na ostrově Kos, 5 km od vesnice Mastichari. Ubytování Neptune Hotel-Resort, Convention Centre & Spa se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Ilios and Irene

9,1

Ilios and Irene

Ubytování (Aparthotel) Ilios and Irene. Ilios and Irene jsou klimatizované apartmány s možností vlastního stravování a vlastním, zařízeným balkonem s výhledem na krajinu ostrova Kos. Ubytování Ilios and Irene se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Mastichari Nektaria Studio

9,1

Mastichari Nektaria Studio

Ubytování (Apartmány) Mastichari Nektaria Studio. Situated in Mastichari, Mastichari Nektaria Studio is only 100 metres from the beach, while the Lido Water Park is 2.9 km away. Ubytování Mastichari Nektaria Studio se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Horizon Beach Resort

9,1

Horizon Beach Resort

Ubytování (Rezort) Horizon Beach Resort. Horizon Beach Resort se nachází na prestižním místě přímo u pláže a může se pochlubit výhledem na Egejské moře. Ubytování Horizon Beach Resort se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Katerina & Efi Apartments

9,1

Katerina & Efi Apartments

Ubytování (Apartmány) Katerina & Efi Apartments. Situated in Mastichari, 50 metres from Mastichari Beach and 1. Ubytování Katerina & Efi Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mastichari Bay Hotel

9

Mastichari Bay Hotel

Ubytování (Rezort) Mastichari Bay Hotel. Čtyřhvězdičkový rezort Mastichari Bay Hotel leží na okraji vesničky Mastichari, přímo na pobřeží ostrova Kos. Ubytování Mastichari Bay Hotel se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Appartment Anna

9

Appartment Anna

Ubytování (Apartmány) Appartment Anna. Located 100 metres from Mastichari Beach, Appartment Anna offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Appartment Anna se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andreas Studios

8,9

Andreas Studios

Ubytování (Apartmány) Andreas Studios. Rodinné Andreas Studios se nachází v Mastichari, 5 minut pěšky od pláže. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Andreas Studios se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Studios

8,8

Panorama Studios

Ubytování (Apartmány) Panorama Studios. Panorama Studios na úžasném místě na nábřeží je malý rodinný komplex s výhledem na krásné písečné pláže střediska Mastihari. Ubytování Panorama Studios se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Yiannis Apartments

8,8

Yiannis Apartments

Ubytování (Apartmán) Yiannis Apartments. Offering an outdoor pool, Yiannis Apartments is located in Mastichari. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytování Yiannis Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Sea Breeze Hotel

8,4

Sea Breeze Hotel

Ubytování (Hotel) Sea Breeze Hotel. Located in Mastichari, 200 metres from Mastichari Beach, Sea Breeze Hotel provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytování Sea Breeze Hotel se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Gaia Palace

8,3

Gaia Palace

Ubytování (Hotel) Gaia Palace. Moderní 5hvězdičkový hotel Gaia Palace je situován v tradiční rybářské vesničce Mastichari a nabízí luxusní ubytování a bazény, panoramatické výhledy a... Ubytování Gaia Palace se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Ammos Resort

8,3

Ammos Resort

Ubytování (Rezort) Ammos Resort. Ammos Resort se rozkládá v letovisku Mastichari na ostrově Kos a může se pochlubit venkovním bazénem, soukromou pláží, dětským hřištěm, fitness centrem a... Ubytování Ammos Resort se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Smy Hotel Princess of Kos

8,2

Smy Hotel Princess of Kos

Ubytování (Hotel) Smy Hotel Princess of Kos. Hotel Smy Hotel Princess of Kos se nachází na krásné pláži na severní straně ostrova Kos, poblíž vesnice Mastihari. Ubytování Smy Hotel Princess of Kos se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Kouros Palace

8,1

Kouros Palace

Ubytování (Hotel) Kouros Palace. Kouros Palace se nachází v Mastichari. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu, samoobslužnou restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech... Ubytování Kouros Palace se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Gaia Royal

7,8

Gaia Royal

Ubytování (Rezort) Gaia Royal. Toto rozsáhlé letovisko má vynikající polohu jen pár kroků od pláže a akvaparku Lido a nabízí množství organizované zábavy, velké venkovní bazény a balíček... Ubytování Gaia Royal se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

The Small Village

7,8

The Small Village

Ubytování (Hotel) The Small Village. Covering an area of 20,000m² square metres and located in the outskirts of Mastichari Village, the Small Village features an outdoor pool, restaurant, gym... Ubytování The Small Village se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Eurovillage Achilleas Hotel

7,2

Eurovillage Achilleas Hotel

Ubytování (Hotel) Eurovillage Achilleas Hotel. Hotel Eurovillage Achilleas se nachází v Mastichari na ostrově Kos. Nabízí sezónní venkovní bazén, wellness centrum, saunu a fitness centrum. Ubytování Eurovillage Achilleas Hotel se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Villa Posseidon with private Pool

Villa Posseidon with private Pool

Ubytování (Vila) Villa Posseidon with private Pool. Featuring a patio with pool views, and a garden and a terrace, Villa Posseidon with private Pool can be found in Mastichari, close to Mastichari Beach and... Ubytování Villa Posseidon with private Pool se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neptune Holiday Home

Neptune Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Neptune Holiday Home. Situated in Mastichari, less than 1 km from Mastichari Beach and a 16-minute walk from Dolphin Bay Beach, Neptune Holiday Home offers a seasonal outdoor... Ubytování Neptune Holiday Home se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marika Apartments Lease

Marika Apartments Lease

Ubytování (Apartmán) Marika Apartments Lease. Situated 2.9 km from Lido Water Park, Marika Apartments Lease provides free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Marika Apartments Lease se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea Breeze 2 Apartments

Sea Breeze 2 Apartments

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze 2 Apartments. Sea Breeze 2 Apartments offers accommodation in Mastichari, 2.7 km from Lido Water Park. Kos International ""Hippocrates" Airport is 7 km from the... Ubytování Sea Breeze 2 Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Atlantica Marmari Palace

Atlantica Marmari Palace

Ubytování (Hotel) Atlantica Marmari Palace. 2.9 km from Lido Water Park, Magic Life Marmari Palace by Atlantica is situated in Mastichari and features a restaurant and free WiFi. Ubytování Atlantica Marmari Palace se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι

Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι

Ubytování (Apartmán) Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι. Located in Mastichari, 2.9 km from Lido Water Park, Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι offers a living room with a flat-screen TV, and free... Ubytování Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Carlos

Villa Carlos

Ubytování (Vila) Villa Carlos. Located in Mastichari, within 250 metres of the beach, the traditionally built Villa Carlos features a furnished terrace and a garden with BBQ facilities. Ubytování Villa Carlos se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Diamond Deluxe suites Mastichari

Diamond Deluxe suites Mastichari

Ubytování (Apartmán) Diamond Deluxe suites Mastichari. Set in Kos Town, 500 metres from Mastichari Beach and 1. Ubytování Diamond Deluxe suites Mastichari se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mastichari

Město Mastichari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Mastichari.