Hledat

Ubytování

Ubytování město Mastichari

Ve městě Mastichari (Řecko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mastichari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mastichari

Chill and Thrill Apartments

9,9

Chill and Thrill Apartments

Ubytování (Apartmány) Chill and Thrill Apartments. Chill and Thrill Apartments se nachází v Mastichari na ostrově Kos, nedaleko pláží Mastichari a Troulos. Ubytování Chill and Thrill Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

HolidayDream Apartment Thalia

9,7

HolidayDream Apartment Thalia

Ubytování (Apartmány) HolidayDream Apartment Thalia. Set 90 metres from Mastichari Beach, HolidayDream Apartment Thalia offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování HolidayDream Apartment Thalia se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

NM Apartments

9,5

NM Apartments

Ubytování (Apartmán) NM Apartments. NM Apartments se nachází v Mastichari, 1,5 km od pláže Troulos a 1,8 km od pláže Dolphin Bay. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou... Ubytování NM Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Villa Neptun with private Pool

9,2

Villa Neptun with private Pool

Ubytování (Vila) Villa Neptun with private Pool. Featuring a patio with pool views, and a garden and a terrace, Villa Neptun with private Pool can be found in Mastichari, close to Mastichari Beach and a... Ubytování Villa Neptun with private Pool se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Katerina & Efi Apartments

9,1

Katerina & Efi Apartments

Ubytování (Apartmány) Katerina & Efi Apartments. Situated in Mastichari, 50 metres from Mastichari Beach and 1. Ubytování Katerina & Efi Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

IASONAS APARTMENTS

9

IASONAS APARTMENTS

Ubytování (Penzion – hostinec) IASONAS APARTMENTS. IASONAS APARTMENTS se nachází na pláži v Mastichari a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí sdílenou kuchyň a terasu. 2,9 km od aquaparku Lido. Ubytování IASONAS APARTMENTS se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Appartment Anna

9

Appartment Anna

Ubytování (Apartmány) Appartment Anna. Located 100 metres from Mastichari Beach, Appartment Anna offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Appartment Anna se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Andreas Studios

8,9

Andreas Studios

Ubytování (Apartmány) Andreas Studios. Rodinné Andreas Studios se nachází v Mastichari, 5 minut pěšky od pláže. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Andreas Studios se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Diamond Deluxe Apartments Mastichari

8,2

Diamond Deluxe Apartments Mastichari

Ubytování (Apartmán) Diamond Deluxe Apartments Mastichari. Diamond Deluxe Apartments Mastichari se nachází v Mastichari, 1,6 km od pláže Troulos a 1,7 km od pláže Dolphin Bay. Ubytování Diamond Deluxe Apartments Mastichari se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Villa Posseidon with private Pool

Villa Posseidon with private Pool

Ubytování (Vila) Villa Posseidon with private Pool. Featuring a patio with pool views, and a garden and a terrace, Villa Posseidon with private Pool can be found in Mastichari, close to Mastichari Beach and... Ubytování Villa Posseidon with private Pool se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Neptune Holiday Home

Neptune Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Neptune Holiday Home. Situated in Mastichari, less than 1 km from Mastichari Beach and a 16-minute walk from Dolphin Bay Beach, Neptune Holiday Home offers a seasonal outdoor... Ubytování Neptune Holiday Home se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Tamaris Homes

Tamaris Homes

Ubytování (Prázdninové domy) Tamaris Homes. Tamaris Homes se nachází v Mastichari na ostrově Kos, 650 metrů od pláže Mastichari, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným... Ubytování Tamaris Homes se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Diamond Deluxe Apartments Mastichari

Diamond Deluxe Apartments Mastichari

Ubytování (Apartmán) Diamond Deluxe Apartments Mastichari. Diamond Deluxe Apartments Mastichari se nachází v Mastichari, 550 metrů od pláže Mastichari, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě... Ubytování Diamond Deluxe Apartments Mastichari se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Marika Apartments Lease

Marika Apartments Lease

Ubytování (Apartmán) Marika Apartments Lease. Situated 2.9 km from Lido Water Park, Marika Apartments Lease provides free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Marika Apartments Lease se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Atlantica Marmari Palace

Atlantica Marmari Palace

Ubytování (Hotel) Atlantica Marmari Palace. 2.9 km from Lido Water Park, Magic Life Marmari Palace by Atlantica is situated in Mastichari and features a restaurant and free WiFi. Ubytování Atlantica Marmari Palace se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Sea Breeze 2 Apartments

Sea Breeze 2 Apartments

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze 2 Apartments. Sea Breeze 2 Apartments offers accommodation in Mastichari, 2.7 km from Lido Water Park. Kos International ""Hippocrates" Airport is 7 km from the... Ubytování Sea Breeze 2 Apartments se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Tamaris Villa

Tamaris Villa

Ubytování (Vila) Tamaris Villa. Tamaris Villa se nachází v Mastichari, 650 metrů od pláže Mastichari a 1,5 km od pláže Troulos. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Tamaris Villa se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Kenny's Estate

Kenny's Estate

Ubytování (Prázdninový dům) Kenny's Estate. Kenny's Estate se nachází v Mastichari, 450 metrů od pláže Troulos a 1,1 km od pláže Tam Tam. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Kenny's Estate se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι

Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι

Ubytování (Apartmán) Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι. Located in Mastichari, 2.9 km from Lido Water Park, Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι offers a living room with a flat-screen TV, and free... Ubytování Διαμέρισμα μπροστά στην παραλία και το λιμάνι se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Diamond Deluxe suites Mastichari

Diamond Deluxe suites Mastichari

Ubytování (Apartmán) Diamond Deluxe suites Mastichari. Set in Kos Town, 500 metres from Mastichari Beach and 1. Ubytování Diamond Deluxe suites Mastichari se nachází ve městě Mastichari (Řecko - Kos).

Ubytování ve městě Mastichari

Město Mastichari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Mastichari.