Hledat

Ubytování

Ubytování město Massimeno

Ve městě Massimeno (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Massimeno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Massimeno

casa Margherita

10

casa Margherita

Ubytovánícasa Margherita. Casa Margherita se nachází v Massimeno. 50 km od vodopádu Varone. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování casa Margherita se nachází ve městě Massimeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B il Ciliegio di Maura

9,2

B&B il Ciliegio di Maura

UbytováníB&B il Ciliegio di Maura. B&B il Ciliegio di Maura se nachází v Massimeno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou s terasou a výhledem na hory. Ubytování B&B il Ciliegio di Maura se nachází ve městě Massimeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenza Al Castello

8,9

Residenza Al Castello

UbytováníResidenza Al Castello. Tradiční horská 3podlažní chata Residenza Al Castellose se nachází v centru Massimena v nádherném údolí Val Rendena a nabízí ubytování v prostorných... Ubytování Residenza Al Castello se nachází ve městě Massimeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Civetta

8,8

Casa Civetta

UbytováníCasa Civetta. Casa Civetta se nachází v Massimeno, 2 km od lyžařského areálu Pinzolo a Madonna Campiglio. Ubytování Casa Civetta se nachází ve městě Massimeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Le Dimore Dei Begai

8,8

Le Dimore Dei Begai

UbytováníLe Dimore Dei Begai. Le Dimore Dei Begai se nachází v malebné horské vesničce Massimeno, jen 2 km od lyžařského areálu Pinzolo. Ubytování Le Dimore Dei Begai se nachází ve městě Massimeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Baita Valon Alpine Hideaway by Interhome

Chalet Baita Valon Alpine Hideaway by Interhome

UbytováníChalet Baita Valon Alpine Hideaway by Interhome. Locazione Turistica Baita Valon Alpine Hideaway by Interhome se nachází v Massimeno, 33 km od jezera Molveno a 43 km od MUSE. Nabízí výhled na hory. Ubytování Chalet Baita Valon Alpine Hideaway by Interhome se nachází ve městě Massimeno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Massimeno

Město Massimeno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Massimeno.