Hledat

Ubytování

Ubytování město Maso Corto

Ve městě Maso Corto (Itálie) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maso Corto

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maso Corto

Appartamento nel Top Residence Kurz

9,5

Appartamento nel Top Residence Kurz

Ubytování (Apartmán) Appartamento nel Top Residence Kurz. Nachází se v Maso Corto, jen 6 km od Weißkugel, Appartamento nel Top Residence Kurz nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Appartamento nel Top Residence Kurz se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence kurtz

9,5

Residence kurtz

Ubytování (Apartmán) Residence kurtz. Residence kurtz se nachází asi 39 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí výhled na řeku, restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování Residence kurtz se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gerstgras

8,5

Hotel Gerstgras

Ubytování (Hotel) Hotel Gerstgras. Hotel Gerstgras se nachází v obci Maso Corto-Val Senales v nadmořské výšce 1700 metrů a nabízí wellness centrum, bowlingovou dráhu a hernu. Ubytování Hotel Gerstgras se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Piccolo Hotel Gurschler

7,9

Piccolo Hotel Gurschler

Ubytování (Hotel) Piccolo Hotel Gurschler. Hotel Piccolo Gurschler se nachází v údolí Masso Corto, 10 metrů od stanice lanovky, která zajišťuje spojení s celoročně otevřeným lyžařským areálem Val... Ubytování Piccolo Hotel Gurschler se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Maso Corto

7,6

Aparthotel Maso Corto

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Maso Corto. Hotel Top Residence Kurz se nachází v v obci Maso Corto, v nadmořské výšce 2 000 metrů a v blízkosti stanice vleku lyžařského areálu Schnalstal Glacier, a... Ubytování Aparthotel Maso Corto se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel Kurzras

7,6

Sporthotel Kurzras

Ubytování (Hotel) Sporthotel Kurzras. Sporthotel Kurzras se nachází v obci Maso Corto v lyžařském středisku Val Senales. Ubytování Sporthotel Kurzras se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Blu Hotel Senales Zirm-Cristal

7,6

Blu Hotel Senales Zirm-Cristal

Ubytování (Hotel) Blu Hotel Senales Zirm-Cristal. Blu Hotels Senales je situován v obci Maso Corto v nadmořské výšce 2 100 metrů, pouhých 100 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Blu Hotel Senales Zirm-Cristal se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Top Residence kurtz -Val Senales

7,3

Top Residence kurtz -Val Senales

Ubytování (Apartmán) Top Residence kurtz -Val Senales. Top Residence kurtz -Val Senales se nachází asi 40 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Top Residence kurtz -Val Senales se nachází ve městě Maso Corto (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Maso Corto

Město Maso Corto se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Maso Corto.