Hledat

Ubytování

Ubytování město Marsá Alam

Ve městě Marsá Alam (Egypt) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marsá Alam

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marsá Alam

Jaz Maraya Resort

9,4

Jaz Maraya Resort

Ubytování (Rezort) Jaz Maraya Resort. Jaz Maraya Resort se nachází v letovisku Marsa Alam City a nabízí venkovní bazén, zahradu, bar a soukromý úsek pláže. Ubytování Jaz Maraya Resort se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jaz Lamaya Resort

9

Jaz Lamaya Resort

Ubytování (Rezort) Jaz Lamaya Resort. Tento 5hvězdičkový rezort se nachází na náhorní plošině ve městě Marsa Alam a nabízí bezplatné parkoviště. Ubytování Jaz Lamaya Resort se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deep Blue Inn

8,8

Deep Blue Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Deep Blue Inn. Čtyřhvězdičkový hotel Deep Blue INN se nachází ve městě Marsa Alam a nabízí restauraci, fitness centrum, bar a zahradu. Ubytování Deep Blue Inn se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mangrove Bay Resort

8,5

Mangrove Bay Resort

Ubytování (Rezort) Mangrove Bay Resort. Mangrove Bay Resort se nachází na pláži v Quseiru a nabízí zahradu, bar a restauraci. Ubytování Mangrove Bay Resort se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Three Corners Equinox Beach Resort

8,3

The Three Corners Equinox Beach Resort

Ubytování (Rezort) The Three Corners Equinox Beach Resort. The Three Corners Equinox Beach Resort se nachází na pobřeží Rudého moře ve městě Marsa Alam.Najdete zde soukromou písečnou pláž a venkovní bazén. Ubytování The Three Corners Equinox Beach Resort se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Royal Tulip Beach Resort

8,2

Royal Tulip Beach Resort

Ubytování (Hotel) Royal Tulip Beach Resort. Royal Tulip Beach Resort se nachází v blízkosti přístavu Port Ghalib, 42 km od letoviska Marsa Alam, a nabízí skvělou polohu, úchvatný korálový útes i... Ubytování Royal Tulip Beach Resort se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotelux Jolie Beach Marsa Alam

7,9

Hotelux Jolie Beach Marsa Alam

Ubytování (Rezort) Hotelux Jolie Beach Marsa Alam. Hotelux Jolie Beach Marsa Alam se nachází přímo u Rudého moře, jen 23 km jižně od přístavu Port Ghalib. Ubytování Hotelux Jolie Beach Marsa Alam se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Chalet in Al Marwa Compound

Chalet in Al Marwa Compound

Ubytování (Chata) Chalet in Al Marwa Compound. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Chalet in Al Marwa Compound is situated in Al Ḩammām. Ubytování Chalet in Al Marwa Compound se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Marsa Matrouh). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lady Queen Appartment

Lady Queen Appartment

Ubytování (Aparthotel) Lady Queen Appartment. Lady Queen Appartment offers a terrace, as well as accommodation with a kitchenette in Marsa Alam City. Ubytování Lady Queen Appartment se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio in Port Ghalib

Studio in Port Ghalib

Ubytování (Apartmán) Studio in Port Ghalib. Studio in Port Ghalib is located in Marsa Alam City and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování Studio in Port Ghalib se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marsa Alam Camp

Marsa Alam Camp

Ubytování (Luxusní stan) Marsa Alam Camp. Marsa Alam Camp is located in Marsa Alam City. A vegetarian breakfast is available daily at the tented camp. Ubytování Marsa Alam Camp se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 116 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

الراعى للاسكان السياحة

الراعى للاسكان السياحة

Ubytování (Apartmány) الراعى للاسكان السياحة. Situated in Marsa Alam City, الراعى للاسكان السياحة offers accommodation with a patio. Ubytování الراعى للاسكان السياحة se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oriental coast Marsa Allam

Oriental coast Marsa Allam

Ubytování (Apartmán) Oriental coast Marsa Allam. Oriental coast Marsa Allam is located in Marsa Alam City and offers a bar and a terrace. Ubytování Oriental coast Marsa Allam se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Birds Nest العش

Birds Nest العش

Ubytování (Apartmán) Birds Nest العش. Birds Nest العش is set in Marsa Alam City and offers a restaurant. Ubytování Birds Nest العش se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iberotel Costa Mares

Iberotel Costa Mares

Ubytování (Hotel) Iberotel Costa Mares. Iberotel Costa Mares in Marsa Alam City features 5-star accommodation with a restaurant. This 5-star hotel offers a 24-hour front desk. Ubytování Iberotel Costa Mares se nachází ve městě Marsá Alam (Egypt - Red Sea Governorate).

Ubytování ve městě Marsá Alam

Město Marsá Alam se nachází na území země Egypt. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Marsá Alam.