Hledat

Ubytování

Ubytování město Marmari

Ve městě Marmari (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marmari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marmari

Palladium hotel

9

Palladium hotel

Ubytování (Hotel) Palladium hotel. Hotel Palladium se nachází v letovisku Marmari, necelý 1 km od pláže Marmari, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Palladium hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Evia Hotel & Suites

8,8

Evia Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Evia Hotel & Suites. Evia Hotel and Suites je situován na kopci nad letoviskem Marmari a nabízí úžasný výhled na město a moře, venkovní bazén, bar u bazénu a nepřetržitě... Ubytování Evia Hotel & Suites se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Gikas Apartments

8,6

Gikas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Gikas Apartments. Poznejte autentické Řecko v Gikas Apartments, které se nachází v rybářské vesničce a letovisku Marmari, jen 400 metrů od pláže Kavos a 90 minut od... Ubytování Gikas Apartments se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Marmari vacation flat

8,3

Marmari vacation flat

Ubytování (Prázdninový dům) Marmari vacation flat. Set in Marmarion, 200 metres from Marmari Port and 2. Ubytování Marmari vacation flat se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Hotel Hermes

7,6

Hotel Hermes

Ubytování (Hotel) Hotel Hermes. Hotel Hermes se nachází v Marmari. Nabízí bar, sluneční terasu a venkovní bazén. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Hermes se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Roseland's Hotel

6,6

Roseland's Hotel

Ubytování (Rezort) Roseland's Hotel. Roseland’s Hotel se nachází 600 metrů od pláže Marmari na ostrově Kos, je obklopený pozemkem o rozloze 16 000 m2 s růžemi a palmami a nabízí bazén volného... Ubytování Roseland's Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Traditional summer house in Marmari

Traditional summer house in Marmari

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional summer house in Marmari. Offering free WiFi and free private parking, Traditional summer house in Marmari is located in Marmarion, within just 200 metres of Marmari Port. Ubytování Traditional summer house in Marmari se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Villa Marmari 3

Villa Marmari 3

Ubytování (Apartmán) Villa Marmari 3. Villa Marmari 3 is situated in Marmarion and offers a terrace. The Marmari Port and the Figias Beach are within 200 metres and 2. Ubytování Villa Marmari 3 se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Zikas apartments

Zikas apartments

Ubytování (Apartmán) Zikas apartments. Offering a garden and free WiFi, Zikas apartments features accommodation in Marmari. The apartment offers a terrace. Ubytování Zikas apartments se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Casa di Somnia Luxury Suites and Villas

Casa di Somnia Luxury Suites and Villas

Ubytování (Vila) Casa di Somnia Luxury Suites and Villas. Casa di Somnia Luxury Suites and Villas se nachází v Marmari, jen 2,1 km od pláže Golden Beach. Nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Casa di Somnia Luxury Suites and Villas se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

EPTA Houses

EPTA Houses

Ubytování (Prázdninový dům) EPTA Houses. EPTA Houses se nachází asi 1,8 km od Zlaté pláže a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování EPTA Houses se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Villa Appetite

Villa Appetite

Ubytování (Vila) Villa Appetite. Villa Appetite se nachází v Marmarionu, 300 metrů od přístavu Marmari a 2,4 km od pláže Figias. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a... Ubytování Villa Appetite se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Bouradanis Village Hotel

Bouradanis Village Hotel

Ubytování (Aparthotel) Bouradanis Village Hotel. Family-run Bouradanis Village Hotel is just 600 metres from Marmari’s sandy beach in Kos. Ubytování Bouradanis Village Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia

Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia

Ubytování (Prázdninový dům) Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia is located in Marmarion. Ubytování Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Ubytování ve městě Marmari

Město Marmari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Marmari.