Hledat

Ubytování

Ubytování město Marmari

Ve městě Marmari (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marmari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marmari

SIMPLICITY

9,7

SIMPLICITY

Ubytování (Apartmány) SIMPLICITY. Set 600 metres from Golden Beach, SIMPLICITY offers a garden, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování SIMPLICITY se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Hotel Thea

9,6

Hotel Thea

Ubytování (Aparthotel) Hotel Thea. Just 80 metres from Kavos Beach, Hotel Thea offers studios and apartments that open to a balcony or patio with Euboean Gulf views. Ubytování Hotel Thea se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Celini Suites Hotel

9,4

Celini Suites Hotel

Ubytování (Aparthotel) Celini Suites Hotel. Offering an outdoor pool, Celini Suites Hotel is located 800 metres from the beach in Fiyia. Ubytování Celini Suites Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

OKU Kos - Former Casa Cook Kos

9,3

OKU Kos - Former Casa Cook Kos

Ubytování (Hotel) OKU Kos - Former Casa Cook Kos. Casa Cook Kos se nachází přímo na písečné pláži na ostrově Kos, 4 km od vesnice Marmari. Ubytování OKU Kos - Former Casa Cook Kos se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Anthia Apartments

8,9

Anthia Apartments

Ubytování (Aparthotel) Anthia Apartments. Anthia Apartments se nachází v letovisku Marmari, 250 metrů od písečné pláže a je obklopený upravenými zahradami. Ubytování Anthia Apartments se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Evia Hotel & Suites

8,8

Evia Hotel & Suites

Ubytování (Hotel) Evia Hotel & Suites. Evia Hotel and Suites je situován na kopci nad letoviskem Marmari a nabízí úžasný výhled na město a moře, venkovní bazén, bar u bazénu a nepřetržitě... Ubytování Evia Hotel & Suites se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Esperia

8,7

Hotel Esperia

Ubytování (Hotel) Hotel Esperia. Hotel Esperia má výhodnou polohu v Marmari, 400 metrů od pláže, 14 km od města Kos a 11 km od letiště. Ubytování Hotel Esperia se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Gikas Apartments

8,6

Gikas Apartments

Ubytování (Aparthotel) Gikas Apartments. Poznejte autentické Řecko v Gikas Apartments, které se nachází v rybářské vesničce a letovisku Marmari, jen 400 metrů od pláže Kavos a 90 minut od... Ubytování Gikas Apartments se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariliza Beach Hotel

8,3

Mariliza Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Mariliza Beach Hotel. Mariliza Beach Hotel se nachází v letovisku Marmari, 80 metrů od pláže se zlatým pískem, a nabízí bazén s barem a pokoje s přístupem do zahrady. Ubytování Mariliza Beach Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Caravia Beach Hotel

8,3

Caravia Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Caravia Beach Hotel. Hotel Caravia Beach, který se může pochlubit polohou u moře v Marmari, nabízí 2 velké bazény a řadu rekreačních a zábavních aktivit, to vše pouhých 15... Ubytování Caravia Beach Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Marmari vacation flat

8,3

Marmari vacation flat

Ubytování (Prázdninový dům) Marmari vacation flat. Set in Marmarion, 200 metres from Marmari Port and 2. Ubytování Marmari vacation flat se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grecotel Royal Park

8,3

Grecotel Royal Park

Ubytování (Rezort) Grecotel Royal Park. Grecotel Royal Park, obklopen tropickou zahradou, se nachází jen 5 metrů od soukromé pláže v Marmari na ostrově Kós. Ubytování Grecotel Royal Park se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Hotel Hermes

7,6

Hotel Hermes

Ubytování (Hotel) Hotel Hermes. Hotel Hermes se nachází v Marmari. Nabízí bar, sluneční terasu a venkovní bazén. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hotel Hermes se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roseland's Hotel

6,6

Roseland's Hotel

Ubytování (Rezort) Roseland's Hotel. Roseland’s Hotel se nachází 600 metrů od pláže Marmari na ostrově Kos, je obklopený pozemkem o rozloze 16 000 m2 s růžemi a palmami a nabízí bazén volného... Ubytování Roseland's Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Traditional summer house in Marmari

Traditional summer house in Marmari

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional summer house in Marmari. Offering free WiFi and free private parking, Traditional summer house in Marmari is located in Marmarion, within just 200 metres of Marmari Port. Ubytování Traditional summer house in Marmari se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marmari 3

Villa Marmari 3

Ubytování (Apartmán) Villa Marmari 3. Villa Marmari 3 is situated in Marmarion and offers a terrace. The Marmari Port and the Figias Beach are within 200 metres and 2. Ubytování Villa Marmari 3 se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer Village of Hippokrates

Summer Village of Hippokrates

Ubytování (Hotel) Summer Village of Hippokrates. Summer Village of Hippokrates se nachází 600 metrů od pláže v Marmari a nabízí ubytování s balkónem s výhledem na upravenou zahradu s palmami. Ubytování Summer Village of Hippokrates se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos).

Zikas apartments

Zikas apartments

Ubytování (Apartmán) Zikas apartments. Offering a garden and free WiFi, Zikas apartments features accommodation in Marmari. The apartment offers a terrace. Ubytování Zikas apartments se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ravishing View Zastani House 1

Ravishing View Zastani House 1

Ubytování (Prázdninový dům) Ravishing View Zastani House 1. Boasting sea views, Ravishing View Zastani House 1 offers accommodation with a garden and a patio, around 2.3 km from Marmari Port. Ubytování Ravishing View Zastani House 1 se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece).

Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia

Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia

Ubytování (Prázdninový dům) Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia is located in Marmarion. Ubytování Pedestrian Seaside Yard ֎ LunaTrips GR Homes ֎Evia se nachází ve městě Marmari (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bouradanis Village Hotel

Bouradanis Village Hotel

Ubytování (Aparthotel) Bouradanis Village Hotel. Family-run Bouradanis Village Hotel is just 600 metres from Marmari’s sandy beach in Kos. Ubytování Bouradanis Village Hotel se nachází ve městě Marmari (Řecko - Kos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Marmari

Město Marmari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Marmari.