Hledat

Ubytování

Ubytování město Marly-le-Grand

Ve městě Marly-le-Grand (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marly-le-Grand

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marly-le-Grand

B&B Andrey

9,6

B&B Andrey

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Andrey. Located in Marly-le-Grand, 48 km from Neuchâtel, B&B Andrey provides free bikes and free WiFi. There is also a microwave, fridge and a kettle. Ubytování B&B Andrey se nachází ve městě Marly-le-Grand (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Grand-Pré

8,1

Hôtel du Grand-Pré

Ubytování (Penzion – hostinec) Hôtel du Grand-Pré. Hotel du Grand-Pré se nachází v oblasti plné zeleně na okraji Marly, 3 km od centra Fribourgu. Ubytování Hôtel du Grand-Pré se nachází ve městě Marly-le-Grand (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Acacia

7,9

Hotel Acacia

Ubytování (Hotel) Hotel Acacia. Tento nekuřácký hotel se nachází v centru města Marly, jen 250 metrů od autobusové zastávky Marly Cité. Ubytování Hotel Acacia se nachází ve městě Marly-le-Grand (Švýcarsko - Canton of Fribourg). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fribourg

Fribourg

Ubytování (Apartmán) Fribourg. Fribourg se nachází v Marly-le-Grand a nabízí bar a terasu. 47 km od Neuchâtelu. Apartmán je vzdálený 38 km od Bernu a 3,8 km od Fribourgu. Ubytování Fribourg se nachází ve městě Marly-le-Grand (Švýcarsko - Canton of Fribourg).

Ubytování ve městě Marly-le-Grand

Město Marly-le-Grand se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Marly-le-Grand.