Hledat

Ubytování

Ubytování město Marilleva

Ve městě Marilleva (Itálie) máme celkem 50 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marilleva

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marilleva

La Casa Shabby

10

La Casa Shabby

Ubytování (Apartmány) La Casa Shabby. La Casa Shabby se nachází v Marillevě a nabízí restauraci, bar, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování La Casa Shabby se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Genziana Apartment - CIPAT 22114

9,6

Genziana Apartment - CIPAT 22114

Ubytování (Apartmány) Genziana Apartment - CIPAT 22114. Genziana Apartment - CIPAT 22114 se nachází v Marillevě, pouhých 31 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Genziana Apartment - CIPAT 22114 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Doss della Pesa Apartment - CIPAT 22114

9,4

Doss della Pesa Apartment - CIPAT 22114

Ubytování (Apartmán) Doss della Pesa Apartment - CIPAT 22114. Doss della Pesa Apartment - CIPAT 22114 se nachází v Marillevě, 32 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Doss della Pesa Apartment - CIPAT 22114 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ski Marilleva 1400

9,4

Apartment Ski Marilleva 1400

Ubytování (Apartmán) Apartment Ski Marilleva 1400. Tento apartmán s balkonem se nachází v lyžařském středisku Marilleva, jen pár metrů od lyžařské školy, a nabízí přímý přístup na sjezdovku... Ubytování Apartment Ski Marilleva 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vetrate sul bosco

8,9

Vetrate sul bosco

Ubytování (Apartmán) Vetrate sul bosco. Vetrate sul bosco se nachází v Marillevě a nabízí restauraci, bar, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vetrate sul bosco se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

FINESTRA SUL BOSCO - MONOLOCALE MARILLEVA 1400

8,7

FINESTRA SUL BOSCO - MONOLOCALE MARILLEVA 1400

Ubytování (Apartmán) FINESTRA SUL BOSCO - MONOLOCALE MARILLEVA 1400. FINESTRA SUL BOSCO - MONOLOCALE MARILLEVA 1400 se nachází v Marillevě, 30 km od průsmyku Tonale. Nabízí restauraci, bar a tenisový kurt. Ubytování FINESTRA SUL BOSCO - MONOLOCALE MARILLEVA 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Pradalago Marilleva 900

8,7

Appartamenti Pradalago Marilleva 900

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Pradalago Marilleva 900. Pradalago Marilleva 900 se nachází v obci Marilleva 900, vedle lanovky Contre-Malga Copai a cyklostezky Val di Sole. Ubytování Appartamenti Pradalago Marilleva 900 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento VentiSei - CIPAT 22114

8,5

Appartamento VentiSei - CIPAT 22114

Ubytování (Apartmán) Appartamento VentiSei - CIPAT 22114. Appartamento VentiSei - CIPAT 22114 se nachází v Marillevě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento VentiSei - CIPAT 22114 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

[Ski House] Dal Renzo

8,3

[Ski House] Dal Renzo

Ubytování[Ski House] Dal Renzo. [Ski House] Dal Renzo se nachází v Marillevě, 31 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování [Ski House] Dal Renzo se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Avventura, relax e natura in mezzo alle montagne, sulle piste da sci

8,3

Avventura, relax e natura in mezzo alle montagne, sulle piste da sci

UbytováníAvventura, relax e natura in mezzo alle montagne, sulle piste da sci. Avventura, relax e natura in mezzo alle montagne, sulle piste da sci nabízí ubytování v Marillevě, 30 km od průsmyku Tonale. Ubytování Avventura, relax e natura in mezzo alle montagne, sulle piste da sci se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marilleva 1400 tra sport e natura

8,3

Marilleva 1400 tra sport e natura

Ubytování (Apartmán) Marilleva 1400 tra sport e natura. Marilleva 1400 tra sport e natura se nachází asi 31 km od průsmyku Tonale a nabízí bar a výhled na hory. Ubytování Marilleva 1400 tra sport e natura se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale sulle piste con vista sulla ValdiSole

8,2

Trilocale sulle piste con vista sulla ValdiSole

Ubytování (Apartmán) Trilocale sulle piste con vista sulla ValdiSole. Trilocale sulle piste con vista sulla ValdiSole se nachází v Marillevě, 30 km od průsmyku Tonale, a nabízí terasu. Ubytování Trilocale sulle piste con vista sulla ValdiSole se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Kristall

8

Residence Kristall

Ubytování (Aparthotel) Residence Kristall. Residence Kristall se nachází pouhých 100 metrů od lyžařského vleku v areálu Marilleva Folgarida a nabízí jednoduše zařízené apartmány s kuchyňským koutem... Ubytování Residence Kristall se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solaria Albarè

8

Solaria Albarè

Ubytování (Aparthotel) Solaria Albarè. Solaria Albarè se nachází v Marillevě, 42 km od Ponte di Legno, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Solaria Albarè se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Noemi Marilleva vacanze

7,9

Noemi Marilleva vacanze

Ubytování (Apartmán) Noemi Marilleva vacanze. Noemi Marilleva vacanze se nachází v Marillevě, pouhých 32 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Noemi Marilleva vacanze se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lores 2

7,9

Residence Lores 2

Ubytování (Apartmán) Residence Lores 2. Residence Lores 2 se nachází asi 31 km od průsmyku Tonale a nabízí výhled na hory, bar a terasu. Ubytování Residence Lores 2 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Artuik

7,9

Appartamento Artuik

Ubytování (Apartmán) Appartamento Artuik. Appartamento Artuik se nachází v obci Marilleva, 100 metrů od Copai - Panciana. Nabízí kuchyni s myčkou nádobí, TV s plochou obrazovkou a terasu. Ubytování Appartamento Artuik se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Marilleva

7,8

Appartamento Marilleva

Ubytování (Apartmán) Appartamento Marilleva. Appartamento Marilleva se nachází v Marillevě, 30 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bar a zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Marilleva se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Francesca

7,7

Appartamento Francesca

Ubytování (Apartmán) Appartamento Francesca. Appartamento Francesca se nachází v Marillevě, 31 km od průsmyku Tonale, a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Francesca se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Albaré Residence

7,6

Apartment Albaré Residence

Ubytování (Apartmán) Apartment Albaré Residence. Apartment Albaré Residence se nachází v obci Marilleva a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartment Albaré Residence se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Honeymoon

7,6

Appartamento Honeymoon

UbytováníAppartamento Honeymoon. Appartamento Honeymoon se nachází v Marillevě, pouhých 31 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartamento Honeymoon se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Home Vetta Bianca Le Volpi Marilleva 1400

7,6

Home Vetta Bianca Le Volpi Marilleva 1400

UbytováníHome Vetta Bianca Le Volpi Marilleva 1400. Home Vetta s výhledem na hory Bianca Le Volpi Marilleva 1400 se nachází v Marillevě, asi 31 km od průsmyku Tonale. Ubytování Home Vetta Bianca Le Volpi Marilleva 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Solaria

7,5

Hotel Solaria

Ubytování (Hotel) Hotel Solaria. Hotel Solaria se nachází v bezprostřední blízkosti lyřařského vleku Marilleva 1400 a nabízí panoramatický výhled na Dolomity a na údolí Val di Sole. Ubytování Hotel Solaria se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze a due passi dalle funivie

7,5

Casa vacanze a due passi dalle funivie

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze a due passi dalle funivie. Casa vacanze a due passi dalle funivie se nachází v Marillevě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa vacanze a due passi dalle funivie se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lores 2 - Go Vacanze

7,4

Residence Lores 2 - Go Vacanze

Ubytování (Aparthotel) Residence Lores 2 - Go Vacanze. Využijte útulné ubytování v apartmánech přímo u sjezdovek. Ubytování Residence Lores 2 - Go Vacanze se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Sole Alto, Località Marilleva 1400

7,3

Residence Sole Alto, Località Marilleva 1400

Ubytování (Apartmán) Residence Sole Alto, Località Marilleva 1400. Residence Sole Alto, Località Marilleva 1400 se nachází v Marillevě, 30 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Ubytování Residence Sole Alto, Località Marilleva 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

BAITA SOLE ALTO la tua casa sulle piste da sci

7,2

BAITA SOLE ALTO la tua casa sulle piste da sci

UbytováníBAITA SOLE ALTO la tua casa sulle piste da sci. BAITA SOLE ALTO se nachází v obci Marilleva v regionu Trentino Alto Adige. la tua casa sulle piste Apartmán da sci má balkon a výhled na hory. Ubytování BAITA SOLE ALTO la tua casa sulle piste da sci se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

TH 1400 Hotel

6,8

TH 1400 Hotel

Ubytování (Hotel) TH 1400 Hotel. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v lyžařském středisku Marilleva 1400, přímo naproti sjezdovek Folgarida/Marilleva. Ubytování TH 1400 Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Albaré hotel Solaria

6,4

Residence Albaré hotel Solaria

Ubytování (Apartmán) Residence Albaré hotel Solaria. Residence Albaré hotel Solaria se nachází v Marillevě, 32 km od průsmyku Tonale, a nabízí restauraci, bar a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Residence Albaré hotel Solaria se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marilleva Solaria Albare Patrizia

6

Marilleva Solaria Albare Patrizia

Ubytování (Apartmán) Marilleva Solaria Albare Patrizia. Marilleva Solaria Albare Patrizia se nachází v Marillevě a nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování Marilleva Solaria Albare Patrizia se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

**NEW**Marilleva 1400**TRILOCALE sulle piste

6

**NEW**Marilleva 1400**TRILOCALE sulle piste

Ubytování (Apartmán) **NEW**Marilleva 1400**TRILOCALE sulle piste. Nachází se v Marillevě, pouhých 31 km od průsmyku Tonale, **NEW**Marilleva 1400**TRILOCALE sulle piste nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi... Ubytování **NEW**Marilleva 1400**TRILOCALE sulle piste se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Marilleva 1400 settimana bianca

Marilleva 1400 settimana bianca

Ubytování (Apartmán) Marilleva 1400 settimana bianca. Situated just 31 km from Tonale Pass, Marilleva 1400 settimana bianca features accommodation in Marilleva with access to a bar, ski-to-door access, as well... Ubytování Marilleva 1400 settimana bianca se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lorica Marilleva 1400

Casa Lorica Marilleva 1400

Ubytování (Apartmány) Casa Lorica Marilleva 1400. Casa Lorica Marilleva 1400 se nachází v Marillevě a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Lorica Marilleva 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Marilleva 1400

Appartamento Marilleva 1400

Ubytování (Apartmán) Appartamento Marilleva 1400. Appartamento Marilleva 1400 se nachází v obci Marilleva v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu. Ubytování Appartamento Marilleva 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ale1206 Marilleva 1400

Ale1206 Marilleva 1400

UbytováníAle1206 Marilleva 1400. Boasting a sauna, Ale1206 Marilleva 1400 is situated in Marilleva. Ubytování Ale1206 Marilleva 1400 se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Mezzana Trento

Apartment Mezzana Trento

Ubytování (Apartmán) Apartment Mezzana Trento. Apartment Mezzana Trento nabízí ubytování s výhledem na bazén, restaurací, barem a přímým přístupem na sjezdovku asi 30 km od průsmyku Tonale. Ubytování Apartment Mezzana Trento se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Nives

Appartamento Nives

Ubytování (Apartmány) Appartamento Nives. Appartamento Nives se nachází v Marillevě a nabízí fitness centrum a tenisový kurt. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Nives se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vista mozzafiato a 1 min da impianto sci

Appartamento Vista mozzafiato a 1 min da impianto sci

Ubytování (Apartmány) Appartamento Vista mozzafiato a 1 min da impianto sci. Nachází se 31 km od průsmyku Tonale v Marillevě, Appartamento Vista mozzafiato a 1 min da impianto sci nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Appartamento Vista mozzafiato a 1 min da impianto sci se nachází ve městě Marilleva (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Marilleva

Město Marilleva se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 50 hotelů a ubytování ve městě Marilleva.