Hledat

Ubytování

Ubytování město Marianka

Ve městě Marianka (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marianka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marianka

Pútnický mlyn

7,8

Pútnický mlyn

Ubytování (Penzion) Pútnický mlyn. Pútnicky Mlýn penzion stojí na úpatí Malých Karpat, 2 km od hradu Pajštún a pouhých 10 minut jízdy od Bratislavy. Zdarma nabízí parkování a Wi-Fi. Ubytování Pútnický mlyn se nachází ve městě Marianka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pútnický mlyn má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Pútnický mlyn momentálně evidujeme 132 recenzí.

Historický pútnický dom

Historický pútnický dom

Ubytování (Penzion) Historický pútnický dom. Located in Marianka, Historický putnický dom features a garden. Guest rooms in the guest house are equipped with a TV. Ubytování Historický pútnický dom se nachází ve městě Marianka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 500 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andromeda-Wellness

Andromeda-Wellness

Ubytování (Hotel) Andromeda-Wellness. Hotel leží v klidné zelené oblasti Malých Karpat blízko Bratislavy a nabízí vynikající služby na osobní úrovni. Ubytování Andromeda-Wellness se nachází ve městě Marianka (Slovensko - Bratislavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Andromeda-Wellness nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Marianka

Město Marianka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Marianka.