Hledat

Ubytování

Ubytování město Marathias

Ve městě Marathias (Řecko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marathias

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marathias

Sirens beach houses

9,7

Sirens beach houses

Ubytování (Aparthotel) Sirens beach houses. Sirens beach houses se nachází jen pár kroků od pláže Marathias a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Sirens beach houses se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

Angela's house by the sea

9,6

Angela's house by the sea

Ubytování (Apartmán) Angela's house by the sea. Angela's house by the sea se nachází v Marathiasu, jen pár kroků od pláže Marathias a 200 metrů od pláže Santa Barbara. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Angela's house by the sea se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

Spiros full House in Marathias

Spiros full House in Marathias

Ubytování (Apartmán) Spiros full House in Marathias. Spiros full House se nachází v Marathiasu, přibližně 1,8 km od pláže Santa Barbara, a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Spiros full House in Marathias se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

Villa Eftichis

Villa Eftichis

Ubytování (Vila) Villa Eftichis. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, Villa Eftichis provides accommodation in Marathias with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Eftichis se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

Villa Botzi-The house on the hill

Villa Botzi-The house on the hill

Ubytování (Apartmán) Villa Botzi-The house on the hill. Offering a garden and garden view, Villa Botzi-The house on the hill is located in Marathias, 150 metres from Marathias Beach and 500 metres from Santa... Ubytování Villa Botzi-The house on the hill se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

ANGELIKA HOUSE 1

ANGELIKA HOUSE 1

Ubytování (Apartmán) ANGELIKA HOUSE 1. ANGELIKA HOUSE 1 se nachází v Marathiasu, v blízkosti pláže Santa Barbara a 1,5 km od pláže St. George. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a... Ubytování ANGELIKA HOUSE 1 se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

ANGELIKA HOUSE 2

ANGELIKA HOUSE 2

Ubytování (Apartmán) ANGELIKA HOUSE 2. ANGELIKA HOUSE 2 se nachází v Marathiasu, 150 metrů od pláže Marathias a 250 metrů od pláže Santa Barbara, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování ANGELIKA HOUSE 2 se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

Teta's house sea view

Teta's house sea view

Ubytování (Apartmán) Teta's house sea view. Teta's house sea view se nachází v Marathiasu, 230 metrů od pláže Marathias a 1,7 km od pláže Santa Barbara, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Teta's house sea view se nachází ve městě Marathias (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Marathias

Město Marathias se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Marathias.