Hledat

Ubytování

Ubytování město Marathi

Ve městě Marathi (Řecko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Marathi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Marathi

Olea Villas

10

Olea Villas

Ubytování (Vila) Olea Villas. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Olea Villas is situated in Marathi. Ubytování Olea Villas se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marathi Oasis Beach Villa

9,9

Marathi Oasis Beach Villa

Ubytování (Vila) Marathi Oasis Beach Villa. Marathi Oasis Beach Villa is situated in Marathi, only a few steps from the beach, and offers sea views and a garden. Guests have a private terrace. Ubytování Marathi Oasis Beach Villa se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta).

Blue Paradise Home

9,7

Blue Paradise Home

Ubytování (Prázdninový dům) Blue Paradise Home. Featuring a garden and a terrace, Blue Paradise Home provides accommodation in Marathi with free WiFi and garden views. Ubytování Blue Paradise Home se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Marathoula

9,7

Villa Marathoula

Ubytování (Vila) Villa Marathoula. Located in Marathi, Villa Marathoula offers garden, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. The air-conditioned accommodation is 35 km from Plaka. Ubytování Villa Marathoula se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mare Nostrum Villas

9,4

Mare Nostrum Villas

Ubytování (Vily) Mare Nostrum Villas. Mare Nostrum Villas I se nachází na ostrově Marathi a nabízí restauraci, plážový bar a vily se soukromým bazénem a výhledem na záliv Souda. Ubytování Mare Nostrum Villas se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marathi Apartments

9,1

Marathi Apartments

Ubytování (Apartmány) Marathi Apartments. Located in Marathi, 24 km from Kalamaki Chanion, Marathi Apartments provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Marathi Apartments se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Smaro

8,6

Villa Smaro

Ubytování (Vila) Villa Smaro. Featuring an outdoor pool, garden and sun terrace, beachfront Villa Smaro is located in Marathi in Crete Island. Ubytování Villa Smaro se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marathi Panorama Rooms

7,6

Marathi Panorama Rooms

Ubytování (Apartmány) Marathi Panorama Rooms. Located in Marathi Village in Crete, Panorama offers a garden and apartments that boast Cretan Sea views. Ubytování Marathi Panorama Rooms se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta).

Villa Imperial

Villa Imperial

Ubytování (Vila) Villa Imperial. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Imperial is situated in Marathi. Ubytování Villa Imperial se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta).

OPENNESS House by the sea

OPENNESS House by the sea

Ubytování (Vila) OPENNESS House by the sea. Set in Marathi in the Crete region, OPENNESS House by the sea has a patio and garden views. Ubytování OPENNESS House by the sea se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marathi Paradise

Marathi Paradise

Ubytování (Vila) Marathi Paradise. Marathi Paradise is located in Marathi and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 24 km from Kalamaki Chanion. Ubytování Marathi Paradise se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olea Prime

Olea Prime

Ubytování (Vila) Olea Prime. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Olea Prime is located in Marathi. Ubytování Olea Prime se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Roula

Villa Roula

Ubytování (Vila) Villa Roula. Located among lush greenery in Marathi Village, Villa Roula features a private swimming pool and a sun terrace. It boasts panoramic views over Cretan Sea. Ubytování Villa Roula se nachází ve městě Marathi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Marathi

Město Marathi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Marathi.