Hledat

Ubytování

Ubytování město Mandrakion

Ve městě Mandrakion (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mandrakion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mandrakion

Haritos Hotel

8,1

Haritos Hotel

Ubytování (Hotel) Haritos Hotel. Within 500 metres from Mandraki Beach in Nisyros, Haritos Hotel features an outdoor pool with medicinal water, and a furnished sun terrace overlooking the... Ubytování Haritos Hotel se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Lava House

Lava House

Ubytování (Apartmán) Lava House. Lava House se nachází v Mandrakionu a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Apartmán má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Lava House se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Art curators traditional home next to the sea

Art curators traditional home next to the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Art curators traditional home next to the sea. Art curators traditional home next to the sea is located in Mandrakion. This holiday home provides a terrace as well as free WiFi. Ubytování Art curators traditional home next to the sea se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Poseidon’s House

Poseidon’s House

Ubytování (Prázdninový dům) Poseidon’s House. Poseidon’s House is located in Mandrakion and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytování Poseidon’s House se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Patriko Nisyrian Guesthouse

Patriko Nisyrian Guesthouse

Ubytování (Prázdninový dům) Patriko Nisyrian Guesthouse. Patriko Nisyrian Guesthouse se nachází v Mandrakionu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na město a hory. Ubytování Patriko Nisyrian Guesthouse se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Palaiokastro Traditional House

Palaiokastro Traditional House

Ubytování (Prázdninový dům) Palaiokastro Traditional House. Palaiokastro Traditional House se nachází v Mandrakionu v regionu Nisyros a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Palaiokastro Traditional House se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Imerios Nisyrian House

Imerios Nisyrian House

Ubytování (Prázdninový dům) Imerios Nisyrian House. Imerios Nisyrian House se nachází v Mandrakionu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Imerios Nisyrian House se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Amaranti House n Art

Amaranti House n Art

Ubytování (Prázdninový dům) Amaranti House n Art. Located in Mandrakion, Amaranti House n Art provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea and city views. Ubytování Amaranti House n Art se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Ubytování ve městě Mandrakion

Město Mandrakion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Mandrakion.