Hledat

Ubytování

Ubytování město Mandrakion

Ve městě Mandrakion (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mandrakion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mandrakion

Nisyros Views

9,5

Nisyros Views

Ubytování (Prázdninový dům) Nisyros Views. Set in Gyalí in Nisyros island, this air-conditioned holiday home features a terrace. The holiday home has a balcony, tile/marble floor and sofa. Ubytování Nisyros Views se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Three Brothers

9,3

Three Brothers

Ubytování (Aparthotel) Three Brothers. Three Brothers provides accommodation with a terrace and free WiFi, and is located in Mandrakion. Ubytování Three Brothers se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Old Traditional House

9,1

Old Traditional House

Ubytování (Apartmán) Old Traditional House. Old Traditional House is located in Mandrakion. This apartment includes 1 bedroom, a living room and a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dining... Ubytování Old Traditional House se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros).

Haritos Hotel

8,1

Haritos Hotel

Ubytování (Hotel) Haritos Hotel. Within 500 metres from Mandraki Beach in Nisyros, Haritos Hotel features an outdoor pool with medicinal water, and a furnished sun terrace overlooking the... Ubytování Haritos Hotel se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art curators traditional home next to the sea

Art curators traditional home next to the sea

Ubytování (Prázdninový dům) Art curators traditional home next to the sea. Art curators traditional home next to the sea is located in Mandrakion. This holiday home provides a terrace as well as free WiFi. Ubytování Art curators traditional home next to the sea se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Poseidon’s House

Poseidon’s House

Ubytování (Prázdninový dům) Poseidon’s House. Poseidon’s House is located in Mandrakion and offers a terrace. The accommodation has free WiFi. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytování Poseidon’s House se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amaranti House n Art

Amaranti House n Art

Ubytování (Prázdninový dům) Amaranti House n Art. Located in Mandrakion, Amaranti House n Art provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea and city views. Ubytování Amaranti House n Art se nachází ve městě Mandrakion (Řecko - Nisyros). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mandrakion

Město Mandrakion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Mandrakion.