Hledat

Ubytování

Ubytování město Mandraki

Ve městě Mandraki (Řecko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mandraki

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mandraki

Romantzo

8,7

Romantzo

Ubytování (Penzion) Romantzo. Located in Mandraki Village, Romantzo is just 50 metres from Nisyros Port. It offers air-conditioned accommodation with Aegean Sea or garden views. Ubytování Romantzo se nachází ve městě Mandraki (Řecko - Nisyros).

Historical home near the sea in Mandraki

Historical home near the sea in Mandraki

Ubytování (Vila) Historical home near the sea in Mandraki. Historical home near the sea in Mandraki se nachází na pláži v Mandrakionu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Historical home near the sea in Mandraki se nachází ve městě Mandraki (Řecko - Nisyros).

My Old Stone House in a 3 000 sqm private garden

My Old Stone House in a 3 000 sqm private garden

Ubytování (Vila) My Old Stone House in a 3 000 sqm private garden. My Old Stone House in a 3 000 sqm private garden is set in Mandrakion and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování My Old Stone House in a 3 000 sqm private garden se nachází ve městě Mandraki (Řecko - Nisyros).

MANDRAKI BEACH RESORT

MANDRAKI BEACH RESORT

Ubytování (Hotel) MANDRAKI BEACH RESORT. MANDRAKI BEACH RESORT se nachází v Mandraki a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar a soukromou pláž. Ubytování MANDRAKI BEACH RESORT se nachází ve městě Mandraki (Řecko - Hydra).

Mandra Luxury Mesonette

Mandra Luxury Mesonette

Ubytování (Apartmán) Mandra Luxury Mesonette. Located in Mándra, Mandra Luxury Mesonette provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views. Ubytování Mandra Luxury Mesonette se nachází ve městě Mandraki (Řecko - Attica).

Ubytování ve městě Mandraki

Město Mandraki se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Mandraki.