Hledat

Ubytování

Ubytování město Manacor

Ve městě Manacor (Španělsko) máme celkem 175 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Manacor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Manacor

Villa ALILA

9,7

Villa ALILA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa ALILA. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa ALILA is set in Manacor. Ubytování Villa ALILA se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Villa SES COMES

9,5

Villa SES COMES

Ubytování (Prázdninový dům) Villa SES COMES. Boasting a garden, private pool and mountain views, Villa SES COMES is situated in Manacor. Ubytování Villa SES COMES se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Sos Ferres D'en Morey

9,4

Sos Ferres D'en Morey

Ubytování (Venkovský dům) Sos Ferres D'en Morey. Sos Ferros D'en Morey se nachází na pozemku o rozloze 60 hektarů a nabízí bazén, prostorné terasy a zahradu. Ubytování Sos Ferres D'en Morey se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

M&M House

9,4

M&M House

Ubytování (Prázdninový dům) M&M House. M&M House nabízí ubytování s výhledem na hory v Cala Romantica, 1 km od pláže Cala Anguila a 2,7 km od pláže Cala Barques. Ubytování M&M House se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Son Mesquida Vell

9,3

Son Mesquida Vell

Ubytování (Hotel) Son Mesquida Vell. Son Mesquida Vell is situated in Manacor and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Son Mesquida Vell se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca Sa Cova Vella

9,3

Finca Sa Cova Vella

Ubytování (Farma) Finca Sa Cova Vella. Finca Sa Cova Vella se nachází v Manacoru a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Finca Sa Cova Vella se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Es Rafalet - Es Porxet

9,2

Es Rafalet - Es Porxet

Ubytování (Vila) Es Rafalet - Es Porxet. Nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady, Es Rafalet - Es Porxet se nachází ve městě Manacor. Ubytování Es Rafalet - Es Porxet se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Agroturisme Rafal Nou

9,1

Agroturisme Rafal Nou

Ubytování (Farma) Agroturisme Rafal Nou. Set in Manacor, 42 km from Alcudia, Agroturisme Rafal Nou offers an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Agroturisme Rafal Nou se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Peixet

9

Finca Can Peixet

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Can Peixet. Finca Can Peixet se nachází v Manacoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Finca Can Peixet se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Rafa Nadal Sports Centre

9

Rafa Nadal Sports Centre

Ubytování (Rezort) Rafa Nadal Sports Centre. Rafa Nadal Sports Centre se nachází v Manacoru. Nabízí zahradu, terasu, sdílený lounge, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizované. Ubytování Rafa Nadal Sports Centre se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

La Reserva Rotana

8,9

La Reserva Rotana

Ubytování (Hotel) La Reserva Rotana. Toto sídlo ze 17. století, které bylo přestaveno na půvabný hotel Finca, se nachází v Manacoru a nabízí výhled do údolí a do krásné krajiny. Ubytování La Reserva Rotana se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Moix

8,6

Finca Son Moix

Ubytování (Vila) Finca Son Moix. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Finca Son Moix is located in Manacor. Ubytování Finca Son Moix se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca Es Mayolet

8,6

Finca Es Mayolet

Ubytování (Venkovský dům) Finca Es Mayolet. Finca Es Mayolet se nachází ve venkovském domě ve městě Manacor a nabízí sdílený bazén, zahradu a pokoje. Ubytování Finca Es Mayolet se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Can Patro

8,6

Agroturismo Can Patro

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Can Patro. Agroturismo Can Patro se nachází na klidném venkově na Mallorce, 15 minut od nejbližších pláží, a může se pochlubit zahradami se společným venkovním... Ubytování Agroturismo Can Patro se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Estudio con terraza

8,3

Estudio con terraza

Ubytování (Apartmán) Estudio con terraza. Located in Manacor in the Majorca region, Estudio con terraza has a patio and garden views. The property features pool views and is 23 km from Cala Millor. Ubytování Estudio con terraza se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Hotel Can Guixa

7,1

Hotel Can Guixa

Ubytování (Hotel) Hotel Can Guixa. Rodinný hotel Can Guixa se nachází v historickém centru města Manacor a nabízí bar a neplacené Wi-Fi dostupné ve společných prostorách. Ubytování Hotel Can Guixa se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Cas Padri Des Caparo

Cas Padri Des Caparo

Ubytování (Vila) Cas Padri Des Caparo. Es Caparó se nachází v Manacoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cas Padri Des Caparo se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Pleta

Pleta

Ubytování (Prázdninový dům) Pleta. Pleta se nachází v Manacoru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Klimatizované ubytování leží 32 km od Alcudie. Ubytování Pleta se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Five-Bedroom Holiday Home in Manacor

Five-Bedroom Holiday Home in Manacor

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Manacor. Five-Bedroom Holiday Home in Manacor se nachází v Manacoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na hory. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Manacor se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca Maria

Finca Maria

Ubytování (Vila) Finca Maria. Finca Maria se nachází v Manacoru a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Finca Maria se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca sa bassa Seca

Finca sa bassa Seca

Ubytování (Prázdninový dům) Finca sa bassa Seca. Finca sa bassa Seca se nachází asi 2,7 km od pláže Calo Antena a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Finca sa bassa Seca se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca es Turonet - Rentallorca

Finca es Turonet - Rentallorca

Ubytování (Prázdninový dům) Finca es Turonet - Rentallorca. Finca es Turonet - Rentallorca se nachází v Manacoru a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. Klimatizované ubytování leží 35 km od Alcudie. Ubytování Finca es Turonet - Rentallorca se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca es Collet

Finca es Collet

Ubytování (Prázdninový dům) Finca es Collet. Finca es Collet se nachází v Manacoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na hory a terasou. Klimatizované ubytování leží 42 km od El Arenal. Ubytování Finca es Collet se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Studio Sur - FincaOase Can Negre - Adults Only

Studio Sur - FincaOase Can Negre - Adults Only

Ubytování (Apartmán) Studio Sur - FincaOase Can Negre - Adults Only. Studio Sur - FincaOase Can Negre - Adults Only se nachází v Manacoru. El Arenal je vzdálený 40 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Sur - FincaOase Can Negre - Adults Only se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

VILLA SON BRUN

VILLA SON BRUN

Ubytování (Vila) VILLA SON BRUN. VILLA SON BRUN se nachází v Manacoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Ubytování VILLA SON BRUN se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Montserrat

Montserrat

Ubytování (Prázdninový dům) Montserrat. Montserrat se nachází v Manacoru a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 37 km od Port de Pollensa. Ubytování Montserrat se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Cifre

Finca Son Cifre

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Son Cifre. Boasting a garden, private pool and pool views, Finca Son Cifre is situated in Manacor. The air-conditioned accommodation is 18 km from Cala Ratjada. Ubytování Finca Son Cifre se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Fincadesigual

Fincadesigual

Ubytování (Prázdninový dům) Fincadesigual. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Fincadesigual is situated in Manacor. Ubytování Fincadesigual se nachází ve městě Manacor (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Manacor

Město Manacor se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 175 hotelů a ubytování ve městě Manacor.