Hledat

Ubytování

Ubytování město Malosco

Ve městě Malosco (Itálie) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malosco

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malosco

Blumen Hotel Bel Soggiorno

9,2

Blumen Hotel Bel Soggiorno

Ubytování (Hotel) Blumen Hotel Bel Soggiorno. Hotel Bel Soggiorno, s výhledem do údolí Non a na Brentské Dolomity, se nachází v obci Malosco. Ubytování Blumen Hotel Bel Soggiorno se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Martina

9,2

Casa Martina

UbytováníCasa Martina. Casa Martina se nachází v obci Malosco v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí výhled do klidné ulice a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Martina se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Panorama Wellness & Resort

9

Hotel Panorama Wellness & Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama Wellness & Resort. Hotel Panorama Wellness & Resort nabízí zdarma wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Hotel Panorama Wellness & Resort se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Da Rinota in Alta Val di Non

9

Da Rinota in Alta Val di Non

Ubytování (Apartmán) Da Rinota in Alta Val di Non. Da Rinota se nachází v Alta a nabízí ubytování s balkonem. Val di Non se nachází v Malosco. 40 km od Moeny. Ubytování Da Rinota in Alta Val di Non se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Alice

8,9

Casa Alice

UbytováníCasa Alice. Casa Alice se nachází v Malosco a nabízí apartmán se 2 ložnicemi a apartmá Junior. Ubytování Casa Alice se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Bucaneve

8,6

Albergo Bucaneve

Ubytování (Hotel) Albergo Bucaneve. Albergo Bucaneve se nachází v klidné oblasti nedaleko Malosco a nabízí restauraci, saunu a výhled na údolí Val di Non a pohoří Brenta. Ubytování Albergo Bucaneve se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Montanina

8,5

Hotel La Montanina

Ubytování (Hotel) Hotel La Montanina. Tříhvězdičkový Wellness Hotel La Montanina se nachází na klidném místě v horské vesnici Malosco, 36 km od Bolzana a 42 km od Merana. Ubytování Hotel La Montanina se nachází ve městě Malosco (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Malosco

Město Malosco se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Malosco.