Hledat

Ubytování

Ubytování město Malles Venosta

Ve městě Malles Venosta (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malles Venosta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malles Venosta

Morigglhof

9,5

Morigglhof

Ubytování (Farma) Morigglhof. Morigglhof se nachází v Malles Venosta, 29 km od Samnaunu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Morigglhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wastlhof

9,5

Wastlhof

Ubytování (Farma) Wastlhof. Wastlhof se nachází v obci Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige, 22 km od jezera Resia. Ubytování Wastlhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garberhof

9,4

Hotel Garberhof

Ubytování (Hotel) Hotel Garberhof. Hotel Garberhof nabízí wellness centrum s lázněmi, luxusní ubytování a vynikající kuchyni. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Garberhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofschank Reinalterhof

9,3

Hofschank Reinalterhof

Ubytování (Apartmán) Hofschank Reinalterhof. Hofschank Reinalterhof nabízí ubytování s výhledem na hory, barem, zahradou a grilem, asi 24 km od jezera Resia. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hofschank Reinalterhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Noggler

9,3

Apartement Noggler

Ubytování (Apartmán) Apartement Noggler. Apartement Noggler se nachází asi 30 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 14 km od jezera Resia. Ubytování Apartement Noggler se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schmiedhof

9,3

Schmiedhof

Ubytování (Apartmány) Schmiedhof. Schmiedhof se nachází v Malles Venosta, 21 km od jezera Resia a 37 km od Ortleru. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schmiedhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maraias - Luxury Suites & Apartments

9,3

Maraias - Luxury Suites & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Maraias - Luxury Suites & Apartments. Tento rodinný hotel se nachází v údolí Val Venosta a nabízí wellness centrum a parkování zdarma. Všechny pokoje v alpském stylu mají bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maraias - Luxury Suites & Apartments se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bros Hof

9,3

Bros Hof

Ubytování (Apartmány) Bros Hof. Bros Hof se nachází v Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bros Hof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sesvennahof

9,2

Sesvennahof

Ubytování (Farma) Sesvennahof. Sesvennahof se nachází uprostřed hor v obci Malles Venosta, 3 km od lyžařského areálu Wattles. Ubytování Sesvennahof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Ortlerblick

9,2

Ferienwohnungen Ortlerblick

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Ortlerblick. Ferienwohnungen Ortlerblick stojí v obci Mals a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, 12 km od jezera Reschen a 5 km od opatství Marienberg. Ubytování Ferienwohnungen Ortlerblick se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Edelweiss

9,1

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází přímo u běžkařských tratí Schlinig, 1700 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenheimhof

9,1

Sonnenheimhof

Ubytování (Farma) Sonnenheimhof. Sonnenheimhof se nachází v Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Sonnenheimhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tyrol

9,1

Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrol. Tento moderní hotel se nachází v centru města Malles. Ubytování Hotel Tyrol se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pritscheshof Ferienwohnung Balkon

9

Pritscheshof Ferienwohnung Balkon

Ubytování (Apartmán) Pritscheshof Ferienwohnung Balkon. Pritscheshof Ferienwohnung Balkon se nachází 13 km od jezera Resia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Pritscheshof Ferienwohnung Balkon se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Marianne

9

Garni Marianne

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Marianne. Garni Marianne se nachází v Malles Venosta a nabízí výhled do zahrady, bar, zahradu a terasu. Ubytování Garni Marianne se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse

9

Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse

Ubytování (Apartmán) Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse. Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse se nachází v Malles Venosta, 13 km od jezera Resia a 34 km od Ortleru. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Ziernheld

8,9

Garni Ziernheld

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Ziernheld. Garni Ziernheld se nachází v Malles Venosta, 49 km od Bormia, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Ziernheld se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almhotel Glieshof

8,9

Almhotel Glieshof

Ubytování (Hotel) Almhotel Glieshof. Almhotel Glieshof se nachází v horách v údolí Alta Val Venosta, 1820 metrů nad mořem. Ubytování Almhotel Glieshof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel St. Michael

8,8

Sporthotel St. Michael

Ubytování (Hotel) Sporthotel St. Michael. Sporthotel St. Michael se nachází v horské vesnici Burgusio, 3 km od Malles Venosta. Ubytování Sporthotel St. Michael se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Greif

8,7

Hotel Greif

Ubytování (Hotel) Hotel Greif. Hotel Greif stojí v nadmořské výšce 1050 metrů, 15 minut jízdy od lyžařských středisek Watles a Schlinig. Ubytování Hotel Greif se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Bergluft

8,7

Appartments Bergluft

Ubytování (Apartmány) Appartments Bergluft. Appartments Bergluft se nachází v Malles Venosta, 26 km od jezera Resia. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartments Bergluft se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ora et labora

8,7

Ora et labora

Ubytování (Apartmán) Ora et labora. Ora et labora se nachází v Malles Venosta. 47 km od Bormia. Ubytování Ora et labora se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apart Vinschgau

8,6

Apart Vinschgau

Ubytování (Apartmán) Apart Vinschgau. Apart Vinschgau se nachází v Malles Venosta, 19 km od jezera Resia a 28 km od Ortleru. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Vinschgau se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Hotel Panorama

8,6

Bio Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Bio Hotel Panorama. Bio Hotel Panorama se nachází pouhých 500 metrů od vlakového nádraží Malles a nabízí krásný výhled na Ortlerské Alpy a národní park Stelvio. Ubytování Bio Hotel Panorama se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

FinKa

8,5

FinKa

Ubytování (Hostel) FinKa. FinKa se nachází v Malles Venosta a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň a terasu. Ubytování FinKa se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weisskugel gasthof

8,3

Weisskugel gasthof

Ubytování (Hotel) Weisskugel gasthof. Weisskugel gasthof se nachází v Malles Venosta, 26 km od jezera Resia a 33 km od Ortleru. Nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Weisskugel gasthof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

AgroPobitzer

7,3

AgroPobitzer

Ubytování (Farma) AgroPobitzer. AgroPobitzer chová vlastní hospodářská zvířata a pěstuje zeleninu. Nachází se na klidném místě v Laudes, 7 km od švýcarských hranic. Ubytování AgroPobitzer se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Burgeis

Ferienwohnung Burgeis

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Burgeis. Ferienwohnung Burgeis se nachází v obci Burgusio v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Ferienwohnung Burgeis se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

hoamisch

hoamisch

Ubytování (Apartmány) hoamisch. Hoamisch se nachází v Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Zernezu. Ubytování hoamisch se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Malles Venosta

Město Malles Venosta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Malles Venosta.