Hledat

Ubytování

Ubytování město Malles Venosta

Ve městě Malles Venosta (Itálie) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malles Venosta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malles Venosta

Ferienwohnungen Zwick Maroles

10

Ferienwohnungen Zwick Maroles

UbytováníFerienwohnungen Zwick Maroles. Ferienwohnungen Zwick Maroles se nachází v Malles Venosta a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnungen Zwick Maroles se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Calva B&B Apartments

9,5

Calva B&B Apartments

UbytováníCalva B&B Apartments. Nachází se 6 km od švýcarských hranic a 7 km od lyžařského areálu Watles. Calva B&B Apartments se nachází na klidném místě v typické vesnici Val Venosta. Ubytování Calva B&B Apartments se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Morigglhof

9,5

Morigglhof

Ubytování (Farma) Morigglhof. Morigglhof se nachází v Malles Venosta, 29 km od Samnaunu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Morigglhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Watles

9,5

Hotel Watles

UbytováníHotel Watles. Čtyřhvězdičkový hotel Watles se nachází v nadmořské výšce 1700 metrů a může se pochlubit panoramatickým výhledem na údolí Val Venosta. Ubytování Hotel Watles se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wastlhof

9,5

Wastlhof

Ubytování (Farma) Wastlhof. Wastlhof se nachází v obci Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige, 22 km od jezera Resia. Ubytování Wastlhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garberhof

9,4

Hotel Garberhof

Ubytování (Hotel) Hotel Garberhof. Hotel Garberhof nabízí wellness centrum s lázněmi, luxusní ubytování a vynikající kuchyni. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Garberhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofschank Reinalterhof

9,3

Hofschank Reinalterhof

Ubytování (Apartmán) Hofschank Reinalterhof. Hofschank Reinalterhof nabízí ubytování s výhledem na hory, barem, zahradou a grilem, asi 24 km od jezera Resia. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Hofschank Reinalterhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Noggler

9,3

Apartement Noggler

Ubytování (Apartmán) Apartement Noggler. Apartement Noggler se nachází asi 30 km od Ortleru a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 14 km od jezera Resia. Ubytování Apartement Noggler se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schmiedhof

9,3

Schmiedhof

Ubytování (Apartmány) Schmiedhof. Schmiedhof se nachází v Malles Venosta, 21 km od jezera Resia a 37 km od Ortleru. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schmiedhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maraias - Luxury Suites & Apartments

9,3

Maraias - Luxury Suites & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Maraias - Luxury Suites & Apartments. Tento rodinný hotel se nachází v údolí Val Venosta a nabízí wellness centrum a parkování zdarma. Všechny pokoje v alpském stylu mají bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maraias - Luxury Suites & Apartments se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bros Hof

9,3

Bros Hof

Ubytování (Apartmány) Bros Hof. Bros Hof se nachází v Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Bros Hof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Anigglhof

9,3

Anigglhof

UbytováníAnigglhof. Anigglhof se nachází v Malles Venosta a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí lyžárnu a turistické informace. Ubytování Anigglhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sesvennahof

9,2

Sesvennahof

Ubytování (Farma) Sesvennahof. Sesvennahof se nachází uprostřed hor v obci Malles Venosta, 3 km od lyžařského areálu Wattles. Ubytování Sesvennahof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnungen Ortlerblick

9,2

Ferienwohnungen Ortlerblick

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Ortlerblick. Ferienwohnungen Ortlerblick stojí v obci Mals a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, 12 km od jezera Reschen a 5 km od opatství Marienberg. Ubytování Ferienwohnungen Ortlerblick se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Edelweiss

9,1

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází přímo u běžkařských tratí Schlinig, 1700 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sonnenheimhof

9,1

Sonnenheimhof

Ubytování (Farma) Sonnenheimhof. Sonnenheimhof se nachází v Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Sonnenheimhof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Tyrol

9,1

Hotel Tyrol

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrol. Tento moderní hotel se nachází v centru města Malles. Ubytování Hotel Tyrol se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pritscheshof Ferienwohnung Balkon

9

Pritscheshof Ferienwohnung Balkon

Ubytování (Apartmán) Pritscheshof Ferienwohnung Balkon. Pritscheshof Ferienwohnung Balkon se nachází 13 km od jezera Resia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Pritscheshof Ferienwohnung Balkon se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Marianne

9

Garni Marianne

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Marianne. Garni Marianne se nachází v Malles Venosta a nabízí výhled do zahrady, bar, zahradu a terasu. Ubytování Garni Marianne se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse

9

Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse

Ubytování (Apartmán) Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse. Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse se nachází v Malles Venosta, 13 km od jezera Resia a 34 km od Ortleru. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Pritscheshof Ferienwohnung Terrasse se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Ziernheld

8,9

Garni Ziernheld

Ubytování (Bed and breakfast) Garni Ziernheld. Garni Ziernheld se nachází v Malles Venosta, 49 km od Bormia, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garni Ziernheld se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartement Noggler Zimmer mit Frühstück

8,9

Apartement Noggler Zimmer mit Frühstück

UbytováníApartement Noggler Zimmer mit Frühstück. Apartement Noggler Zimmer mit Frühstück se nachází asi 14 km od jezera Resia a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Apartement Noggler Zimmer mit Frühstück se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Almhotel Glieshof

8,9

Almhotel Glieshof

Ubytování (Hotel) Almhotel Glieshof. Almhotel Glieshof se nachází v horách v údolí Alta Val Venosta, 1820 metrů nad mořem. Ubytování Almhotel Glieshof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sporthotel St. Michael

8,8

Sporthotel St. Michael

Ubytování (Hotel) Sporthotel St. Michael. Sporthotel St. Michael se nachází v horské vesnici Burgusio, 3 km od Malles Venosta. Ubytování Sporthotel St. Michael se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Garni Haus Hubertus

8,7

Aparthotel Garni Haus Hubertus

UbytováníAparthotel Garni Haus Hubertus. Haus Hubertus se nachází ve městě Burgeis - Burguiso, 4 km od Mals im Vinschgau - Malles Val Venosta. Patří k němu sluneční terasa s výhledem na hory. Ubytování Aparthotel Garni Haus Hubertus se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Greif

8,7

Hotel Greif

Ubytování (Hotel) Hotel Greif. Hotel Greif stojí v nadmořské výšce 1050 metrů, 15 minut jízdy od lyžařských středisek Watles a Schlinig. Ubytování Hotel Greif se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments Bergluft

8,7

Appartments Bergluft

Ubytování (Apartmány) Appartments Bergluft. Appartments Bergluft se nachází v Malles Venosta, 26 km od jezera Resia. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartments Bergluft se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ora et labora

8,7

Ora et labora

Ubytování (Apartmán) Ora et labora. Ora et labora se nachází v Malles Venosta. 47 km od Bormia. Ubytování Ora et labora se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apart Vinschgau

8,6

Apart Vinschgau

Ubytování (Apartmán) Apart Vinschgau. Apart Vinschgau se nachází v Malles Venosta, 19 km od jezera Resia a 28 km od Ortleru. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Vinschgau se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Hotel Panorama

8,6

Bio Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Bio Hotel Panorama. Bio Hotel Panorama se nachází pouhých 500 metrů od vlakového nádraží Malles a nabízí krásný výhled na Ortlerské Alpy a národní park Stelvio. Ubytování Bio Hotel Panorama se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

FinKa

8,5

FinKa

Ubytování (Hostel) FinKa. FinKa se nachází v Malles Venosta a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí sdílenou kuchyň a terasu. Ubytování FinKa se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Margun - Apartments & PanoramaRooms

8,5

Margun - Apartments & PanoramaRooms

UbytováníMargun - Apartments & PanoramaRooms. Margun - Apartments & PanoramaRooms se nachází 10 minut chůze od centra Malles a nabízí výhled na údolí Val Venosta. Nabízí zahradu a pokoje s balkonem. Ubytování Margun - Apartments & PanoramaRooms se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Weisskugel gasthof

8,3

Weisskugel gasthof

Ubytování (Hotel) Weisskugel gasthof. Weisskugel gasthof se nachází v Malles Venosta, 26 km od jezera Resia a 33 km od Ortleru. Nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Weisskugel gasthof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Sonne

7,8

Garni Sonne

UbytováníGarni Sonne. Garni Sonne se nachází v městečku Malles Venosta, zhruba 5,5 km od sjezdovek lyžařského střediska Watles, a má skvělá dopravní spojení do Švýcarska a... Ubytování Garni Sonne se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

AgroPobitzer

7,3

AgroPobitzer

Ubytování (Farma) AgroPobitzer. AgroPobitzer chová vlastní hospodářská zvířata a pěstuje zeleninu. Nachází se na klidném místě v Laudes, 7 km od švýcarských hranic. Ubytování AgroPobitzer se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Burgeis

Ferienwohnung Burgeis

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Burgeis. Ferienwohnung Burgeis se nachází v obci Burgusio v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Ferienwohnung Burgeis se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maraiashof

Maraiashof

UbytováníMaraiashof. Maraiashof se nachází 14 km od jezera Resia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Maraiashof se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

hoamisch

hoamisch

Ubytování (Apartmány) hoamisch. Hoamisch se nachází v Malles Venosta v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Zernezu. Ubytování hoamisch se nachází ve městě Malles Venosta (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Malles Venosta

Město Malles Venosta se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Malles Venosta.