Hledat

Ubytování

Ubytování město Maleme

Ve městě Maleme (Řecko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maleme

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maleme

Athina's Villa On The Sea

10

Athina's Villa On The Sea

Ubytování (Prázdninový dům) Athina's Villa On The Sea. Featuring accommodation with a private pool, lake view and a patio, Athina's Villa On The Sea is set in Meleme near Platanias. Ubytování Athina's Villa On The Sea se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kudos

10

Villa Kudos

Ubytování (Vila) Villa Kudos. Set in Maleme, Villa Kudos offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Kudos se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 754 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sea Luxury Villa

9,9

Blue Sea Luxury Villa

Ubytování (Vila) Blue Sea Luxury Villa. Located in Maleme, 200 metres from Maleme Beach and 2. Ubytování Blue Sea Luxury Villa se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Gea Maleme

9,9

Gea Maleme

Ubytování (Vila) Gea Maleme. Surrounded by olive and orange trees and featuring sea-views, Gea- Maleme is located in Maleme, Chania, 200 metres from the beach. Ubytování Gea Maleme se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Traditional Sea Side Cottage

9,8

Traditional Sea Side Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Traditional Sea Side Cottage. Located in Maleme, 400 metres from Rapaniana Beach and 1. Ubytování Traditional Sea Side Cottage se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Lady Dafni Villa

9,8

Lady Dafni Villa

Ubytování (Vila) Lady Dafni Villa. Located in Maleme, this villa features a terrace and a garden with an outdoor heated pool. Ubytování Lady Dafni Villa se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mimosa

9,8

Mimosa

Ubytování (Apartmány) Mimosa. Situated in Maleme in the Crete region, with Maleme Beach nearby, Mimosa features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Mimosa se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Metohi Georgila

9,8

Metohi Georgila

Ubytování (Aparthotel) Metohi Georgila. Metohi Georgila offers accommodation in a traditional manor in Platanias, just 1.5 km from sandy beaches and the village market. Ubytování Metohi Georgila se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bamboo

9,7

Villa Bamboo

Ubytování (Vila) Villa Bamboo. Featuring an outdoor pool with sun loungers, Villa Bamboo enjoys views of the Cretan Sea from its shaded patio. Ubytování Villa Bamboo se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 977 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jasmine

9,7

Jasmine

Ubytování (Apartmány) Jasmine. Located in Maleme in the Crete region, with Maleme Beach nearby, Jasmine provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Jasmine se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Solon Apartments

9,6

Solon Apartments

Ubytování (Apartmány) Solon Apartments. Solon Apartments se nachází v obci Maleme, jen 100 metrů od pláže a v pěší vzdálenosti od restaurací, kaváren a supermarketu. Ubytování Solon Apartments se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Sunny Suites

9,6

Sunny Suites

Ubytování (Aparthotel) Sunny Suites. Tento příjemný, rodinný hotel se nachází v městečku Maleme, pouhých 200 metrů od dlouhé pláže a v blízkosti místních obchodů. Ubytování Sunny Suites se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Kouros Chania Villas

9,4

Kouros Chania Villas

Ubytování (Vily) Kouros Chania Villas. Surrounded by a large olive grove, Kouros offers spacious villas with private pools within 500 metres from Maleme Beach. Ubytování Kouros Chania Villas se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Villa Palma

9,4

Villa Palma

Ubytování (Vila) Villa Palma. Set amongst olive groves 1 km from the sandy Maleme Beach, the fully equipped Villa Palma offers a private pool, garden and furnished sun terrace. Ubytování Villa Palma se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Garden Villas

9,4

The Garden Villas

Ubytování (Vily) The Garden Villas. Located in Pontikiana village, in Maleme area, The Garden Villas offers a shared outdoor pool with a shared sun terrace, and a garden. Ubytování The Garden Villas se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Mythos Beach Hotel Apartments

9,3

Mythos Beach Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Mythos Beach Hotel Apartments. Mythos Beach Hotel je situován pouhých 20 metrů od písečné pláže v Maleme, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a soukromým balkonem,... Ubytování Mythos Beach Hotel Apartments se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Konaki Apartments

9,3

Konaki Apartments

Ubytování (Aparthotel) Konaki Apartments. Konaki nabízí apartmány s možností vlastního stravování, venkovní bazén, sluneční terasu a zdarma Wi-Fi a parkování. Ubytování Konaki Apartments se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Oliva Beach

9,2

Oliva Beach

Ubytování (Apartmány) Oliva Beach. Tento přímořský hotel se nachází v Maleme, jen 50 metrů od písečné pláže. Nabízí velký bazén, bazén pro děti a lounge bar. Ubytování Oliva Beach se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Epsilon I

9,1

Epsilon I

Ubytování (Vila) Epsilon I. Situated in Maleme, less than 1 km from Maleme Beach and a 20-minute walk from Gerani Beach, Epsilon I offers an outdoor swimming pool and air... Ubytování Epsilon I se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Electra Pension

9

Electra Pension

Ubytování (Hotel) Electra Pension. Electra Pension is situated 17km west of the city of Chania in the historical Maleme. Ubytování Electra Pension se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Ledra Maleme Hotel

9

Ledra Maleme Hotel

Ubytování (Aparthotel) Ledra Maleme Hotel. Ledra Maleme Hotel se nachází pouhých 150 metrů od pláže, a nabízí bazén, bar u bazénu a restauraci Cretan. Ubytování Ledra Maleme Hotel se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Carisa Maleme

8,9

Carisa Maleme

Ubytování (Hotel) Carisa Maleme. Carisa Maleme se nachází v letovisku Maleme. Nabízí soukromou pláž, sezónní venkovní bazén, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, terasu, společný... Ubytování Carisa Maleme se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

house in the village near the sea

8,8

house in the village near the sea

Ubytování (Apartmán) house in the village near the sea. Boasting garden views, house in the village near the sea features accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.6 km from Gerani Beach. Ubytování house in the village near the sea se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castro Beach Hotel

8,8

Castro Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Castro Beach Hotel. Castro Beach Hotel se nachází v Maleme na Krétě, jen několik metrů od pláže. Ubytování Castro Beach Hotel se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Pais

8,6

Bella Pais

Ubytování (Hotel) Bella Pais. Bella Pais se nachází na krásném místě, pouhých 100 metrů od pláže Maleme, a nabízí bezplatný přístup k internetu. Ubytování Bella Pais se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Futura Hotel

8,5

Futura Hotel

Ubytování (Aparthotel) Futura Hotel. Futura Hotel s výhledem na pláž leží jen 200 metrů od malebné promenády v letovisku Maleme a nabízí prostorné, komfortní ubytování s krásnou venkovní... Ubytování Futura Hotel se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Louis Creta Princess Aquapark & Spa - All Inclusive

8,4

Louis Creta Princess Aquapark & Spa - All Inclusive

Ubytování (Hotel) Louis Creta Princess Aquapark & Spa - All Inclusive. Louis Creta Princess je hotel situovaný u pláže v Maleme. Nabízí několik bazénů, 5 tobogánů, 3 bary a 2 restaurace. Ubytování Louis Creta Princess Aquapark & Spa - All Inclusive se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Summer Lodge

8,3

Summer Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Summer Lodge. Rodinné ubytování Summer Lodge se nachází na okraji historické vesnice Maleme na pobřeží. Dům je skvělou ukázkou tradiční řecké architektury. Ubytování Summer Lodge se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

The Bongos Resort & Yoga Retreat

8,3

The Bongos Resort & Yoga Retreat

Ubytování (Aparthotel) The Bongos Resort & Yoga Retreat. Just 300 metres from the Beach, The Bongos Yoga Resort & Yoga Retreat is situated in Maleme. Ubytování The Bongos Resort & Yoga Retreat se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Seashell Apartments

8

Seashell Apartments

Ubytování (Apartmány) Seashell Apartments. Rodinné Apartmány Seashell se nachází pouhých 400 metrů od pláže Platanias a nabízí bazén se slanou vodou a pokoje s možností vlastního stravování a... Ubytování Seashell Apartments se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Olga Suites

7,5

Olga Suites

Ubytování (Aparthotel) Olga Suites. Located in Maleme Village of Chania, the family-run Olga Suites features a pool with a children’s section, a sun terrace with views over the Cretan Sea and... Ubytování Olga Suites se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Diana

Diana

Ubytování (Vila) Diana. Set in Maleme, Diana offers a private pool and free WiFi. This property offers access to a pool table, ping-pong and free private parking. Ubytování Diana se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

ERIA RESORT for people with special abilities

ERIA RESORT for people with special abilities

Ubytování (Hotel) ERIA RESORT for people with special abilities. Located in Maleme seaside village, ERIA RESORT for people with special abilities is exclusively designed for guests with accessibility needs. Ubytování ERIA RESORT for people with special abilities se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con T248622

Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con T248622

Ubytování (Vila) Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con T248622. Situated in Maleme, Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con T248622 features accommodation with a private pool and free WiFi. Set 1. Ubytování Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con T248622 se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Anastasia

Villa Anastasia

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Anastasia. Boasting an outdoor pool, Villa Anastasia is located in Maleme in the Crete Region and is 16 km from Chania Town. Ubytování Villa Anastasia se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Alexandros M

Alexandros M

Ubytování (Aparthotel) Alexandros M. Located 200 metres from Maleme Beach, Alexandros M features an outdoor pool and a separate one for children. Ubytování Alexandros M se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Avly

Villa Avly

Ubytování (Vila) Villa Avly. Set in Maleme, Villa Avly offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Avly se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Georgia Apartments

Georgia Apartments

Ubytování (Apartmán) Georgia Apartments. Situated in Maleme, Georgia Apartments features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and room service. Ubytování Georgia Apartments se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Grecian Villas- Poseidon

Grecian Villas- Poseidon

Ubytování (Vila) Grecian Villas- Poseidon. Located in Maleme, 200 metres from Maleme Beach and 2. Ubytování Grecian Villas- Poseidon se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albatros Hotel

Albatros Hotel

Ubytování (Hotel) Albatros Hotel. Hotel Albatros nabízí prostorné, klimatizované pokoje s velkými balkony, hlavní bazén, dětský bazén a sluneční terasu s lehátky. Ubytování Albatros Hotel se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi is set in Maleme. Located 1. Ubytování Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi is set in Maleme. Located 1. Ubytování Kokkino Metochi Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Iason Villas – Chania, Crete

Iason Villas – Chania, Crete

Ubytování (Vily) Iason Villas – Chania, Crete. Located in a 9000-m² plot in Maleme, Villa Iason offers 3 spacious villas each with a private pool and furnished terraces. Ubytování Iason Villas – Chania, Crete se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Villa Edem

Villa Edem

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Edem. Offering free WiFi and free private parking, Villa Edem is situated in Maleme, within just 1.2 km of Maleme Beach. Ubytování Villa Edem se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Metochi Villas

Metochi Villas

Ubytování (Vily) Metochi Villas. Offering sea views, Metochi Villas in Maleme provides accommodation, free bikes, an outdoor swimming pool, barbecue facilities and a garden. Ubytování Metochi Villas se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta).

Aegean Breeze Apartments

Aegean Breeze Apartments

Ubytování (Aparthotel) Aegean Breeze Apartments. Set in Maleme, Aegean Breeze Apartments features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytování Aegean Breeze Apartments se nachází ve městě Maleme (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Maleme

Město Maleme se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování ve městě Maleme.