Hledat

Ubytování

Ubytování město Malè

Ve městě Malè (Itálie) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malè

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malè

B&B La Marmotta

9,7

B&B La Marmotta

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Marmotta. B&B La Marmotta se nachází na svahu, 2 km od centra města Malè a 10 km od lyžařského areálu Folgarida-Marilleva. Ubytování B&B La Marmotta se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nidaris - Luxury Private Spa Suites

9,5

Nidaris - Luxury Private Spa Suites

Ubytování (Aparthotel) Nidaris - Luxury Private Spa Suites. Nidaris - Luxury Private Spa Suites se nachází 32 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také sauna. Ubytování Nidaris - Luxury Private Spa Suites se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sole Levante

9,5

Sole Levante

Ubytování (Farma) Sole Levante. Sole Levante se nachází 10 minut jízdy autem od lanovky Daolasa a nabízí pokoje s dřevěnými trámovými stropy a balkonem, farmu, zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sole Levante se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relais Gentilini

9,4

Relais Gentilini

UbytováníRelais Gentilini. Relais Gentilini se nachází v Malè, 32 km od průsmyku Tonale. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Relais Gentilini se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Andreis

9,4

Casa Andreis

Ubytování (Apartmán) Casa Andreis. Casa Andreis se nachází v Malè a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Andreis se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Casa Alpi

9,2

Appartamento Casa Alpi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Casa Alpi. Appartamento Casa Alpi se nachází v Malè, 32 km od průsmyku Tonale, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Casa Alpi se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite Svaizer con giardino privato

9,2

Suite Svaizer con giardino privato

Ubytování (Apartmány) Suite Svaizer con giardino privato. Suite Svaizer con giardino privato se nachází v Malé v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 31 km od průsmyku Tonale. Ubytování Suite Svaizer con giardino privato se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gregori

9,1

Casa Gregori

UbytováníCasa Gregori. Casa Gregori se nachází asi 32 km od průsmyku Tonale a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Casa Gregori se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet suite

9

Chalet suite

Ubytování (Apartmán) Chalet suite. Chalet suite se nachází v Malè. 24 km od Molvena. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Chalet suite se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Stablum

9

Casa Stablum

Ubytování (Apartmány) Casa Stablum. Casa Stablum se nachází v Malè, 31 km od průsmyku Tonale, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. K dispozici je balkon a terasa. Ubytování Casa Stablum se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa con giardino

8,8

casa con giardino

Ubytování (Apartmán) casa con giardino. Casa con giardino se nachází asi 31 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování casa con giardino se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

le Mongolfiere 2

8,6

le Mongolfiere 2

Ubytováníle Mongolfiere 2. Le Mongolfiere 2 se nachází asi 32 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování le Mongolfiere 2 se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa bianca

8,6

Casa bianca

Ubytování (Apartmán) Casa bianca. Casa bianca se nachází v Malé, 31 km od průsmyku Tonale, a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa bianca se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA MARINA

8,5

CASA MARINA

Ubytování (Apartmán) CASA MARINA. CASA MARINA se nachází v Malè a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 42 km od Ponte di Legno. Ubytování CASA MARINA se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alla Curva di Elia Manzoni

8,4

Alla Curva di Elia Manzoni

Ubytování (Bed and breakfast) Alla Curva di Elia Manzoni. Alla Curva di Elia Manzoni se nachází asi 32 km od průsmyku Tonale a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování Alla Curva di Elia Manzoni se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Le Mongolfiere

8,4

Appartamenti Le Mongolfiere

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Le Mongolfiere. Appartamenti Le Mongolfiere sídlí v budově starého nádraží v Malè a nabízí ubytování v horském stylu a parkování zdarma. Ubytování Appartamenti Le Mongolfiere se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zia Pia's House

8,3

Zia Pia's House

Ubytování (Apartmány) Zia Pia's House. Zia Pia's House se nachází v Malè. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zia Pia's House se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bella di Bosco

8

Hotel Bella di Bosco

Ubytování (Hotel) Hotel Bella di Bosco. Hotel Bella Di Bosco v tradičním horském stylu se nachází v centru Malè a nabízí bezplatné parkování a bezplatnou kyvadlovou dopravu do lyžařského areálu... Ubytování Hotel Bella di Bosco se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Liberty Hotel Malé

8

Liberty Hotel Malé

Ubytování (Hotel) Liberty Hotel Malé. Liberty Hotel se nachází pouhých 100 metrů od vlakového nádraží Malé a nabízí restauraci Trentino, 2 bazény a wellness. Ubytování Liberty Hotel Malé se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Casa Molini

7,7

Apartment Casa Molini

Ubytování (Apartmány) Apartment Casa Molini. Casa Molini se nachází kousek od centra Malé a nabízí apartmány v alpském stylu s výhledem na hory. Ubytování Apartment Casa Molini se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Violalpina - Piazza Costanzi

7,4

Appartamenti Violalpina - Piazza Costanzi

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Violalpina - Piazza Costanzi. Apartment Violalpina se nachází 5 minut pěšky od vlakového nádraží v Malè, 15 minut autem od lyžařského areálu Folgarida. Nabízí apartmány v centru Malè. Ubytování Appartamenti Violalpina - Piazza Costanzi se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

le mongolfiere 2

le mongolfiere 2

Ubytování (Apartmány) le mongolfiere 2. Le mongolfiere 2 se nachází v Malè a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 24 km od Molvena. Ubytování le mongolfiere 2 se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pleasant apartment in Magras di Malè with spa

Pleasant apartment in Magras di Malè with spa

Ubytování (Chata) Pleasant apartment in Magras di Malè with spa. Pleasant apartment in Magras di Malè with spa se nachází v Malè. 25 km od Molvena. Chata má 2 ložnice, TV a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a... Ubytování Pleasant apartment in Magras di Malè with spa se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nice apartment in Magras di Malè with spa

Nice apartment in Magras di Malè with spa

Ubytování (Chata) Nice apartment in Magras di Malè with spa. Nice apartment in Magras di Malè with spa se nachází v Malè. Do Molvena je to 24 km. Ubytování Nice apartment in Magras di Malè with spa se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camera con Vista

Camera con Vista

UbytováníCamera con Vista. Camera con Vista se nachází v Malè, 31 km od průsmyku Tonale. Ubytování Camera con Vista se nachází ve městě Malè (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Malè

Město Malè se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Malè.