Hledat

Ubytování

Ubytování město Maladroxia

Ve městě Maladroxia (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maladroxia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maladroxia

Sant'Antioco island Sea View an Exclusive Villa by the Sea with extra Privacy & Care

9,3

Sant'Antioco island Sea View an Exclusive Villa by the Sea with extra Privacy & Care

Ubytování (Vila) Sant'Antioco island Sea View an Exclusive Villa by the Sea with extra Privacy & Care. Sant'Antioco island Sea View an Exclusive Villa by the Sea with the Sea with extra Privacy & Care se nachází v Maladroxii a nabízí ubytování s vlastním... Ubytování Sant'Antioco island Sea View an Exclusive Villa by the Sea with extra Privacy & Care se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Josto

9,1

Casa Josto

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Josto. Casa Josto nabízí ubytování v Maladroxii, 2,8 km od Spiaggia Is Prunis. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Josto se nachází ve městě Maladroxia (Itálie - Sant’Antioco Island).

La spiaggetta Maladroxia

9

La spiaggetta Maladroxia

Ubytování (Apartmán) La spiaggetta Maladroxia. Ubytování se nachází v Maladroxii, 100 metrů od pláže Maladroxia a 1,8 km od Spiaggia di Coaquaddus. La spiaggetta Maladroxia nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování La spiaggetta Maladroxia se nachází ve městě Maladroxia (Itálie - Sant’Antioco Island).

Casa Sulky PT e 1P

7,9

Casa Sulky PT e 1P

UbytováníCasa Sulky PT e 1P. Casa Sulky PT e 1P se nachází v Maladroxii, 300 metrů od Spiaggia di Coaquaddus a 3 km od pláže Maladroxia, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Casa Sulky PT e 1P se nachází ve městě Maladroxia (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villa Ludi

Villa Ludi

UbytováníVilla Ludi. Villa Ludi se nachází asi 2,1 km od pláže Su Portisceddu a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a grilem. Ubytování Villa Ludi se nachází ve městě Maladroxia (Itálie - Sant’Antioco Island).

CASA ANNA

CASA ANNA

UbytováníCASA ANNA. CASA ANNA offers accommodation in Maladroxia, 300 metres from Maladroxia Beach and 1.1 km from Su Portisceddu Beach. Ubytování CASA ANNA se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

Villa Maladroxia

Villa Maladroxia

Ubytování (Vily) Villa Maladroxia. Villa Maladroxia se nachází v Maladroxii na ostrově Sant'Antioco a nabízí terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Maladroxia se nachází ve městě (Itálie - Sant’Antioco Island).

La spiaggetta Maladroxia BIANCA

La spiaggetta Maladroxia BIANCA

Ubytování (Apartmány) La spiaggetta Maladroxia BIANCA. La spiaggetta Maladroxia BIANCA se nachází v Maladroxii na ostrově Sant'Antioco a nabízí balkon a výhled do zahrady. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování La spiaggetta Maladroxia BIANCA se nachází ve městě Maladroxia (Itálie - Sant’Antioco Island).

Ubytování ve městě Maladroxia

Město Maladroxia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Maladroxia.