Hledat

Ubytování

Ubytování město Malacky

Ve městě Malacky (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malacky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malacky

Fine Restaurant & Apartments

9,2

Fine Restaurant & Apartments

Ubytování (Penzion) Fine Restaurant & Apartments. Fine Restaurant & Apartments se nachází v Malackách, 3 km od golfového park White Eurovalley. Ubytování Fine Restaurant & Apartments se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Fine Restaurant & Apartments má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Fine Restaurant & Apartments momentálně evidujeme 127 recenzí.

Villa Jakubov

8,8

Villa Jakubov

Ubytování (Apartmány) Villa Jakubov. Villa Jakubov leží 9 km od Malacek a 13 km od golfového hřiště White Eurovalley Golf Park. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Jakubov se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Villa Jakubov má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Villa Jakubov momentálně evidujeme 38 recenzí.

Wellness hotel Spark

8,5

Wellness hotel Spark

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Spark. Wellness Hotel Spark je obklopen borovým lesem na klidném místě ve vzdálenosti 2 km od Malacek. Ubytování Wellness hotel Spark se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Wellness hotel Spark má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Wellness hotel Spark momentálně evidujeme 121 recenzí.

Hotel TATRA

8,1

Hotel TATRA

Ubytování (Hotel) Hotel TATRA. Hotel TATRA se nachází ve městě Malacky a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, restauraci a terasu, Všechny pokoje a apartmány mají TV s... Ubytování Hotel TATRA se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel TATRA má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel TATRA momentálně evidujeme 129 recenzí.

Motel M

7,6

Motel M

Ubytování (Motel) Motel M. Motel M se nachází ve městě Malacky a má restauraci, která podává speciality na grilu. Dále je zde mini zoo, malý rybník a dětské hřiště. Ubytování Motel M se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Motel M má celkové hodnocení 7,6. Pro Motel Motel M momentálně evidujeme 118 recenzí.

Hotel Atrium

7,3

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium leží v centru města Malacky, jen 3 km od dálnice E65 a půl hodiny jízdy od Bratislavy. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 7,3. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 154 recenzí.

TaM Autohof Malacky

7

TaM Autohof Malacky

Ubytování (Motel) TaM Autohof Malacky. TaM Autohof Malacky je motel situovaný v Malackách. Nabízí restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování TaM Autohof Malacky se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Ubytování TaM Autohof Malacky má celkové hodnocení 7. Pro Motel TaM Autohof Malacky momentálně evidujeme 94 recenzí.

Apartmán Gabika na Záhorí

Apartmán Gabika na Záhorí

Ubytování (Apartmán) Apartmán Gabika na Záhorí. Apartmán Gabika na Záhorí is located in Malacky. Bratislava is 34 km from the apartment, while Pezinok is 42 km away. Ubytování Apartmán Gabika na Záhorí se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj). Pro Apartmán Apartmán Gabika na Záhorí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

ALPHA Apartman Malacky

ALPHA Apartman Malacky

UbytováníALPHA Apartman Malacky. ALPHA Apartman Malacky se nachází v Malackách, 34 km od hlavního nádraží, Michalské brány a Bratislavského hradu. Ubytování ALPHA Apartman Malacky se nachází ve městě Malacky (Slovensko - Bratislavský kraj).

Ubytování ve městě Malacky

Město Malacky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Malacky.