Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malá Úpa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malá Úpa

Chatafarma

10

Chatafarma

UbytováníChatafarma. Chatafarma se nachází v Dolní Malé Úpě, 21 km od Western City a 27 km od kostela Wang. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným WiFithroughout. Ubytování Chatafarma se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Fara

10

Chalupa Fara

UbytováníChalupa Fara. Chalupa Fara se nachází 21 km od zábavního parku Western City a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Fara se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Apalucha

9,7

Penzion Apalucha

UbytováníPenzion Apalucha. Penzion Apalucha se nachází přímo na sjezdovce a nabízí přímý přístup na sjezdovku, lyžařskou školu, snídaně, zahradu s terasou, dětské hřiště a bar. Ubytování Penzion Apalucha se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Semafor

9,4

Chalupa Semafor

Ubytování (Penzion) Chalupa Semafor. Chalupa Semafor se nachází v Dolní Malé Úpě, 5 km od sjezdovky U Kostela 400, a nabízí společný obývací prostor, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování Chalupa Semafor se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Lesní Zátiší

9,2

Penzion Lesní Zátiší

UbytováníPenzion Lesní Zátiší. Penzion Lesní Zátiší se nachází v Horní Malé Úpě, 19 km od Západního města a 25 km od kostela Wang. Ubytování Penzion Lesní Zátiší se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Hepnarova Bouda

9,2

Hepnarova Bouda

Ubytování (Penzion) Hepnarova Bouda. Hepnarova bouda se nachází v Horní Malé Úpě, 6 km od města Karpacz, a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hepnarova Bouda se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hepnarova Bouda má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hepnarova Bouda momentálně evidujeme 157 recenzí.

Chata Ťapka

9,2

Chata Ťapka

UbytováníChata Ťapka. Chata Ťapka se nachází v Dolní Malé Úpě, 26 km od zábavního parku Western City, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Ubytování Chata Ťapka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Wellness Resort Bouda Malá Úpa

9,1

Wellness Resort Bouda Malá Úpa

UbytováníWellness Resort Bouda Malá Úpa. Nachází se v Horní Malé Úpě, 19 km od Western City. Wellness Resort Bouda Malá Úpa nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, přístup na... Ubytování Wellness Resort Bouda Malá Úpa se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Horská chata Mamut

9

Horská chata Mamut

UbytováníHorská chata Mamut. Horská chata Mamut se nachází ve Velké Úpě, 27 km od Západního města, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a bankomat. Ubytování Horská chata Mamut se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Sport Malá Úpa

8,9

Apartmány Sport Malá Úpa

UbytováníApartmány Sport Malá Úpa. Apartmány Sport Malá Úpa se nacházejí v Horní Malé Úpě, 19 km od zábavního parku Western City, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné... Ubytování Apartmány Sport Malá Úpa se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán pod vlekem

8,3

Apartmán pod vlekem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod vlekem. Apartmán pod vlekem se nachází v Horní Malé Úpě. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Sklářská Poruba je vzdálená 23 km. Ubytování Apartmán pod vlekem se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Věra

8,1

Pension Věra

Ubytování (Penzion) Pension Věra. Chalupa Věra se nachází jen 150 metrů od centra Malé Úpy a lyžařského areálu Skimu. Ubytování Pension Věra se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Jeřabinka

7,5

Chata Jeřabinka

Ubytování (Penzion) Chata Jeřabinka. Penzion Chata Jeřabinka se nachází v Horní Malé Úpě, 300 metrů od lyžařského areálu Lesní Hřeben, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, společný lounge a... Ubytování Chata Jeřabinka se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Jeřabinka má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Chata Jeřabinka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Renerovka 93

Renerovka 93

Ubytování (Penzion) Renerovka 93. Situated in Dolní Malá Úpa, Renerovka 93 offers a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Renerovka 93 se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Jamaican by Snezka

Jamaican by Snezka

Ubytování (Bed and breakfast) Jamaican by Snezka. Jamaican by Sněžka se nachází v Dolní Malé Úpě a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Jamaican by Snezka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Skimu Chaloupka

Skimu Chaloupka

Ubytování (Chata) Skimu Chaloupka. Boasting a terrace, Skimu Chaloupka provides accommodation in Horní Malá Úpa with free WiFi and mountain views. The accommodation is 6 km from Karpacz. Ubytování Skimu Chaloupka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Bivak u Snezky

Bivak u Snezky

Ubytování (Luxusní stan) Bivak u Snezky. Offering pool views, Bivak u Snezky in Dolní Malá Úpa offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Bivak u Snezky se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Cibulka

Cibulka

Ubytování (Apartmány) Cibulka. Set in Horní Malá Úpa, 30 km from Jelenia Góra, Cibulka offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Cibulka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Na Pomezkách

Apartment Na Pomezkách

Ubytování (Apartmán) Apartment Na Pomezkách. Apartmán Na Pomezkách se nachází v Horní Malé Úpě, 300 metrů od dětského vleku v SKiMU Parku, necelý 1 km od vleku Hýbnerka, 19 minut chůze od vleku U... Ubytování Apartment Na Pomezkách se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Eskadra 02

Apartmán Eskadra 02

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eskadra 02. Apartmán Eskadra 02 se nachází v Horní Malé Úpě, 100 metrů od skiareálu Lesní Hřeben. Ubytování Apartmán Eskadra 02 se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Krajánek

Chata Krajánek

Ubytování (Apartmán) Chata Krajánek. Chata Krajánek is located in Dolní Malá Úpa. The property is 24 km from Szklarska Poręba and free private parking is provided. Ubytování Chata Krajánek se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Stará škola

Stará škola

Ubytování (Penzion) Stará škola. Stará škola se nachází v Dolní Malé Úpě a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Stará škola se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Hradečanka

Chata Hradečanka

Ubytování (Hotel) Chata Hradečanka. Chata Hradečanka je hotel situovaný v Horní Malé Úpě, nedaleko dětského vleku SKiMU Park a 200 metrů od skiareálu Lesní hřeben. Ubytování Chata Hradečanka se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Hotel Chata Hradečanka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bouda u kostela

Bouda u kostela

Ubytování (Penzion) Bouda u kostela. Offering free WiFi, Bouda u kostela is situated in Dolní Malá Úpa. The guest house has family rooms. Guests at the guest house can enjoy a buffet... Ubytování Bouda u kostela se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Horská chata U Kokrháče

Horská chata U Kokrháče

Ubytování (Penzion) Horská chata U Kokrháče. Horská chata U Kokrháče se nachází v Dolní Malé Úpě a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Horská chata U Kokrháče se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Červená pekárna

Apartmán Červená pekárna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Červená pekárna. Apartmán Červená pekárna se nachází v Horní Malé Úpě, 100 metrů od lyžařských vleků Lesní Hřeben a SKiMU park Dětský vlek. Ubytování Apartmán Červená pekárna se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Horská Chata U Básníka

Horská Chata U Básníka

Ubytování (Chata) Horská Chata U Básníka. Horská Chata U básníka zaujímá klidnou polohu v Krkonošském národním parku, 1 000 metrů nad mořem. Ubytování Horská Chata U Básníka se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Chata Horská Chata U Básníka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Malá Úpa

Apartmány Malá Úpa

Ubytování (Apartmán) Apartmány Malá Úpa. Offering ski-to-door access and barbecue facilities, Apartmány Malá Úpa is situated in Dolní Malá Úpa, 5 km from U Kostela 400. Ubytování Apartmány Malá Úpa se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmány Malá Úpa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.