Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Malá Úpa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malá Úpa

Chalupa Semafor

9,4

Chalupa Semafor

Ubytování (Penzion) Chalupa Semafor. Chalupa Semafor se nachází v Dolní Malé Úpě, 5 km od sjezdovky U Kostela 400, a nabízí společný obývací prostor, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a... Ubytování Chalupa Semafor se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hepnarova Bouda

9,2

Hepnarova Bouda

Ubytování (Penzion) Hepnarova Bouda. Hepnarova bouda se nachází v Horní Malé Úpě, 6 km od města Karpacz, a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hepnarova Bouda se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hepnarova Bouda má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Hepnarova Bouda momentálně evidujeme 157 recenzí.

Apartmán pod vlekem

8,3

Apartmán pod vlekem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod vlekem. Apartmán pod vlekem se nachází v Horní Malé Úpě. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Sklářská Poruba je vzdálená 23 km. Ubytování Apartmán pod vlekem se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Věra

8,1

Pension Věra

Ubytování (Penzion) Pension Věra. Chalupa Věra se nachází jen 150 metrů od centra Malé Úpy a lyžařského areálu Skimu. Ubytování Pension Věra se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Jeřabinka

7,5

Chata Jeřabinka

Ubytování (Penzion) Chata Jeřabinka. Penzion Chata Jeřabinka se nachází v Horní Malé Úpě, 300 metrů od lyžařského areálu Lesní Hřeben, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, společný lounge a... Ubytování Chata Jeřabinka se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Jeřabinka má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Chata Jeřabinka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Jamaican by Snezka

Jamaican by Snezka

Ubytování (Bed and breakfast) Jamaican by Snezka. Jamaican by Sněžka se nachází v Dolní Malé Úpě a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Jamaican by Snezka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Renerovka 93

Renerovka 93

Ubytování (Penzion) Renerovka 93. Situated in Dolní Malá Úpa, Renerovka 93 offers a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Renerovka 93 se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Na Pomezkách

Apartment Na Pomezkách

Ubytování (Apartmán) Apartment Na Pomezkách. Apartmán Na Pomezkách se nachází v Horní Malé Úpě, 300 metrů od dětského vleku v SKiMU Parku, necelý 1 km od vleku Hýbnerka, 19 minut chůze od vleku U... Ubytování Apartment Na Pomezkách se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Eskadra 02

Apartmán Eskadra 02

Ubytování (Apartmán) Apartmán Eskadra 02. Apartmán Eskadra 02 se nachází v Horní Malé Úpě, 100 metrů od skiareálu Lesní Hřeben. Ubytování Apartmán Eskadra 02 se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cibulka

Cibulka

Ubytování (Apartmány) Cibulka. Set in Horní Malá Úpa, 30 km from Jelenia Góra, Cibulka offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Cibulka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Skimu Chaloupka

Skimu Chaloupka

Ubytování (Chata) Skimu Chaloupka. Boasting a terrace, Skimu Chaloupka provides accommodation in Horní Malá Úpa with free WiFi and mountain views. The accommodation is 6 km from Karpacz. Ubytování Skimu Chaloupka se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bivak u Snezky

Bivak u Snezky

Ubytování (Luxusní stan) Bivak u Snezky. Offering pool views, Bivak u Snezky in Dolní Malá Úpa offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Bivak u Snezky se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Hradečanka

Chata Hradečanka

Ubytování (Hotel) Chata Hradečanka. Chata Hradečanka je hotel situovaný v Horní Malé Úpě, nedaleko dětského vleku SKiMU Park a 200 metrů od skiareálu Lesní hřeben. Ubytování Chata Hradečanka se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Hotel Chata Hradečanka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Stará škola

Stará škola

Ubytování (Penzion) Stará škola. Stará škola se nachází v Dolní Malé Úpě a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Stará škola se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Krajánek

Chata Krajánek

Ubytování (Apartmán) Chata Krajánek. Chata Krajánek is located in Dolní Malá Úpa. The property is 24 km from Szklarska Poręba and free private parking is provided. Ubytování Chata Krajánek se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt Malá Úpa

Byt Malá Úpa

Ubytování (Apartmán) Byt Malá Úpa. Byt Malá Úpa is set in Horní Malá Úpa. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Byt Malá Úpa se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Červená pekárna

Apartmán Červená pekárna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Červená pekárna. Apartmán Červená pekárna se nachází v Horní Malé Úpě, 100 metrů od lyžařských vleků Lesní Hřeben a SKiMU park Dětský vlek. Ubytování Apartmán Červená pekárna se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská Chata U Básníka

Horská Chata U Básníka

Ubytování (Chata) Horská Chata U Básníka. Horská Chata U básníka zaujímá klidnou polohu v Krkonošském národním parku, 1 000 metrů nad mořem. Ubytování Horská Chata U Básníka se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Horská Chata U Básníka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány Malá Úpa

Apartmány Malá Úpa

Ubytování (Apartmán) Apartmány Malá Úpa. Offering ski-to-door access and barbecue facilities, Apartmány Malá Úpa is situated in Dolní Malá Úpa, 5 km from U Kostela 400. Ubytování Apartmány Malá Úpa se nachází ve městě Malá Úpa (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmány Malá Úpa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bouda u kostela

Bouda u kostela

Ubytování (Penzion) Bouda u kostela. Offering free WiFi, Bouda u kostela is situated in Dolní Malá Úpa. The guest house has family rooms. Guests at the guest house can enjoy a buffet... Ubytování Bouda u kostela se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman 1 Permonik - ubytovani s vlastnim varenim, moznost vyuzit detske herny v objektu

Apartman 1 Permonik - ubytovani s vlastnim varenim, moznost vyuzit detske herny v objektu

Ubytování (Apartmány) Apartman 1 Permonik - ubytovani s vlastnim varenim, moznost vyuzit detske herny v objektu. Featuring a terrace, Apartman 1 Permonik - ubytovani s vlastnim varenim, moznost vyuzit detske herny v objektu features accommodation in Dolní Malá Úpa. Ubytování Apartman 1 Permonik - ubytovani s vlastnim varenim, moznost vyuzit detske herny v objektu se nachází ve městě Malá Úpa (Česko - Královéhradecký kraj).