Hledat

Ubytování

Ubytování město Mala Dapčevica

Ve městě Mala Dapčevica (Chorvatsko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bjelovarsko-bilogorská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bjelovarsko-bilogorská župa

Apartments Matic

10

Apartments Matic

Ubytování (Apartmán) Apartments Matic. Apartments Matic is situated in Bjelovar and offers free bikes. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Matic se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Park

9,9

Apartman Park

Ubytování (Apartmán) Apartman Park. Featuring river views, Apartman Park offers accommodation with a garden and a patio, around 600 metres from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Park se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bjelovar apartment

9,9

Bjelovar apartment

Ubytování (Apartmán) Bjelovar apartment. Apartmán Bjelovar se nachází ve městě Bjelovar a nabízí zázemí pro grilování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bjelovar apartment se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ginko sobe Daruvar

9,9

Ginko sobe Daruvar

Ubytování (Penzion) Ginko sobe Daruvar. Located in Daruvar, 1.1 km from Daruvar Thermal Spa, Ginko sobe Daruvar provides accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Ginko sobe Daruvar se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dada

9,8

Apartment Dada

Ubytování (Apartmán) Apartment Dada. Set in Bjelovar, Apartment Dada offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartment Dada se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Isabella

9,8

Apartman Isabella

Ubytování (Apartmán) Apartman Isabella. Boasting free bikes and a terrace, Apartman Isabella features accommodation in Daruvar with free WiFi and garden views. The apartment is 1. Ubytování Apartman Isabella se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Eleco

9,8

Apartment Eleco

Ubytování (Apartmán) Apartment Eleco. Boasting accommodation with a patio, Apartment Eleco is set in Bjelovar. Ubytování Apartment Eleco se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Dario

9,8

Sobe Dario

Ubytování (Penzion) Sobe Dario. Featuring a garden and free WiFi, Sobe Dario is located in Daruvar, 40 metres from Daruvar Thermal Spa. Guests can enjoy garden views. Ubytování Sobe Dario se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Ždral

9,8

Studio Apartman Ždral

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Ždral. Situated in Daruvar, a 13-minute walk from Daruvar Thermal Spa, Studio Apartman Ždral features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio Apartman Ždral se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marina

9,8

Apartman Marina

Ubytování (Apartmán) Apartman Marina. Located in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region, Apartman Marina has a patio and city views. Situated 2. Ubytování Apartman Marina se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman "Štimac"

9,8

Studio apartman "Štimac"

Ubytování (Apartmány) Studio apartman "Štimac". Located in Garešnica, Studio apartman "Štimac" provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio apartman "Štimac" se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of Tea

9,7

House of Tea

Ubytování (Apartmán) House of Tea. House of Tea se nachází v Bjelovaru a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, společnou kuchyní a společným salonkem. Ubytování House of Tea se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Premier

9,7

Apartment Premier

Ubytování (Apartmán) Apartment Premier. Apartmán Premier se nachází v obci Bjelovar v Bjelovarsko-bilogorské župě a nabízí ubytování v budově z roku 2004 s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Premier se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartment Naš Mali Raj

9,7

Apartment Naš Mali Raj

Ubytování (Apartmán) Apartment Naš Mali Raj. Apartment Naš Mali Raj se nachází v Daruvatu, 1,8 km od termálních lázní Daruvar, a nabízí výhled do zahrady a patio. Ubytování Apartment Naš Mali Raj se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Place4you

9,7

Apartments Place4you

Ubytování (Apartmány) Apartments Place4you. Tento apartmán se nachází v Bjelovaru a nabízí terasu s výhledem do zahrady. Hosté mají k dispozici balkon. Ubytování Apartments Place4you se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Toplica

9,7

Studio apartman Toplica

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Toplica. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Studio apartman Toplica features accommodation in Daruvar with free WiFi and pool views. Ubytování Studio apartman Toplica se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lux

9,7

Apartman Lux

Ubytování (Apartmán) Apartman Lux. Apartman Lux se nachází v Daruváru, 750 metrů od termálních lázní Daruvar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, terasou a plně vybavenou... Ubytování Apartman Lux se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Oaza

9,7

Apartman Oaza

Ubytování (Apartmány) Apartman Oaza. Situated in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region with Daruvar Thermal Spa nearby, Apartman Oaza features accommodation with free private parking. Ubytování Apartman Oaza se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Borik

9,6

Apartment Borik

Ubytování (Apartmán) Apartment Borik. Tento apartmán se nachází v Bjelovaru. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Borik se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Daruvar City One Apartment

9,6

Daruvar City One Apartment

Ubytování (Apartmány) Daruvar City One Apartment. Located 1.8 km from Daruvar Thermal Spa, Daruvar City One Apartment provides accommodation with free bikes, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytování Daruvar City One Apartment se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartmani Ivana

9,5

Apartmani Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivana. Apartmány Ivana se nachází v Bjelovaru. Nabízí klimatizované ubytování a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartmani Ivana se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Little Hill

9,5

Country House Little Hill

Ubytování (Venkovský dům) Country House Little Hill. Tento samostatně stojící apartmán v Bjelovaru má terasu a zahradu s grilem. Využívat lze také balkon. Parkování na místě je zdarma. Ubytování Country House Little Hill se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Country House Vrbovčanka

9,4

Country House Vrbovčanka

Ubytování (Venkovský dům) Country House Vrbovčanka. Country House Vrbovčanka se nachází v Daruvaru. Nabízí gril, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé... Ubytování Country House Vrbovčanka se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Bed&Breakfast Vinarija Coner

9,4

Bed&Breakfast Vinarija Coner

Ubytování (Bed and breakfast) Bed&Breakfast Vinarija Coner. Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází v Peščeniku, 16 km od centra Bjelovaru. Bed and breakfast nabízí dětské hřiště, výhled do zahrady a restauraci. Ubytování Bed&Breakfast Vinarija Coner se nachází ve městě Peščenik (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mladimir

9,4

Hotel Mladimir

Ubytování (Hotel) Hotel Mladimir. Located 100 metres from the centre of Daruvar, Hotel Mladimir features a green garden with a terrace, an on-site restaurant and free private parking. Ubytování Hotel Mladimir se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Ivana

9,4

Sobe Ivana

Ubytování (Penzion) Sobe Ivana. Sobe Ivana is set in Bjelovar and features a garden and a terrace. With free WiFi, this 4-star guest house offers a 24-hour front desk and a shared lounge. Ubytování Sobe Ivana se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Srce

9,3

Apartman Srce

Ubytování (Apartmány) Apartman Srce. Apartman Srce se nachází v Daruvaru, 3,2 km od termálních lázní Daruvar. Ubytování Apartman Srce se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jozić

9,2

Apartmani Jozić

Ubytování (Penzion) Apartmani Jozić. Apartmani Jozić in Garešnica provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Jozić se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Mrak

9,2

Sobe Mrak

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Mrak. Located in Bjelovar, Sobe Mrak provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Sobe Mrak se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Flamingo

9,2

Apartman Flamingo

Ubytování (Apartmán) Apartman Flamingo. Apartman Flamingo, a property with a garden, is located in Daruvar, 3.1 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Flamingo se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest house Ema

9,1

Guest house Ema

Ubytování (Penzion) Guest house Ema. Guest house Ema features free bikes and barbecue facilities in Daruvar. This 2-star guest house offers a garden. Ubytování Guest house Ema se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment at Agroturizam OPG Kovacevic

9,1

Apartment at Agroturizam OPG Kovacevic

Ubytování (Apartmány) Apartment at Agroturizam OPG Kovacevic. Apartment Agroturizam OPG Kovacevic jsou apartmán a pokoj situované v Daruvaru. K dispozici je zahrada, terasa a gril a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment at Agroturizam OPG Kovacevic se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Glavaš

8,9

Sobe Glavaš

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Glavaš. Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, restauraci, kde se podávají tradiční místní pokrmy, bar a... Ubytování Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Vendi

8,8

Rooms Vendi

Ubytování (Penzion) Rooms Vendi. Rooms Vendi je penzion situovaný v centru Daruvaru, 500 metrů od aquaparku Daruvarske Toplice. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV. Ubytování Rooms Vendi se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms and Suites Ljetnikovac

8,7

Rooms and Suites Ljetnikovac

Ubytování (Penzion) Rooms and Suites Ljetnikovac. Penzion Rooms and Suites Ljetnikovac se nachází ve městě Daruvar, 1,1 km od tamních termálních lázní, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým... Ubytování Rooms and Suites Ljetnikovac se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Slavonija

8,7

Rooms Slavonija

Ubytování (Penzion) Rooms Slavonija. Featuring an a la carte restaurant serving traditional dishes, Sobe Slavonija is located in the centre of Daruvar. Ubytování Rooms Slavonija se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms & Apartment Vinia

8,5

Rooms & Apartment Vinia

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms & Apartment Vinia. Rooms & Apartment Vinia se nachází v obci Letičani, 5 km od centra města Bjelovar. Ubytování Rooms & Apartment Vinia se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman OPG Balja

8,4

Apartman OPG Balja

Ubytování (Apartmán) Apartman OPG Balja. Offering free WiFi and city views, Apartman OPG Balja is an accommodation located in Garešnica. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartman OPG Balja se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Rooms Altus

8,1

Rooms Altus

Ubytování (Penzion) Rooms Altus. Set in Daruvar, 1.3 km from Daruvar Thermal Spa, Rooms Altus offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Rooms Altus se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Garic

8,1

Vila Garic

Ubytování (Penzion – hostinec) Vila Garic. Set in Podgarić, Vila Garic features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Vila Garic se nachází ve městě Podgarić (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garić

8

Hotel Garić

Ubytování (Hotel) Hotel Garić. Hotel Garić se nachází v centru města Garešnica, jen 50 metrů od hlavního autobusového nádraží a 200 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Garić se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Ruralna kuća za odmor Žužić

6,7

Ruralna kuća za odmor Žužić

Ubytování (Bed and breakfast) Ruralna kuća za odmor Žužić. Ubytování Ruralna Kuća Za odmor Žužić se nachází v Kobasičari a nabízí klimatizaci, zahradu s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ruralna kuća za odmor Žužić se nachází ve městě Kobasičari (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia

6,7

Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia

Ubytování (Hotel) Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia. Featuring a bar, Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia is located in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region, 1.8 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Daruvarske toplice - Depandansa Arcadia se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mira

Apartman Mira

Ubytování (Apartmán) Apartman Mira. Boasting city views, Apartman Mira features accommodation with a restaurant and a balcony, around 1.4 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Apartman Mira se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman Teosa

Apartman Teosa

Ubytování (Apartmán) Apartman Teosa. Apartman Teosa se nachází v Daruváru, 400 metrů od termálních lázní. Nabízí ubytování se zahradou, Wi-Fi zdarma, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Apartman Teosa se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Centar

Studio Apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Centar. Offering free WiFi and free private parking, Studio Apartman Centar is located in Daruvar, just 1.9 km from Daruvar Thermal Spa. Ubytování Studio Apartman Centar se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Queen

Studio apartman Queen

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Queen. Situated in Bjelovar, Studio apartman Queen features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Studio apartman Queen se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

BJELOVAR, Cozy apartment

BJELOVAR, Cozy apartment

Ubytování (Apartmán) BJELOVAR, Cozy apartment. Located in Bjelovar in the Bjelovar-Bilogora County region, BJELOVAR, Cozy apartment features a garden. The apartment offers a barbecue. Ubytování BJELOVAR, Cozy apartment se nachází ve městě Bjelovar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Holiday home Grofica

Holiday home Grofica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Grofica. Located in Daruvar, just 600 metres from Daruvar Thermal Spa, Holiday home Grofica provides accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Holiday home Grofica se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Daruvar (Bjelovarska) - 17937

Holiday house with a parking space Daruvar (Bjelovarska) - 17937

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a parking space Daruvar (Bjelovarska) - 17937. Set in Daruvar in the Bjelovar-Bilogora County region, Holiday house with a parking space Daruvar (Bjelovarska) - 17937 has a terrace. Ubytování Holiday house with a parking space Daruvar (Bjelovarska) - 17937 se nachází ve městě Daruvar (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Infinity

Apartman Infinity

Ubytování (Apartmán) Apartman Infinity. Offering free WiFi and city views, Apartman Infinity is an accommodation located in Čazma. Ubytování Apartman Infinity se nachází ve městě Čazma (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)