Hledat

Ubytování

Ubytování město Máguez

Ve městě Máguez (Španělsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Máguez

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Máguez

Flor de Loto

9,8

Flor de Loto

Ubytování (Apartmán) Flor de Loto. Set in Máguez, Flor de Loto offers accommodation with a patio and free WiFi. The apartment has mountain views and is 29 km from Arrecife. Ubytování Flor de Loto se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

Casa Atalaya

9,5

Casa Atalaya

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Atalaya. Situated in Máguez in the Canary Islands region, Casa Atalaya has a patio and mountain views. Ubytování Casa Atalaya se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

Casa la Ermita

9,3

Casa la Ermita

Ubytování (Apartmány) Casa la Ermita. Casa la Ermita se nachází v obci Máguez na Lanzarote, 31 km od Puerto del Carmen a 46 km od Playa Blanca, a nabízí celoročně otevřený venkovní bazén. Ubytování Casa la Ermita se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

Casa Shanti

9,3

Casa Shanti

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Shanti. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Casa Shanti features accommodation in Máguez with free WiFi and city views. Ubytování Casa Shanti se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

La Molina

9,2

La Molina

Ubytování (Apartmány) La Molina. Ubytování La Molina se nachází v obci Máguez na ostrově Lanzarote, 31 km od města Puerto del Carmen, a nabízí gril i terasu s vířivkou a výhledem na hory. Ubytování La Molina se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

CASA DIANA

8,9

CASA DIANA

Ubytování (Apartmán) CASA DIANA. Located in Máguez in the Canary Islands region, CASA DIANA features a terrace and mountain views. Ubytování CASA DIANA se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

la casita de Máguez

8,7

la casita de Máguez

Ubytování (Apartmán) la casita de Máguez. La casita de Máguez se nachází v obci Máguez na ostrově Lanzarote a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování la casita de Máguez se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

Casa junto a la colina

8,6

Casa junto a la colina

Ubytování (Apartmán) Casa junto a la colina. Set in Máguez in the Canary Islands region, Casa junto a la colina features a garden. The property has garden views and is 18 km from Costa Teguise. Ubytování Casa junto a la colina se nachází ve městě Máguez (Španělsko - Lanzarote).

Ubytování ve městě Máguez

Město Máguez se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Máguez.