Hledat

Ubytování

Ubytování město Magrè allʼ Adige

Ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Magrè allʼ Adige

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Magrè allʼ Adige

Ferienwohnung Eichnerhof

9,4

Ferienwohnung Eichnerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eichnerhof. Ferienwohnung Eichnerhof se nachází v obci Magrè all'Adige, je obklopený jabloněmi a vinicemi a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné... Ubytování Ferienwohnung Eichnerhof se nachází ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Greti

9,3

Haus Greti

Ubytování (Apartmán) Haus Greti. Haus Greti, a property with a terrace, is located in Magrè allʼ Adige, 41 km from Molveno Lake. Ubytování Haus Greti se nachází ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie - Trentino Alto Adige).

Traubenhof

9,3

Traubenhof

Ubytování (Apartmány) Traubenhof. Traubenhof nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Traubenhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Zum Hirschen Margreid

9

Gasthof Zum Hirschen Margreid

Ubytování (Hotel) Gasthof Zum Hirschen Margreid. Set in Magrè allʼ Adige, 35 km from MUSE, Gasthof Zum Hirschen Margreid offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Gasthof Zum Hirschen Margreid se nachází ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Zur Kirche

8,5

Hotel Zur Kirche

Ubytování (Hotel) Hotel Zur Kirche. Hotel Zur Kirche se nachází v klidném přírodním parku Lake Favogna a nabízí zahradu se stoly a židlemi. Nabízí restauraci, bar a pokoje s výhledem na hory. Ubytování Hotel Zur Kirche se nachází ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Dalma Foresta

8,2

Appartamento Dalma Foresta

Ubytování (Apartmán) Appartamento Dalma Foresta. Appartamento Dalma Foresta se nachází v Lavarone. 42 km od Malcesine. Ubytování Appartamento Dalma Foresta se nachází ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Margreid

7,5

Park Hotel Margreid

Ubytování (Hotel) Park Hotel Margreid. Located in Magrè allʼ Adige, within 35 km of MUSE and 41 km of Molveno Lake, Park Hotel Margreid provides accommodation with a garden and free WiFi as well... Ubytování Park Hotel Margreid se nachází ve městě Magrè allʼ Adige (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Magrè allʼ Adige

Město Magrè allʼ Adige se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Magrè allʼ Adige.