Hledat

Ubytování

Ubytování město Madonna

Ve městě Madonna (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Madonna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Madonna

Tonzhaus Hotel

9,3

Tonzhaus Hotel

Ubytování (Hotel) Tonzhaus Hotel. Tonzhaus Hotel je rodinný podnik nacházející se 2 km od centra obce Val Senales a 10 km od sjezdovek. Ubytování Tonzhaus Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel & Chalets Edelweiss

9,2

Hotel & Chalets Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel & Chalets Edelweiss. Hotel & Chalets Edelweiss se nachází u jezera Vernago, 6 km od lyžařského areálu Val Senales. Ubytování Hotel & Chalets Edelweiss se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv & Familienhotel Adlernest

9,1

Aktiv & Familienhotel Adlernest

Ubytování (Hotel) Aktiv & Familienhotel Adlernest. Aktiv & Familienhotel Adlernest se nachází ve Val Senales a nabízí panoramatický výhled na okolní horskou krajinu. Ubytování Aktiv & Familienhotel Adlernest se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Smart Hotel Firn

8,3

Smart Hotel Firn

Ubytování (Hotel) Smart Hotel Firn. Smart Hotel Firn se nachází v Madonně v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od hlavního vlakového nádraží a 30 km od divadla Merano. Ubytování Smart Hotel Firn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Madonna

Město Madonna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Madonna.