Hledat

Ubytování

Ubytování město Madonna

Ve městě Madonna (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Madonna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Madonna

Tonzhaus Hotel

9,3

Tonzhaus Hotel

Ubytování (Hotel) Tonzhaus Hotel. Tonzhaus Hotel je rodinný podnik nacházející se 2 km od centra obce Val Senales a 10 km od sjezdovek. Ubytování Tonzhaus Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel & Chalets Edelweiss

9,2

Hotel & Chalets Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel & Chalets Edelweiss. Hotel & Chalets Edelweiss se nachází u jezera Vernago, 6 km od lyžařského areálu Val Senales. Ubytování Hotel & Chalets Edelweiss se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv & Familienhotel Adlernest

9,1

Aktiv & Familienhotel Adlernest

Ubytování (Hotel) Aktiv & Familienhotel Adlernest. Aktiv & Familienhotel Adlernest se nachází ve Val Senales a nabízí panoramatický výhled na okolní horskou krajinu. Ubytování Aktiv & Familienhotel Adlernest se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Smart Hotel Firn

8,3

Smart Hotel Firn

Ubytování (Hotel) Smart Hotel Firn. Smart Hotel Firn se nachází v Madonně v regionu Trentino Alto Adige, 29 km od hlavního vlakového nádraží a 30 km od divadla Merano. Ubytování Smart Hotel Firn se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josephus - Domicilium III

Josephus - Domicilium III

UbytováníJosephus - Domicilium III. Josephus - Domicilium III se nachází 28 km od hlavního vlakového nádraží a 29 km od divadla Merano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Josephus - Domicilium III se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josephus Domicilium iv

Josephus Domicilium iv

UbytováníJosephus Domicilium iv. Josephus Domicilium iv se nachází 28 km od hlavního vlakového nádraží a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na hory. Ubytování Josephus Domicilium iv se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josephus - Domicilium I

Josephus - Domicilium I

UbytováníJosephus - Domicilium I. Josef - Domicilium I se nachází v Madonně, 28 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Josephus - Domicilium I se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Josephus - Domicilium II

Josephus - Domicilium II

UbytováníJosephus - Domicilium II. Josephus - Domicilium II se nachází v Madonně, 28 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Josephus - Domicilium II se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus 191

Haus 191

UbytováníHaus 191. Haus 191 se nachází v Madonně, 28 km od hlavního vlakového nádraží, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus 191 se nachází ve městě Madonna (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Madonna

Město Madonna se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Madonna.