Hledat

Ubytování

Ubytování město Lygia

Ve městě Lygia (Řecko) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lygia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lygia

Christiana's cottage house Lygia

10

Christiana's cottage house Lygia

Ubytování (Prázdninový dům) Christiana's cottage house Lygia. Boasting garden views, Christiana's cottage house Lygia features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Nikianas Beach. Ubytování Christiana's cottage house Lygia se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Olga Lounge Hotel

9,8

Villa Olga Lounge Hotel

Ubytování (Aparthotel) Villa Olga Lounge Hotel. Villa Olga Lounge Hotel se nachází v obci Lygia na ostrově Lefkada a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady, na moře a/nebo na... Ubytování Villa Olga Lounge Hotel se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Alkyon Apartments & Villas Hotel

9,8

Alkyon Apartments & Villas Hotel

Ubytování (Aparthotel) Alkyon Apartments & Villas Hotel. Hotel Alkyon je apartmánový komplex v tradiční rybářské vesnici Lygia na ostrově Lefkada. Nabízí velký bazén s odděleným brouzdalištěm a parkování zdarma. Ubytování Alkyon Apartments & Villas Hotel se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Anthemis Luxury Villas

9,8

Anthemis Luxury Villas

Ubytování (Vily) Anthemis Luxury Villas. Anthemis Luxury Villas se nachází ve vesnici Lygia, 3,5 km od města Lefkada, a nabízí dětské hřiště, zahradu a elegantní ubytování s vlastním bazénem a... Ubytování Anthemis Luxury Villas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Oliviero Villas

9,8

Oliviero Villas

Ubytování (Vily) Oliviero Villas. Offering an outdoor pool, BBQ facilities and views of the sea, Oliviero Villas are set in Lygia, 5 km from Lefkada Town. Ubytování Oliviero Villas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Vanda

9,7

Villa Vanda

Ubytování (Apartmány) Villa Vanda. Set in a spacious garden, Villa Vanda is 300 metres from Lygia Village. It offers self-catered accommodation with garden or Ionian Sea views. Ubytování Villa Vanda se nachází ve městě Lygia (Řecko - Epirus).

Bikini Apartments

9,7

Bikini Apartments

Ubytování (Apartmány) Bikini Apartments. Situated 1.8 km from Lygia Beach, Bikini Apartments features accommodation in Lygia. Ubytování Bikini Apartments se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athina Villas

9,7

Athina Villas

Ubytování (Apartmány) Athina Villas. Athina Villas se nachází v letovisku Kariotes na Lefkadě, 5 km od pláže Lygia. Tradiční komplex stojí uprostřed háje olivovníků. Ubytování Athina Villas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Marmara Studios

9,6

Marmara Studios

Ubytování (Aparthotel) Marmara Studios. Featuring an outdoor swimming pool and a garden, Marmara Studios are located 700 metres from Ligia Beach. Ubytování Marmara Studios se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Gea Villas

9,6

Gea Villas

Ubytování (Apartmány) Gea Villas. Gea Villas, který se nachází 300 metrů od pláže Lygia, nabízí plně vybavené ubytování s výhledem na Jónské moře nebo okolní zalesněné kopce. Ubytování Gea Villas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Thealos Village

9,6

Thealos Village

Ubytování (Rezort) Thealos Village. Thealos se nachází uprostřed bujné vegetace na svahu nad rybářskou vesnicí Lygia a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, bazén s hydromasážními... Ubytování Thealos Village se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Tsonas Apartments

9,5

Tsonas Apartments

Ubytování (Apartmány) Tsonas Apartments. Offering free WiFi and a garden, Tsonas Rooms is set in Lygia, 5 km from Lefkada Town. Arta is 47 km from the property. Ubytování Tsonas Apartments se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

7th Heaven

9,5

7th Heaven

Ubytování (Prázdninové domy) 7th Heaven. Situated in Lygia in the Ionian Islands region with Lygia Beach nearby, 7th Heaven features accommodation with free private parking. Ubytování 7th Heaven se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lefkas Villas

9,5

Lefkas Villas

Ubytování (Vily) Lefkas Villas. Prázdninový dům Lefkas Villas se nachází pouze 5 minut jízdy od pláže Lygia a 5 km od Lefkady a nabízí moderní ubytování s vlastním bazénem uprostřed... Ubytování Lefkas Villas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ladina

9,4

Villa Ladina

Ubytování (Venkovský dům) Villa Ladina. Boasting garden views, Villa Ladina features accommodation with a balcony, around 2.1 km from Lygia Beach. Ubytování Villa Ladina se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Hotel Avra

9,3

Hotel Avra

Ubytování (Aparthotel) Hotel Avra. This quietly situated hotel in Ligia offers self-catering studios within 300 metres from the beach. Ubytování Hotel Avra se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Villa Flisvos

9,3

Villa Flisvos

Ubytování (Aparthotel) Villa Flisvos. Villa Flisvos se nachází jen 10 metrů od pláže v obci Lygia. Nabízí bazén s vířivkou, dětské hřiště, soukromou pláž a studia a apartmány s balkonem. Ubytování Villa Flisvos se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Balver

9,2

Balver

Ubytování (Apartmány) Balver. Balver in Lygia is situated 1.7 km from Lygia Beach and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytování Balver se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Studios Konstantina

9,2

Studios Konstantina

Ubytování (Apartmány) Studios Konstantina. With garden views, Studios Konstantina is set in Ligia and has a restaurant and room service. Ubytování Studios Konstantina se nachází ve městě Lygia (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Meliti

9,1

Villa Meliti

Ubytování (Apartmány) Villa Meliti. Just 200 metres from the beach, Villa Meliti is located in Ligia Village. Ubytování Villa Meliti se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christina Studios

9,1

Christina Studios

Ubytování (Aparthotel) Christina Studios. Ubytování Christina Studios, obklopené květinovou zahradou, se nachází 3 minuty pěšky od pláže v letovisku Lygia, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Christina Studios se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Immunity Apartment

9

Immunity Apartment

Ubytování (Apartmán) Immunity Apartment. Situated in Lygia, 600 metres from Lygia Beach and 2.3 km from Nikianas Beach, Immunity Apartment offers a terrace and air conditioning. Ubytování Immunity Apartment se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afroksilia

9

Afroksilia

Ubytování (Apartmány) Afroksilia. Situated 1.3 km from Lygia Beach, Afroksilia offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytování Afroksilia se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Liopetra

9

Liopetra

Ubytování (Apartmány) Liopetra. Situated 600 metres from Lygia Beach, Liopetra features accommodation with a garden, a terrace and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytování Liopetra se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Faros Studios

9

Faros Studios

Ubytování (Apartmány) Faros Studios. Rodinné ubytování Faros Studios se nachází na ostrově Lefkada, 100 metrů od taveren a obchodů a 1 km od pláže Lygia. Ubytování Faros Studios se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Matina's Residence

8,9

Matina's Residence

Ubytování (Apartmány) Matina's Residence. Matina's Residence má dobře udržovanou zahradu s trávníkem a nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve městě Lygia, pouhých 50 metrů od pláže. Ubytování Matina's Residence se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anesis Village Studios and Apartments

8,9

Anesis Village Studios and Apartments

Ubytování (Apartmány) Anesis Village Studios and Apartments. Situated in 300 metres from the centre of Kariotes village, Anesis Village Studios and Apartments offers an outdoor pool, a kids' pool and hot tub. Ubytování Anesis Village Studios and Apartments se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Ormos Drepanou Apartments

8,9

Ormos Drepanou Apartments

Ubytování (Apartmány) Ormos Drepanou Apartments. Set in Lygia, Ormos Drepanou Apartments offers accommodation with a patio and kitchen. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Ormos Drepanou Apartments se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Mesogeios 2000

8,8

Mesogeios 2000

Ubytování (Hotel) Mesogeios 2000. Hotel Mesogeios 2000 se nachází v tradiční vesnici Ligia, jen 60 metrů od písečné pláže. Je obklopený olivovníky a nabízí venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mesogeios 2000 se nachází ve městě Lygia (Řecko - Epirus).

Hotel Agios Thomas

8,7

Hotel Agios Thomas

Ubytování (Aparthotel) Hotel Agios Thomas. Hotel Agios Thomas is located in Lygia, and offers rooms and apartments that open to a balcony with Ionian Sea views. Ubytování Hotel Agios Thomas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Epirus).

Raptis Apartments

8,5

Raptis Apartments

Ubytování (Hotel) Raptis Apartments. Raptis Apartments se nachází v Ligii. Na místě je zahrada s grilem. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Raptis Apartments se nachází ve městě Lygia (Řecko - Epirus).

Porto Ligia

8,4

Porto Ligia

Ubytování (Hotel) Porto Ligia. Porto Ligia se nachází na pláži Ligia a nabízí prostorný venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. Ubytování Porto Ligia se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Avista Lygia Lefkadas

8,3

Avista Lygia Lefkadas

Ubytování (Apartmány) Avista Lygia Lefkadas. Avista Lygia Lefkadas nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zařízeným balkonem, pouhých 20 metrů od pláže Lygia. Ubytování Avista Lygia Lefkadas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Mavra Studios

8,3

Mavra Studios

Ubytování (Aparthotel) Mavra Studios. Mavra Studios se nachází uprostřed borového háje. Nabízí klimatizované pokoje se zařízeným balkonem a výhledem na moře. Ubytování Mavra Studios se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Polyxenis Rooms

8,2

Polyxenis Rooms

Ubytování (Aparthotel) Polyxenis Rooms. Polyxenis Rooms se nachází 5 minut pěšky od pláže v Lygii na ostrově Lefkada. Ubytování Polyxenis Rooms se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Hotel Dimitra

7,9

Hotel Dimitra

Ubytování (Aparthotel) Hotel Dimitra. Rodinný hotel Dimitra nabízí ubytování s výhledem na Jónské moře, pouhých 30 metrů od pláže Lygia. Ubytování Hotel Dimitra se nachází ve městě Lygia (Řecko - Epirus).

Lefkada Cozy Bright apartment with Seaview

7,8

Lefkada Cozy Bright apartment with Seaview

Ubytování (Apartmán) Lefkada Cozy Bright apartment with Seaview. Boasting sea views, Lefkada Cozy Bright apartment with Seaview features accommodation with a balcony and a coffee machine, around a few steps from Lygia... Ubytování Lefkada Cozy Bright apartment with Seaview se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer House Louisa

7,8

Summer House Louisa

Ubytování (Apartmány) Summer House Louisa. Set less than 1 km from Lygia Beach, Summer House Louisa offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Summer House Louisa se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Flokos

7,8

Flokos

Ubytování (Apartmány) Flokos. Flokos se nachází přímo u Jónského moře v rybářské vesnici Lygia, 3 minuty chůze od obchodů a restaurace, která podává čerstvé ryby, a nabízí pokoje s... Ubytování Flokos se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Isabel Apartment over the sea 3 prs+1 child

Isabel Apartment over the sea 3 prs+1 child

Ubytování (Apartmán) Isabel Apartment over the sea 3 prs+1 child. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Isabel Apartment over the sea 3 prs+1 child is situated in Lygia. Set 2. Ubytování Isabel Apartment over the sea 3 prs+1 child se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Katouna Suites Luxury Boutique Hotel

Katouna Suites Luxury Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Katouna Suites Luxury Boutique Hotel. Situated in Lygia, 800 metres from Lygia Beach, Katouna Suites Luxury Boutique Hotel features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free... Ubytování Katouna Suites Luxury Boutique Hotel se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panos Apartment with sea view 3 people +child

Panos Apartment with sea view 3 people +child

Ubytování (Apartmán) Panos Apartment with sea view 3 people +child. Located in Lygia in the Ionian Islands region, Panos Apartment with sea view 3 people +child has a balcony and sea views. Ubytování Panos Apartment with sea view 3 people +child se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Eleonoras Apartment Karyotes

Eleonoras Apartment Karyotes

Ubytování (Apartmán) Eleonoras Apartment Karyotes. Eleonoras Apartment Karyotes is set in Lygia and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Eleonoras Apartment Karyotes se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Villas Christy and Tina

Villas Christy and Tina

Ubytování (Vily) Villas Christy and Tina. Located in Lygia of Lefkada, the stone-built Villas Christy and Tina feature private pools and furnished terraces with unobstructed views over the Ionian... Ubytování Villas Christy and Tina se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Thalassa Mare Villas

Thalassa Mare Villas

Ubytování (Prázdninový dům) Thalassa Mare Villas. Located right on the seafront, Thalassa Mare Villas offers accommodation in Lygia. Ubytování Thalassa Mare Villas se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Lygia Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Lygia Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Lygia Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi. Boasting sea views, Lygia Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi offers accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace, around 700... Ubytování Lygia Villa Sleeps 8 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Lygia Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

Lygia Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Lygia Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi. Boasting sea views, Lygia Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi features accommodation with an outdoor swimming pool, a shared lounge and barbecue facilities,... Ubytování Lygia Villa Sleeps 10 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Lygia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Lygia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Lygia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi. Set in Lygia, 200 metres from Lygia Beach and 2 km from Nikianas Beach, Lygia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Lygia Villa Sleeps 6 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Garden House Lefkada

Garden House Lefkada

Ubytování (Prázdninový dům) Garden House Lefkada. Situated in Lygia, 1 km from Lygia Beach and 2.9 km from Nikianas Beach, Garden House Lefkada offers a garden and air conditioning. Ubytování Garden House Lefkada se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Niso

Niso

Ubytování (Vila) Niso. Situated in Lygia, Niso features accommodation with a private pool. Ubytování Niso se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Sandy Toes

Sandy Toes

Ubytování (Apartmán) Sandy Toes. Located in Lygia, 500 metres from Lygia Beach and 1. Ubytování Sandy Toes se nachází ve městě Lygia (Řecko - Iónské ostrovy).

Ubytování ve městě Lygia

Město Lygia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Lygia.