Hledat

Ubytování

Ubytování město Luson

Ve městě Luson (Itálie) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Luson

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Luson

Kreuzplonhof

9,8

Kreuzplonhof

Ubytování (Apartmány) Kreuzplonhof. Kreuzplonhof se nachází v Lusonu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Kreuzplonhof se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Lehrnerhof Lüsen

9,7

Lehrnerhof Lüsen

Ubytování (Apartmán) Lehrnerhof Lüsen. Lehrnerhof Lüsen se nachází v obci Luson a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Lehrnerhof Lüsen se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Bawiglbach Grosskarneid

9,5

Apartment Bawiglbach Grosskarneid

Ubytování (Apartmán) Apartment Bawiglbach Grosskarneid. Apartment Bawiglbach Grosskarneid nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 15 km od katedrály v Bressanone. Ubytování Apartment Bawiglbach Grosskarneid se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Lahnbach Grosskarneid

9,5

Apartment Lahnbach Grosskarneid

Ubytování (Apartmán) Apartment Lahnbach Grosskarneid. Apartment Lahnbach Grosskarneid se nachází v obci Lüson v regionu Tridentsko-Horní Adiže a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Apartment Lahnbach Grosskarneid se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kompatscherhof

9,4

Hotel Kompatscherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Kompatscherhof. Hotel Kompatscherhof se nachází pouhé 2 km od lyžařského vleku Runk pro začátečníky a jen 20 minut jízdy od sjezdovek Plose. Ubytování Hotel Kompatscherhof se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Herol - my mountain retreat

9,3

Herol - my mountain retreat

Ubytování (Hotel) Herol - my mountain retreat. Penzion Herol - my mountain retreat v italské vesnici Luson má přímý přístup na 3kilometrovou běžkařskou trať. Ubytování Herol - my mountain retreat se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gedrarzerhof

9,2

Gedrarzerhof

Ubytování (Apartmány) Gedrarzerhof. Gedrarzerhof se nachází v Lusonu, 15 km od katedrály Bressanone, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gedrarzerhof se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Watscherhof

9,2

Watscherhof

Ubytování (Farma) Watscherhof. Watscherhof se nachází v obci Luson v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od katedrály Bressanone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm,... Ubytování Watscherhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus-Grünfelder

9,2

Ferienhaus-Grünfelder

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienhaus-Grünfelder. Ferienhaus-Grünfelder nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Lusonu, 15 km od katedrály Bressanone a 15 km od lékařského muzea. Ubytování Ferienhaus-Grünfelder se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Jöppla

9

Ferienwohnung Jöppla

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Jöppla. Ferienwohnung Jöppla se nachází v Lusonu a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Jöppla se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pardellerhof

9

Pardellerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Pardellerhof. Pardellerhof se nachází v Lusonu, 14 km od katedrály Bressanone, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatem. Ubytování Pardellerhof se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Lusina

8,9

Residence Lusina

Ubytování (Aparthotel) Residence Lusina. Residence Lusina v Lusonu nabízí tradiční apartmány s balkonem a výhledem na hory. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence Lusina se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Bergschlössl

8,7

Hotel Bergschlössl

Ubytování (Hotel) Hotel Bergschlössl. V hotlu Bergschlössl uprostřed krásné přírody v srdci jižního Tyrolska si můžete odpočinout ve 2 bazénech, v sauně nebo ve vířivce jacuzzi na vyhlídkové... Ubytování Hotel Bergschlössl se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Rosental

8,4

Hotel Rosental

Ubytování (Hotel) Hotel Rosental. Hotel Rosental se nachází v údolí Isarco v centru města Luson a nabízí restauraci s nabídkou jihotyrolské kuchyně a ručně vyrobené zmrzliny. Ubytování Hotel Rosental se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Raffreiderhof Apt Fichte

Raffreiderhof Apt Fichte

Ubytování (Apartmány) Raffreiderhof Apt Fichte. Raffreiderhof Apt Fichte se nachází asi 14 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Raffreiderhof Apt Fichte se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus-Grünfelder

Ferienhaus-Grünfelder

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus-Grünfelder. Ferienhaus-Grünfelder se nachází v Lusonu, 15 km od lékařského muzea a 16 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Ferienhaus-Grünfelder se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Raffreiderhof Apt Zirbe

Raffreiderhof Apt Zirbe

Ubytování (Apartmány) Raffreiderhof Apt Zirbe. Raffreiderhof Apt Zirbe se nachází v Lusonu a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Raffreiderhof Apt Zirbe se nachází ve městě Luson (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Luson

Město Luson se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Luson.