Hledat

Ubytování

Ubytování město Longostagno

Ve městě Longostagno (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Longostagno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Longostagno

Hause Maiblume

10

Hause Maiblume

Ubytování (Apartmán) Hause Maiblume. Hause Maiblume se nachází v Longostagnu a nabízí zahradu, gril a terasu. 15 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hause Maiblume se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vorderschöneck 2

10

Vorderschöneck 2

UbytováníVorderschöneck 2. Vorderschöneck 2 se nachází v Longomosu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vorderschöneck 2 se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pedegagia

9,6

Pedegagia

UbytováníPedegagia. Nedávno zrekonstruovaný penzion Pedegagia se nachází ve Vezzanu, 14 km od MUSE, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Pedegagia se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberschlichterhof

9,6

Oberschlichterhof

Ubytování (Farma) Oberschlichterhof. Oberschlichterhof je fungující farma se zvířaty nacházející se na klidném místě ve vesnici Longostagno, 10 km od vesnice Collablo. Ubytování Oberschlichterhof se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haidgerberhof - apartments & homemade food

9,6

Haidgerberhof - apartments & homemade food

Ubytování (Apartmány) Haidgerberhof - apartments & homemade food. Haidgerberhof - apartments & home food se nachází 26 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování, restauraci, bar, zahradu a gril. Ubytování Haidgerberhof - apartments & homemade food se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthaus Bad Siess

9,1

Gasthaus Bad Siess

Ubytování (Hotel) Gasthaus Bad Siess. Gasthof Bad Siess se nachází v nadmořské výšce 1450 metrů a nabízí panoramatický výhled na hory Latemar a Schlern. Ubytování Gasthaus Bad Siess se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Köbl Hof

8,9

Köbl Hof

Ubytování (Apartmány) Köbl Hof. Köbl Hof se nachází v Longostagnu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Köbl Hof se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Vorderschöneck 1

8

Vorderschöneck 1

UbytováníVorderschöneck 1. Vorderschöneck 1 se nachází v Longomosu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Vorderschöneck 1 se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residenz am Kaiserweg

7,8

Residenz am Kaiserweg

Ubytování (Apartmány) Residenz am Kaiserweg. Rodinný Kaiserweg se nachází ve městě Renon, 20 km od Bolzana, a nabízí apartmány v jihotyrolském stylu s výhledem na Dolomity i bezplatné soukromé... Ubytování Residenz am Kaiserweg se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Naturhotel Wieserhof

6,9

Naturhotel Wieserhof

Ubytování (Hotel) Naturhotel Wieserhof. Tradiční horský hotel Wieserhof nabízí velké pokoje s LCD TV. Nachází se na náhorní plošině Rittner v nadmořské výšce 1080 metrů a je obklopen Dolomity. Ubytování Naturhotel Wieserhof se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Unten

Apartment Unten

Ubytování (Apartmány) Apartment Unten. Apartment Unten se nachází v Longostagnu a nabízí ubytování s terasou. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Unten se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Oben

Apartment Oben

Ubytování (Apartmány) Apartment Oben. Apartment Oben se nachází v Longostagnu a nabízí ubytování s balkonem. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartment Oben se nachází ve městě Longostagno (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Longostagno

Město Longostagno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Longostagno.