Hledat

Ubytování

Ubytování město Logatec

Ve městě Logatec (Slovinsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Logatec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Logatec

Holiday Home Razglednik

9,9

Holiday Home Razglednik

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Razglednik. Holiday Home Razglednik is a self-catering accommodation located 6 km from Logatec. Ubytování Holiday Home Razglednik se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartment - Speleo Camp

9,8

Apartment - Speleo Camp

Ubytování (Apartmán) Apartment - Speleo Camp. Apartment - Speleo Camp se nachází ve městě Logatec a nabízí gril, zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment - Speleo Camp se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Gostilna Turk

9,4

Gostilna Turk

Ubytování (Penzion) Gostilna Turk. Situated in Hotedršica, Gostilna Turk has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Gostilna Turk se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartmaji Janković

9,1

Apartmaji Janković

Ubytování (Penzion) Apartmaji Janković. Apartmaji Janković features air-conditioned accommodation in Logatec. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmaji Janković se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Villa Tollazzi

8,6

Villa Tollazzi

Ubytování (Penzion) Villa Tollazzi. Villa Tollazzi se nachází v centru města Logatec a nabízí moderně zařízené pokoje s kabelovou TV s plochou obrazovkou. Penzion zdarma poskytuje Wi-Fi. Ubytování Villa Tollazzi se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Guesthouse Jersin

8,5

Guesthouse Jersin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Jersin. Guesthouse Jeršin se nachází v historickém centru města Logatec. Ubytování Guesthouse Jersin se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Motel Grc Zapolje

8,4

Motel Grc Zapolje

Ubytování (Motel) Motel Grc Zapolje. Motel Grc Zapolje se nachází v zóně IOC Zapolje ve městě Logatec, 30 km jihozápadně od Lublaně. Nabízí světlé pokoje s dřevěnou podlahou a lednicí. Ubytování Motel Grc Zapolje se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Logatec - convenient access on the way to the Adriatic

Logatec - convenient access on the way to the Adriatic

Ubytování (Prázdninový dům) Logatec - convenient access on the way to the Adriatic. Set in Logatec, Logatec - convenient access on the way to the Adriatic offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Logatec - convenient access on the way to the Adriatic se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez

Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez

Ubytování (Apartmán) Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez. Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez (Logatec) is located in Logatec. Free WiFi is featured. This apartment has a living room and a fully equipped... Ubytování Apartment-Camp-Bar Grajski park Vitez se nachází ve městě Logatec (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytování ve městě Logatec

Město Logatec se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Logatec.