Hledat

Ubytování

Ubytování město Lloseta

Ve městě Lloseta (Španělsko) máme celkem 54 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lloseta

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lloseta

Ca'n Bestard - Adults Only

9,7

Ca'n Bestard - Adults Only

Ubytování (Hotel) Ca'n Bestard - Adults Only. Ca'n Bestard - Adults Only in Lloseta provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Ca'n Bestard - Adults Only se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Filicumis

9,6

Agroturismo Filicumis

Ubytování (Farma) Agroturismo Filicumis. Set on the slopes of Mallorca’s Tramuntana Mountain, 3 km from Lloseta, the 19th-century Agroturismo Filicumis features a huge garden with an outdoor pool... Ubytování Agroturismo Filicumis se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Home Hotel The Pink Pepper Tree

9,3

Home Hotel The Pink Pepper Tree

Ubytování (Hotel) Home Hotel The Pink Pepper Tree. Home Hotel The Pink Pepper Tree has a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Lloseta. Ubytování Home Hotel The Pink Pepper Tree se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Cas Comte Suites & Spa - Adults Only

8,8

Cas Comte Suites & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Cas Comte Suites & Spa - Adults Only. Cas Comte Suites & Spa - Adults Only je přestavěný zámek z 18. století v Llosetě v oblasti Raiguer na severu Mallorky. Ubytování Cas Comte Suites & Spa - Adults Only se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Can Raixa

8,6

Can Raixa

Ubytování (Prázdninový dům) Can Raixa. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Can Raixa is set in Lloseta. The air-conditioned accommodation is 29 km from Alcudia. Ubytování Can Raixa se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Finca Can Sec, SL

8,3

Agroturismo Finca Can Sec, SL

Ubytování (Venkovský dům) Agroturismo Finca Can Sec, SL. Agroturismo Finca Can Sec, SL se nachází v Llosetě a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování Agroturismo Finca Can Sec, SL se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Refugi De Les Aguiles

8,3

Refugi De Les Aguiles

Ubytování (Vila) Refugi De Les Aguiles. Refugi De Les Aguiles is a villa with a terrace, set in Lloseta. The air-conditioned unit is 26 km from Palma de Mallorca. Ubytování Refugi De Les Aguiles se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

YourHouse Lemontree - Can Antic

8,2

YourHouse Lemontree - Can Antic

Ubytování (Vila) YourHouse Lemontree - Can Antic. Featuring an outdoor pool and mountain views, YourHouse Lemontree - Can Antic is set in Lloseta. Ubytování YourHouse Lemontree - Can Antic se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Finca Caseta Des Pradi Biel

8,2

Finca Caseta Des Pradi Biel

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Caseta Des Pradi Biel. Boasting a garden, private pool and pool views, Finca Caseta Des Pradi Biel is set in Lloseta. Ubytování Finca Caseta Des Pradi Biel se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Finca Dels Horts

7,4

Finca Dels Horts

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Dels Horts. Offering an outdoor pool, garden and sun terrace, Finca Dels Horts is surrounded by almond groves. Ubytování Finca Dels Horts se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Ca N'Antonia Apartment

7,3

Ca N'Antonia Apartment

Ubytování (Apartmán) Ca N'Antonia Apartment. Situated in Lloseta in the Balearic Islands region, Ca N'Antonia Apartment has a patio and garden views. Ubytování Ca N'Antonia Apartment se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Acogedora finca con piscina

Acogedora finca con piscina

Ubytování (Chata) Acogedora finca con piscina. Acogedora finca con piscina se nachází v obci Lloseta a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 25 km od El Arenal. Ubytování Acogedora finca con piscina se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Lloseta Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Lloseta Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Lloseta Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Boasting an outdoor pool and pool views, Lloseta Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is set in Lloseta. Ubytování Lloseta Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Stunning home in Lloseta with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Lloseta with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Lloseta with WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Lloseta se nachází v Llosetě na Mallorce a nabízí Wi-Fi a 3 ložnice s terasou. Ubytování Stunning home in Lloseta with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Can Antich

Can Antich

Ubytování (Vila) Can Antich. Situated in Lloseta, Can Antich features air-conditioned accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Can Antich se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Ses Clotes

Ses Clotes

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Clotes. Ses Clotes se nachází v Llosetě a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ses Clotes se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Tramontana

Tramontana

Ubytování (Vila) Tramontana. Tramontana se nachází v Llosetě a nabízí zahradu a terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 25 km od města Palma de Mallorca. Ubytování Tramontana se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

NEW! Villa Boutique Mallorca

NEW! Villa Boutique Mallorca

Ubytování (Vila) NEW! Villa Boutique Mallorca. NOVINKA! Villa Boutique Mallorca se nachází v Llosetě a nabízí zahradu a terasu. 26 km od El Arenal. Ubytování NEW! Villa Boutique Mallorca se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Can Salat

Can Salat

Ubytování (Vila) Can Salat. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Can Salat is set in Lloseta. Ubytování Can Salat se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Es Balladors

Es Balladors

Ubytování (Vila) Es Balladors. Es Balladors se nachází v Llosetě na Mallorce a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Es Balladors se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Pelai

Villa Son Pelai

Ubytování (Vila) Villa Son Pelai. Villa Son Pelai is set in Lloseta and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 33 km from Alcudia. Ubytování Villa Son Pelai se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Casa Señorial única; con jacuzzi, sauna y piscina.

Casa Señorial única; con jacuzzi, sauna y piscina.

Ubytování (Vila) Casa Señorial única; con jacuzzi, sauna y piscina.. Casa Señorial única se nachází v Llosetě a nabízí vířivku, saunu a piscinu. Má vlastní bazén. 26 km od El Arenal. Ubytování Casa Señorial única; con jacuzzi, sauna y piscina. se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Ses Clotes

Ses Clotes

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Clotes. Ses Clotes se nachází v Llosetě a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 25 km od letoviska El Arenal. Ubytování Ses Clotes se nachází ve městě Lloseta (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Lloseta

Město Lloseta se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 54 hotelů a ubytování ve městě Lloseta.