Hledat

Ubytování

Ubytování město Ljutomer

Ve městě Ljutomer (Slovinsko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ljutomer

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ljutomer

RANČ JUREŠ

9,8

RANČ JUREŠ

Ubytování (Apartmány) RANČ JUREŠ. RANČ JUREŠ se nachází v Ljutomeru, 26 km od Bad Radkersburgu. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování RANČ JUREŠ se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Zemljanka

9,7

Apartma Zemljanka

Ubytování (Apartmán) Apartma Zemljanka. Apartma Zemljanka se nachází ve městě Ljutomer a nabízí ubytování s terasou. Hosté apartmánu zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartma Zemljanka se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mill House Apartment and Camping

9,6

Mill House Apartment and Camping

Ubytování (Apartmán) Mill House Apartment and Camping. Slomskov Mill House se nachází v Ljutoměru, 19 km od města Moravske Toplice, a nabízí ubytování s klimatizací. Maribor je vzdálený 48 km. Ubytování Mill House Apartment and Camping se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

Farm Stay Frank Ozmec

9,6

Farm Stay Frank Ozmec

Ubytování (Farma) Farm Stay Frank Ozmec. Farm Stay Frank Ozmec se nachází v Ljutomeru, v budově z roku 2004. Nabízí gril, pokoje s bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyni, restauraci a terasu. Ubytování Farm Stay Frank Ozmec se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

Apartments and Tents Silva

9,4

Apartments and Tents Silva

Ubytování (Penzion) Apartments and Tents Silva. Ubytování Apartments and Tents Silva se nachází 3 km od města Ljutomer, uprostřed kopců obklopených vinicemi, a nabízí velký dvůr s grilem, posezení i... Ubytování Apartments and Tents Silva se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak

9,4

Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak

Ubytování (Apartmány) Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak. Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak se nachází na farmě ve městě Ljutomer. Ubytování Apartments - Turistična kmetija Vrbnjak se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

Turistična kmetija Dervarič

9,1

Turistična kmetija Dervarič

Ubytování (Farma) Turistična kmetija Dervarič. With garden views, Turistična kmetija Dervarič is set in Ljutomer and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Turistična kmetija Dervarič se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Jas-Mar

9,1

Holiday House Jas-Mar

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Jas-Mar. Set in Radoslavci in the Pomurje region, Holiday House Jas-Mar has a balcony. Ubytování Holiday House Jas-Mar se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourism Tompa

9,1

Tourism Tompa

Ubytování (Penzion – hostinec) Tourism Tompa. Tourism Tompa in Ljutomer has a restaurant and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. At the inn, each room has a wardrobe. Ubytování Tourism Tompa se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Podhamer

9,1

Holiday home Podhamer

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Podhamer. Holiday home Podhamer is set in Ljutomer and offers a garden, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytování Holiday home Podhamer se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

Apartments and Wellness Ščavničar

8,3

Apartments and Wellness Ščavničar

Ubytování (Apartmán) Apartments and Wellness Ščavničar. Boasting barbecue facilities, Apartments and Wellness Ščavničar features accommodation in Ljutomer with free WiFi and garden views. Ubytování Apartments and Wellness Ščavničar se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

Bed and Breakfast Kreft

7,3

Bed and Breakfast Kreft

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Kreft. Bed and Breakfast Kreft is located in Ljutomer and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Bed and Breakfast Kreft se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

One-Bedroom Apartment in Ljutomer

One-Bedroom Apartment in Ljutomer

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ljutomer. One-Bedroom Apartment in Ljutomer is located in Ljutomer and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Ljutomer se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House (apartment) Podhamer B

Holiday House (apartment) Podhamer B

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House (apartment) Podhamer B. Boasting a garden, Holiday House (apartment) Podhamer B features accommodation in Ljutomer with free WiFi and city views. Ubytování Holiday House (apartment) Podhamer B se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Ljutomer

Two-Bedroom Apartment in Ljutomer

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Ljutomer. Two-Bedroom Apartment in Ljutomer is set in Ljutomer and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Ljutomer se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House (apartment) Podhamer A

Holiday House (apartment) Podhamer A

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House (apartment) Podhamer A. Featuring a garden and a terrace, Holiday House (apartment) Podhamer A offers accommodation in Ljutomer with free WiFi and city views. Ubytování Holiday House (apartment) Podhamer A se nachází ve městě Ljutomer (Slovinsko - Pomurje).

Ubytování ve městě Ljutomer

Město Ljutomer se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Ljutomer.