Hledat

Ubytování

Ubytování město Ližnjan

Ve městě Ližnjan (Chorvatsko) máme celkem 501 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ližnjan

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ližnjan

Premium 100m2 sea view apartment

10

Premium 100m2 sea view apartment

Ubytování (Apartmán) Premium 100m2 sea view apartment. Apartmán Premium 100m2 s výhledem na moře se nachází v obci Ližnjan. Nabízí klimatizované ubytování s patiem, Wi-Fi zdarma, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Premium 100m2 sea view apartment se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Nice apartment in Liznjan with 2 Bedrooms

10

Nice apartment in Liznjan with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Liznjan with 2 Bedrooms. Nice apartment in Liznjan with 2 Bedrooms se nachází v Ližnjanu na Istrii a nabízí terasu a výhled na moře. 2,2 km od Puly. Ubytování Nice apartment in Liznjan with 2 Bedrooms se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman KUJE

9,9

Apartman KUJE

Ubytování (Apartmán) Apartman KUJE. Apartman KUJE is situated in Ližnjan and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Apartman KUJE se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenst SLavica 1654

9,9

Apartmenst SLavica 1654

Ubytování (Apartmán) Apartmenst SLavica 1654. Apartmenst SLavica 1654 is located in Ližnjan and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmenst SLavica 1654 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villa Alice App2

9,8

Villa Alice App2

Ubytování (Apartmán) Villa Alice App2. Situated in Ližnjan in the Istria region, Villa Alice App2 has a balcony and sea views. Ubytování Villa Alice App2 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia

9,8

Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia

Ubytování (Apartmány) Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia. Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia nabízí ubytování v Ližnjanu s výhledem na moře, zahradou, barem, grilem a terasou. Ubytování Sea view apartmant Nona,2+2, Liznjan, Croatia se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool

9,8

Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool

Ubytování (Vila) Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool. Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool se nachází v obci Ližnjan. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací, terasou a soukromým bazénem. Ubytování Beautiful Villa Julia, south Istria, garden, pool se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Milovan 1774

9,7

Apartments Milovan 1774

Ubytování (Apartmány) Apartments Milovan 1774. Apartments Milovan 1774 se nachází ve městě Ližnjan a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací i zahradu s terasou. Ubytování Apartments Milovan 1774 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Seaside

9,7

Apartment Seaside

Ubytování (Apartmán) Apartment Seaside. Apartment Seaside is an air conditioned self-catering accommodation located in Ližnjan just 850 metres from the sea and offering free WiFi access and a... Ubytování Apartment Seaside se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Franko i Tonka Apartments

9,7

Franko i Tonka Apartments

Ubytování (Apartmány) Franko i Tonka Apartments. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Ližnjanu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, balkon a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Franko i Tonka Apartments se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Peninsula

9,7

Apartment Peninsula

Ubytování (Apartmán) Apartment Peninsula. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Ližnjan, 700 metrů od pláže a 39 km od Rovinje, a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Apartment Peninsula se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Domus Oleander

9,7

Domus Oleander

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Oleander. B&B Domus Oleander se nachází v Ližnjanu, 38 km od Rovinje, a nabízí Wi-Fi zdarma a gril. K dispozici je bezplatné parkoviště. Ubytování Domus Oleander se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Studio apartman Palmira

9,7

Studio apartman Palmira

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Palmira. Studio apartman Palmira se nachází v obci Ližnjan, 35 km od obce Bale, a nabízí sezónní venkovní bazén, Wi-Fi zdarma, výhled na bazén a klimatizaci. Ubytování Studio apartman Palmira se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Dragica

9,7

Apartment Dragica

Ubytování (Apartmán) Apartment Dragica. Apartmán Dragica se nachází v letovisku Ližnjan, 1,7 km od pláže Ližnjan a 2,5 km od pláže Rt Uljeva, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Apartment Dragica se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment AleMar

9,7

Apartment AleMar

Ubytování (Apartmán) Apartment AleMar. Apartmán AleMar je klimatizovaný apartmán s balkonem, patiem a Wi-Fi zdarma situovaný v Ližnjanu. Hosté si mohou užívat výhled do zahrady. Ubytování Apartment AleMar se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Barba

9,7

Apartment Barba

Ubytování (Apartmán) Apartment Barba. Apartment Barba nabízí ubytování s terasou v obci Ližnjan na Istrii. Poskytuje gril, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Barba se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Vacation Home Licinius

9,7

Vacation Home Licinius

Ubytování (Apartmán) Vacation Home Licinius. Vacation Home Licinius se nachází v Ližnjanu. Nabízí Wi-Fi zdarma a venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Ubytování Vacation Home Licinius se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Marijana

9,6

Holiday Home Marijana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marijana. Boasting a garden, Holiday Home Marijana features accommodation in Ližnjan with free WiFi and garden views. Ubytování Holiday Home Marijana se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments DolceFarNiente Ližnjan

9,6

Apartments DolceFarNiente Ližnjan

Ubytování (Apartmány) Apartments DolceFarNiente Ližnjan. Apartments DolceFarNiente Ližnjan se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází ve vesnici Ližnjan. Do Rovinje je to 38 km. Ubytování Apartments DolceFarNiente Ližnjan se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman San 1

9,6

Apartman San 1

Ubytování (Apartmán) Apartman San 1. Apartmán San 1 se nachází v Ližnjanu, 34 km od Bale. Nabízí ubytování s balkonem, Wi-Fi zdarma a výhledem do zahrady. Ubytování Apartman San 1 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Haus Mirela

9,6

Haus Mirela

Ubytování (Apartmán) Haus Mirela. Situated in Ližnjan, Haus Mirela offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Haus Mirela se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ivy

9,6

Apartment Ivy

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivy. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartment Ivy has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 5 km from Medulin. Ubytování Apartment Ivy se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Martina

9,6

Apartment Martina

Ubytování (Apartmán) Apartment Martina. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartment Martina has a patio and pool views. Ubytování Apartment Martina se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Ferienwohnung Irina

9,6

Ferienwohnung Irina

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Irina. Paleras Inn se nachází v letovisku Ližnjan. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Ferienwohnung Irina se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Iva

9,6

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Apartment Iva je moderní klimatizovaný apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný v domě v Ližnjanu, 1 km od pláže. Hosté tu mohou bezplatně využívat gril. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Mara

9,6

Apartmani Mara

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mara. Nika&Ema&Mačak Levan se nachází v obci Ližnjan a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, kuchyní, posezením a TV. Ubytování Apartmani Mara se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Monica

9,6

Apartment Monica

Ubytování (Apartmány) Apartment Monica. Located 2 km from Beach Liznjan, Apartment Monica offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Monica se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kika.1

9,5

Apartment Kika.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Kika.1. Apartment Kika.1 se nachází v letovisku Ližnjan a nabízí ubytování s vlastním bazénem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Kika.1 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ližnjan

9,5

Apartment Ližnjan

Ubytování (Apartmány) Apartment Ližnjan. Klimatizovaný Apartmán Ližnjan s terasou s výhledem do přilehlé zahrady a bezplatným Wi-Fi je situován pouhý 1 km od nejbližší pláže v obci Ližnjan. Ubytování Apartment Ližnjan se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani B&B

9,5

Apartmani B&B

Ubytování (Apartmány) Apartmani B&B. Apartmány B&B se nachází v osadě Ližnjan, 33 km od Bale, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani B&B se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOLIDAY HOME "MARIJANA"

9,5

HOLIDAY HOME "MARIJANA"

Ubytování (Prázdninový dům) HOLIDAY HOME "MARIJANA". Prázdninový dům "MARIJANA" se nachází v obci Ližnjan a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování HOLIDAY HOME "MARIJANA" se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sapphire Boutique Villa

9,5

Blue Sapphire Boutique Villa

Ubytování (Vila) Blue Sapphire Boutique Villa. Blue Sapphire Boutique Villa se nachází v Ližnjanu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Blue Sapphire Boutique Villa se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Studio apartman Katarina

9,4

Studio apartman Katarina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Katarina. Studio apartman Katarina je klimatizované studio s patiem situované u pláže v Ližnjanu. K dispozici je i zahrada a terasa. Ubytování Studio apartman Katarina se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Čeh

9,4

Apartments Čeh

Ubytování (Apartmány) Apartments Čeh. Apartmány Čeh se nacházejí v obci Ližnjan a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a stolním... Ubytování Apartments Čeh se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartman V&N

9,4

Apartman V&N

Ubytování (Apartmán) Apartman V&N. Apartmán V&N se nachází v obci Ližnjan, 39 km od Rovinje a 10 km od Puly, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Apartman V&N se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Villas Kabali

9,4

Villas Kabali

Ubytování (Apartmány) Villas Kabali. Vily Kabali jsou klimatizované vily s přístupem do zahrady s venkovním bazénem situované v Ližnjanu. Ubytování Villas Kabali se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartman San 2

9,3

Apartman San 2

Ubytování (Apartmán) Apartman San 2. Located in Ližnjan in the Istria region, Apartman San 2 features a garden. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bale. Ubytování Apartman San 2 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Colorita

9,3

Colorita

Ubytování (Apartmán) Colorita. Situated in Ližnjan in the Istria region, Colorita features a patio and garden views. Ubytování Colorita se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Studio apartman Silvija

9,3

Studio apartman Silvija

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Silvija. Studio apartman Silvija se nachází v osadě Ližnjan, 34 km od vesničky Bale. Zahrnuje venkovní bazén, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Studio apartman Silvija se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment San

9,3

Apartment San

Ubytování (Apartmán) Apartment San. Apartmán San se nachází v letovisku Ližnjan na Istrii, 34 km od obce Bale. Nabízí balkon, výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment San se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Lean

9,3

Apartman Lean

Ubytování (Apartmán) Apartman Lean. Apartman Lean se nachází ve městě Ližnjan, 33 km od města Bale. Ubytování Apartman Lean se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Studio apartman Erika

9,3

Studio apartman Erika

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Erika. Located in Ližnjan in the Istria region, Studio apartman Erika has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bale. Ubytování Studio apartman Erika se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Taja

9,3

Apartment Taja

Ubytování (Apartmány) Apartment Taja. Situated in the town of Ližnjan and the beach in Ližnjan reachable within 1. Ubytování Apartment Taja se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Luka

9,2

Apartments Luka

Ubytování (Apartmány) Apartments Luka. Apartments Luka nabízí klimatizované ubytování v malé obci Ližnjan, 38 km od Rovinje a 10 km od Puly. Ve všech prostorách je rovněž zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Luka se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Spagnolo

9,2

Apartments Spagnolo

Ubytování (Apartmán) Apartments Spagnolo. Situated in Ližnjan in the Istria region, Apartments Spagnolo features a balcony and sea views. Ubytování Apartments Spagnolo se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Denis 1742

9,2

Apartments Denis 1742

Ubytování (Apartmány) Apartments Denis 1742. Situated in Ližnjan, 33 km from Bale, Apartments Denis 1742 features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Denis 1742 se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Seaside Villa & Spa

9,2

Seaside Villa & Spa

Ubytování (Apartmány) Seaside Villa & Spa. Seaside Villa & Spa features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ližnjan, 750 metres from Beach Liznjan. Ubytování Seaside Villa & Spa se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Istriana

9,2

Villa Istriana

Ubytování (Apartmány) Villa Istriana. Villa Istriana se nachází mezi rodinnými domy v Ližnjanu, 700 metrů od pláže. Ubytování Villa Istriana se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Marina

9,2

Apartment Marina

Ubytování (Apartmán) Apartment Marina. Apartmán Marina se nachází v Ližnjanu. Nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Marina se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Ana

9,2

Ana

Ubytování (Apartmány) Ana. Set in Ližnjan, 1 km from Beach Liznjan and 2 km from Beach Rt Uljeva, Ana offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden... Ubytování Ana se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Apartament dia

9,2

Apartament dia

Ubytování (Apartmán) Apartament dia. Apartament dia se nachází v Ližnjanu, 1,3 km od pláže Liznjan a 2,1 km od pláže Belvedere. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Apartament dia se nachází ve městě Ližnjan (Chorvatsko - Istrie).

Ubytování ve městě Ližnjan

Město Ližnjan se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 501 hotelů a ubytování ve městě Ližnjan.