Hledat

Ubytování

Ubytování město Litochoro

Ve městě Litochoro (Řecko) máme celkem 85 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Litochoro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Litochoro

Cozy Villa

9,9

Cozy Villa

Ubytování (Vila) Cozy Villa. Boasting a terrace with garden views, and a garden and barbecue facilities, Cozy Villa can be found in Litóchoron, close to Μylos Beach and 1. Ubytování Cozy Villa se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

to arxontiko tis Evelin

9,9

to arxontiko tis Evelin

Ubytování (Apartmán) to arxontiko tis Evelin. To arxontiko tis Evelin is set in Litóchoron, 12 km from Dion, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování to arxontiko tis Evelin se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veranda guest house

9,9

Veranda guest house

Ubytování (Apartmán) Veranda guest house. Featuring sea views, Veranda guest house offers accommodation with a terrace and a kettle, around 12 km from Dion. Ubytování Veranda guest house se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Consta

9,9

Casa Consta

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Consta. Featuring garden views, Casa Consta features accommodation with a garden and a patio, around 2.6 km from Gritsa Beach. Ubytování Casa Consta se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympus NM Blue Studio

9,9

Olympus NM Blue Studio

Ubytování (Apartmán) Olympus NM Blue Studio. Olympus NM Blue Studio is located in Litóchoron, 12 km from Dion, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Olympus NM Blue Studio se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theofili House

9,9

Theofili House

Ubytování (Apartmán) Theofili House. Situated in Litóchoron, 12 km from Dion, Theofili House features accommodation with a terrace, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytování Theofili House se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympus Vacation Paradise

9,9

Olympus Vacation Paradise

Ubytování (Apartmán) Olympus Vacation Paradise. Situated in Litóchoron, 12 km from Dion, Olympus Vacation Paradise features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Olympus Vacation Paradise se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Skreta

9,8

Villa Skreta

Ubytování (Vila) Villa Skreta. Situated in Plaka Litochorou, 1.5 km from Nkrémia Beach, Villa Skreta features a living room with a flat-screen TV. Ubytování Villa Skreta se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Μεζονέτα στους πρόποδες του Ολύμπου

9,8

Μεζονέτα στους πρόποδες του Ολύμπου

Ubytování (Prázdninový dům) Μεζονέτα στους πρόποδες του Ολύμπου. Boasting sea views, Μεζονέτα στους πρόποδες του Ολύμπου features accommodation with a terrace and a balcony, around 12 km from Dion. Ubytování Μεζονέτα στους πρόποδες του Ολύμπου se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Iliada

9,8

Apartments Iliada

Ubytování (Apartmány) Apartments Iliada. Located in Litóchoron, 8 km from Dion, Apartments Iliada offers accommodation with air conditioning and access to a garden. Free WiFi is featured. Ubytování Apartments Iliada se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afroditi Arhontiko

9,7

Afroditi Arhontiko

Ubytování (Hotel) Afroditi Arhontiko. Located in Litóchoron, 12 km from Dion, Afroditi Arhontiko features a bar and views of the city. Ubytování Afroditi Arhontiko se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Luxurious apartment with a stunning sea view

9,7

Luxurious apartment with a stunning sea view

Ubytování (Apartmán) Luxurious apartment with a stunning sea view. Set in Litóchoron, within 13 km of Dion, Luxurious apartment with a stunning sea view offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Luxurious apartment with a stunning sea view se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ

9,6

ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ

Ubytování (Apartmány) ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ. Set in Litóchoron, 12 km from Dion, ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ offers free WiFi and sea views. Ubytování ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΜΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΘΕΑ se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Swan's garden olympus luxury apartment

9,6

Swan's garden olympus luxury apartment

Ubytování (Apartmán) Swan's garden olympus luxury apartment. Located in Litóchoron, 13 km from Dion, Swan's garden olympus luxury apartment provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Swan's garden olympus luxury apartment se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment near Olympus mountain

9,6

Apartment near Olympus mountain

Ubytování (Apartmán) Apartment near Olympus mountain. Boasting city views, Apartment near Olympus mountain features accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from Dion. Ubytování Apartment near Olympus mountain se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 571 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Palio Litochoro

9,5

To Palio Litochoro

Ubytování (Penzion) To Palio Litochoro. Located in the picturesque village of Litohoro, this hotel is decorated in a traditional, rustic style. Ubytování To Palio Litochoro se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enipeas

9,5

Enipeas

Ubytování (Penzion) Enipeas. Boasting a bar, shared lounge, garden and free WiFi, Enipeas is situated in Litóchoron, 12 km from Dion. Ubytování Enipeas se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mythic Valley

9,5

Mythic Valley

Ubytování (Aparthotel) Mythic Valley. Set within 8 km of Dion in Litóchoron, Mythic Valley features accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a cable flat-screen TV. Ubytování Mythic Valley se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Giorgio

9,5

San Giorgio

Ubytování (Apartmány) San Giorgio. San Giorgio se nachází v klidném prostředí ve městě Litochoro, pouhých 300 metrů od hlavní ulice a 4 km od pláže. Ubytování San Giorgio se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Papanikolaou

9,5

Guesthouse Papanikolaou

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Papanikolaou. Centrally located 50 metres from the main square of the village, Guesthouse Papanikolaou is a self-catering accommodation in Litochoron. Ubytování Guesthouse Papanikolaou se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cavo Olympo Luxury Hotel & Spa - Adult Only

9,4

Cavo Olympo Luxury Hotel & Spa - Adult Only

Ubytování (Rezort) Cavo Olympo Luxury Hotel & Spa - Adult Only. Ubytování Cavo Olympo Luxury Hotel & Spa, určené pouze pro dospělé, nabízí krytý i venkovní bazén a soukromý úsek pláže na riviéře Plaka Litochorou v... Ubytování Cavo Olympo Luxury Hotel & Spa - Adult Only se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Like your Home...

9,4

Like your Home...

Ubytování (Apartmán) Like your Home.... Situated in Litóchoron, 12 km from Dion, Like your Home... Features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Like your Home... se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xenios Dias

9,4

Xenios Dias

Ubytování (Hotel) Xenios Dias. Centrally located in Litochoro village, Xenios Dias features a bar and rooms with free Wi-Fi and private balcony overlooking Mount Olympus. Ubytování Xenios Dias se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment near Olympus mountain 2

9,4

Apartment near Olympus mountain 2

Ubytování (Apartmán) Apartment near Olympus mountain 2. Apartment near Olympus mountain 2 is set in Litóchoron, 12 km from Dion, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Apartment near Olympus mountain 2 se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Olympus House

9,3

Olympus House

Ubytování (Apartmány) Olympus House. Olympus House is a self-catering accommodation located in Litochoro with free WiFi. The property is 8.3 km from Dion. Ubytování Olympus House se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Big apartment next to Olympus mountain

9,3

Big apartment next to Olympus mountain

Ubytování (Apartmán) Big apartment next to Olympus mountain. Featuring mountain views, Big apartment next to Olympus mountain is set in Litóchoron, 8 km from Dion. This property offers access to a balcony. Ubytování Big apartment next to Olympus mountain se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Toula Apartments

9,3

Toula Apartments

Ubytování (Apartmán) Toula Apartments. Situated just 12 km from Dion, Toula Apartments features accommodation in Litóchoron with access to a bar, a garden, as well as a 24-hour front desk. Ubytování Toula Apartments se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Bayiri Petit Pension

9,3

Bayiri Petit Pension

Ubytování (Penzion) Bayiri Petit Pension. Located in Litóchoron and with Dion reachable within 12 km, Bayiri Petit Pension provides express check-in and check-out, non-smoking rooms, a shared... Ubytování Bayiri Petit Pension se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

GEORGIA'S APARTMENT

9,3

GEORGIA'S APARTMENT

Ubytování (Apartmány) GEORGIA'S APARTMENT. Located 12 km from Dion and providing a garden and free WiFi, GEORGIA'S APARTMENT provides accommodation in Litóchoron. Ubytování GEORGIA'S APARTMENT se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pantheon

9,3

Villa Pantheon

Ubytování (Hotel) Villa Pantheon. Villa Pantheon is located on the foot of mount Olympus. Ubytování Villa Pantheon se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympus View

9,2

Olympus View

Ubytování (Penzion) Olympus View. Situated in Litochoro main square, with ancient Dion nearby, Olympus View offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Olympus View se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Areti Apartments

9,1

Areti Apartments

Ubytování (Privát) Areti Apartments. Set 12 km from Dion, Areti Apartments offers a garden, a terrace and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Areti Apartments se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mirto

9,1

Hotel Mirto

Ubytování (Hotel) Hotel Mirto. Hotel Mirto se nachází v horské obci Litochoro. Nabízí stylový bar, bezplatné Wi-Fi a vkusně zařízené pokoje a apartmá s výhledem na horu Olymp. Ubytování Hotel Mirto se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympus Hotel Villa Drosos

9,1

Olympus Hotel Villa Drosos

Ubytování (Hotel) Olympus Hotel Villa Drosos. Situated at the foot of Mount Olympus and 600 from the centre of Litochoro, Olympus Hotel Villa Drosos features an outdoor pool with a terrace, fitted with... Ubytování Olympus Hotel Villa Drosos se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Camping Stolos

9,1

Camping Stolos

Ubytování (Luxusní stan) Camping Stolos. Camping Stolos stojí na nábřeží v Plaka Litochorou Beach. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s výhledem do zahrady. Ubytování Camping Stolos se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Ktima Faki

9,1

Ktima Faki

Ubytování (Penzion) Ktima Faki. Ktima Faki je penzion situovaný na pozemku o výměře 6 000 m², 5 minut jízdy od hlavního náměstí v Litochoru. Ubytování Ktima Faki se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kallisto Traditional Guesthouse

9

Kallisto Traditional Guesthouse

Ubytování (Penzion) Kallisto Traditional Guesthouse. Built according to the traditional architecture, Kallisto Guesthouse is located in the centre of Litochoron. Ubytování Kallisto Traditional Guesthouse se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia's House

9

Sofia's House

Ubytování (Apartmán) Sofia's House. Located in Litóchoron in the Macedonia region, Sofia's House features a terrace. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Sofia's House se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Enipeas Apartment

9

Enipeas Apartment

Ubytování (Apartmán) Enipeas Apartment. Located in Litóchoron, within 12 km of Dion, Enipeas Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytování Enipeas Apartment se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Big apartment near Olympus mountain

9

Big apartment near Olympus mountain

Ubytování (Apartmán) Big apartment near Olympus mountain. Boasting garden views, Big apartment near Olympus mountain features accommodation with a garden and a balcony, around 12 km from Dion. Ubytování Big apartment near Olympus mountain se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

"OLYMPOS HOUSE"

9

"OLYMPOS HOUSE"

Ubytování (Prázdninový dům) "OLYMPOS HOUSE". Boasting garden views, "OLYMPOS HOUSE" offers accommodation with a garden and a patio, around 2.5 km from Gritsa Beach. Ubytování "OLYMPOS HOUSE" se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maira Luxury Studios

8,9

Maira Luxury Studios

Ubytování (Apartmány) Maira Luxury Studios. Located 12 km from Dion in Litóchoron, Maira Luxury Studios provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Maira Luxury Studios se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Sissy's Apartment

8,9

Sissy's Apartment

Ubytování (Apartmán) Sissy's Apartment. Sissy's Apartment is set in Litóchoron, 12 km from Dion, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Sissy's Apartment se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Anastasias Central Apartment

8,9

Anastasias Central Apartment

Ubytování (Apartmán) Anastasias Central Apartment. Boasting garden views, Anastasias Central Apartment features accommodation with a terrace and a balcony, around 11 km from Dion. Ubytování Anastasias Central Apartment se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Litochoro Apartments

8,7

Litochoro Apartments

Ubytování (Apartmán) Litochoro Apartments. Situated 500 metres from the central square of Litochoro, these 70-m² fully equipped apartments feature a fireplace and furnished balcony overlooking the... Ubytování Litochoro Apartments se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain and sea!!!

8,7

Mountain and sea!!!

Ubytování (Apartmán) Mountain and sea!!!. Situated in Litóchoron in the Macedonia region, Mountain and sea!!! has a balcony and sea views. Ubytování Mountain and sea!!! se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Olympiades Rooms & Apartments

8,6

Olympiades Rooms & Apartments

Ubytování (Penzion) Olympiades Rooms & Apartments. Situated in Litóchoron, Macedonia region, Olympiades Rooms & Apartments is located 12 km from Dion. The guest house has family rooms. Ubytování Olympiades Rooms & Apartments se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

cottage in olympus yard

8,5

cottage in olympus yard

Ubytování (Venkovský dům) cottage in olympus yard. Set in Litóchoron in the Macedonia region, cottage in olympus yard features a patio and garden views. Ubytování cottage in olympus yard se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Labetia Apartment

8,4

Labetia Apartment

Ubytování (Apartmány) Labetia Apartment. Set in Litochoro, this apartment features a terrace. Guests benefit from balcony. The center of Litochoro is 700 meters away. Ubytování Labetia Apartment se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympos Beach

8,4

Olympos Beach

Ubytování (Kemp) Olympos Beach. Olympos Beach se nachází uprostřed borovic přímo na pláži Plaka Litochorou a nabízí restauraci a snack bar s výhledem na Egejské moře a bungalovy s terasou... Ubytování Olympos Beach se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia).

Olympus Mediterranean Boutique Hotel

8,1

Olympus Mediterranean Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Olympus Mediterranean Boutique Hotel. Tento úžasný hotel v klidné oblasti, kousek od hlavního náměstí Litochoro nabízí krásně zdobené pokoje a veřejné prostory, spolu s vynikajícími lázněmi. Ubytování Olympus Mediterranean Boutique Hotel se nachází ve městě Litochoro (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Litochoro

Město Litochoro se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 85 hotelů a ubytování ve městě Litochoro.