Hledat

Ubytování

Ubytování město Línia

Ve městě Línia (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Línia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Línia

Sweet Villa Issos

9,8

Sweet Villa Issos

Ubytování (Apartmány) Sweet Villa Issos. Located 1.2 km from Issos Beach, Sweet Villa Issos offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Sweet Villa Issos se nachází ve městě Línia (Řecko - Korfu).

Casa Electra

9,6

Casa Electra

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Electra. Situated just 1.1 km from Issos Beach, Casa Electra features accommodation in Línia with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared kitchen. Ubytování Casa Electra se nachází ve městě Línia (Řecko - Korfu).

Faeax Guesthouse

Faeax Guesthouse

Ubytování (Apartmán) Faeax Guesthouse. Faeax Guesthouse se nachází v Línii, pouhých 1,5 km od pláže Lakkiess a 1,8 km od pláže St. George Beach Agrirades. Ubytování Faeax Guesthouse se nachází ve městě Línia (Řecko - Korfu).

Corfu Villa Linea by Hotelius

Corfu Villa Linea by Hotelius

Ubytování (Vila) Corfu Villa Linea by Hotelius. Corfu Villa Linea by Hotelius se nachází v Línii, 1,4 km od pláže Issos a 2,8 km od pláže Lakkiess. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Ubytování Corfu Villa Linea by Hotelius se nachází ve městě Línia (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Línia

Město Línia se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Línia.