Hledat

Ubytování

Ubytování město Lingua

Ve městě Lingua (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lingua

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lingua

Casa Katia

9,5

Casa Katia

Ubytování (Apartmán) Casa Katia. Tento apartmán se nachází uprostřed zeleně v obci Lingua a nabízí terasu s výhledem na Liparské ostrovy. Lipari leží 11 km daleko. Ubytování Casa Katia se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Villa A Madonnuzza - casa sul mare, splendide terrazze panoramiche

9,5

Villa A Madonnuzza - casa sul mare, splendide terrazze panoramiche

Ubytování (Prázdninové domy) Villa A Madonnuzza - casa sul mare, splendide terrazze panoramiche. Villa A Madonnuzza - casa sul mare, splendide terrazze panoramiche se nachází v obci Lingua, 1,3 km od pláže Punta Brigantino a pláže Santa Marina, a... Ubytování Villa A Madonnuzza - casa sul mare, splendide terrazze panoramiche se nachází ve městě (Itálie - Salina).

La Salina Hotel Borgo Di Mare

9,3

La Salina Hotel Borgo Di Mare

UbytováníLa Salina Hotel Borgo Di Mare. Hotel Borgo Di Mare se nachází v klidné vesnici Lingua na ostrově Salina, uprostřed svěží zahrady a pouhých 10 metrů od vlastní bezplatné soukromé pláže. Ubytování La Salina Hotel Borgo Di Mare se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Le Terrazze di Salina, a 100 mt dalla spiaggia

9

Le Terrazze di Salina, a 100 mt dalla spiaggia

UbytováníLe Terrazze di Salina, a 100 mt dalla spiaggia. Nachází se v Lingui v regionu Salina, nedaleko pláže Punta Brigantino. Ubytování Le Terrazze di Salina, a 100 mt dalla spiaggia se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Il Delfino

8,4

Il Delfino

UbytováníIl Delfino. Il Delfino se nachází přímo na nábřeží na ostrově Salina a nabízí pokoje s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Il Delfino se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Casa del Sole

8,4

Casa del Sole

Ubytování (Prázdninové domy) Casa del Sole. Casa del Sole se nachází v obci Lingua, 200 metrů od pláže Punta Brigantino a 2,4 km od pláže Santa Marina. Ubytování Casa del Sole se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Il Villaggio Eoliano

8,3

Il Villaggio Eoliano

Ubytování (Apartmány) Il Villaggio Eoliano. Il Villaggio Eoliano se nachází 200 metrů od pláže Punta Brigantino a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Villaggio Eoliano se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

La casa dei cugini

8

La casa dei cugini

Ubytování (Apartmán) La casa dei cugini. La casa dei cugini se nachází v Santa Marina Salina, v blízkosti pláže Punta Brigantino a 1,8 km od pláže Santa Marina. Ubytování La casa dei cugini se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Casa Milly

8

Casa Milly

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Milly. Casa Milly se nachází v Lingui a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Milly se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Le case di Eolo - Lingua

7,5

Le case di Eolo - Lingua

Ubytování (Apartmány) Le case di Eolo - Lingua. Le case di Eolo - Lingua se nachází v obci Lingua, jen pár kroků od pláže Punta Brigantino a 2,5 km od pláže Santa Marina. Ubytování Le case di Eolo - Lingua se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Camera con vista

7,2

Camera con vista

Ubytování (Penzion) Camera con vista. Camera con vista se nachází ve městě Lingua, 450 metrů od pláže Punta Brigantino, a nabízí terasu a výhled na moře. Ubytování Camera con vista se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Le Terrazze di Salina - sulla spiaggia di Lingua, Santa Marina Salina

4

Le Terrazze di Salina - sulla spiaggia di Lingua, Santa Marina Salina

Ubytování (Prázdninové domy) Le Terrazze di Salina - sulla spiaggia di Lingua, Santa Marina Salina. Le Terrazze di Salina - sulla spiaggia di Lingua, Santa Marina Salina se nachází v obci Lingua, 500 metrů od pláže Punta Brigantino a 2 km od pláže Santa... Ubytování Le Terrazze di Salina - sulla spiaggia di Lingua, Santa Marina Salina se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Villetta I 100 Gradini - ampie terrazze sul mare e giardino mediterraneo

Villetta I 100 Gradini - ampie terrazze sul mare e giardino mediterraneo

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta I 100 Gradini - ampie terrazze sul mare e giardino mediterraneo. Villetta I 100 Gradini - ampie terrazze sul mare e giardino mediterraneo se nachází v obci Lingua, jen pár kroků od pláže Punta Brigantino a 2,6 km od... Ubytování Villetta I 100 Gradini - ampie terrazze sul mare e giardino mediterraneo se nachází ve městě Lingua (Itálie - Salina).

Ubytování ve městě Lingua

Město Lingua se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Lingua.