Hledat

Ubytování

Ubytování město Liapades

Ve městě Liapades (Řecko) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liapades

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liapades

Villa Skabus - Apartment

9,7

Villa Skabus - Apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Skabus - Apartment. Situated in the seaside Liapades village, this air-conditioned apartment features free WiFi. Ubytování Villa Skabus - Apartment se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Village House

9,6

Village House

Ubytování (Apartmán) Village House. Set in Liapades, 1 km from Liapades Beach, 1 km from Glyko Beach and 1 km from Polyos Beach, Village House offers accommodation with a balcony and free... Ubytování Village House se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Eirini's House Liapades

9,6

Eirini's House Liapades

Ubytování (Apartmán) Eirini's House Liapades. Boasting garden views, Eirini's House Liapades features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Liapades Beach. Ubytování Eirini's House Liapades se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Sunny Almond Studios

9,2

Sunny Almond Studios

Ubytování (Apartmán) Sunny Almond Studios. Sunny Almond Studios se nachází necelý 1 km od pláže Glyko a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Sunny Almond Studios se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Eirini

9

Villa Eirini

Ubytování (Hostel) Villa Eirini. Villa Eirini se nachází v Liapades, 2,8 km od pláže Paleokastritsa. Nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm a zahradou. Ubytování Villa Eirini se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Kahlua

8,3

Kahlua

Ubytování (Apartmány) Kahlua. Apartmány Kahlua stojí v zahradě s bujnou vegetací jen pár minut chůze od pláže a asi 500 metrů od tradičního náměstí v obci Liapádes. Ubytování Kahlua se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Blue Princess Hotel and Suites

8,2

Blue Princess Hotel and Suites

Ubytování (Hotel) Blue Princess Hotel and Suites. Komplex pokojů, bungalovů a vil Blue Princess Hotel and Suites se nachází přímo na pláži v obci Liapades a nabízí svěží zahradu se 3 bazény. Ubytování Blue Princess Hotel and Suites se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Paradise Studios

8

Paradise Studios

Ubytování (Apartmán) Paradise Studios. Paradise Studios se nachází v palmové zahradě, 10 minut pěšky od pláže Liapades na Korfu a jen 200 metrů od restaurací a obchodů. Ubytování Paradise Studios se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Bellagio Seaside

8

Bellagio Seaside

Ubytování (Aparthotel) Bellagio Seaside. Bellagio Seaside se nachází v Liapades a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, restaurací a zahradou. Ubytování Bellagio Seaside se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Traditional Villa Fioretta

Traditional Villa Fioretta

Ubytování (Vila) Traditional Villa Fioretta. Featuring an outdoor swimming pool and sun terrace, Traditional Villa Fioretta is a beautiful property built with respect to local architecture in... Ubytování Traditional Villa Fioretta se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

holiday home, Liapades

holiday home, Liapades

Ubytování (Vila) holiday home, Liapades. Prázdninový dům Liapades se nachází v obci Liapades, 650 metrů od pláže Liapades a 700 metrů od pláže Glyko, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování holiday home, Liapades se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Soureto's House

Soureto's House

Ubytování (Prázdninový dům) Soureto's House. Soureto's House se nachází v Liapades, 2,1 km od pláže Chomi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Soureto's House se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Cozy cottage Villa Labas

Cozy cottage Villa Labas

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy cottage Villa Labas. Cozy cottage Villa Labas se nachází v Liapades a nabízí ubytování s terasou. Ubytování Cozy cottage Villa Labas se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Conelli Haus

Conelli Haus

Ubytování (Apartmány) Conelli Haus. Located in Liapades, 700 metres from Liapades Beach and 750 metres from Glyko Beach, Conelli Haus provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Conelli Haus se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Oliveways

Oliveways

Ubytování (Prázdninový dům) Oliveways. Oliveways is situated in Liapades. Complimentary WiFi is offered. Corfu Town is 17 km from the holiday home, while Glyfada is 10 km from the property. Ubytování Oliveways se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Boho Studios Liapades - Near restaurants, bus and beaches

Boho Studios Liapades - Near restaurants, bus and beaches

Ubytování (Apartmán) Boho Studios Liapades - Near restaurants, bus and beaches. Boho Studios Liapades - Near restaurants, bus and beaches se nachází v Liapades a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Boho Studios Liapades - Near restaurants, bus and beaches se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

VILLA MARIA (2)

VILLA MARIA (2)

Ubytování (Apartmán) VILLA MARIA (2). Set in Liapades in the Corfu region, VILLA MARIA (2) features a garden. The property has garden views and is 4.1 km from Paleokastritsa. Ubytování VILLA MARIA (2) se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Pyrgos

Villa Pyrgos

Ubytování (Vila) Villa Pyrgos. Boasting garden views, Villa Pyrgos offers accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Klimatia Beach. Ubytování Villa Pyrgos se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Liapades

Město Liapades se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Liapades.