Hledat

Ubytování

Ubytování město Liapades

Ve městě Liapades (Řecko) máme celkem 39 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liapades

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liapades

Villa Grecia

9,9

Villa Grecia

Ubytování (Vila) Villa Grecia. Villa Grecia, obklopena dobře udržovanou zahradou o rozloze 2000 m², se nachází na klidném místě, asi 800 metrů od pláže Liapades. Ubytování Villa Grecia se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Skabus - Apartment

9,7

Villa Skabus - Apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Skabus - Apartment. Situated in the seaside Liapades village, this air-conditioned apartment features free WiFi. Ubytování Villa Skabus - Apartment se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Village House

9,6

Village House

Ubytování (Apartmán) Village House. Set in Liapades, 1 km from Liapades Beach, 1 km from Glyko Beach and 1 km from Polyos Beach, Village House offers accommodation with a balcony and free... Ubytování Village House se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eirini's House Liapades

9,6

Eirini's House Liapades

Ubytování (Apartmán) Eirini's House Liapades. Boasting garden views, Eirini's House Liapades features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Liapades Beach. Ubytování Eirini's House Liapades se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Eleni - Studios

9,5

Villa Eleni - Studios

Ubytování (Apartmány) Villa Eleni - Studios. Tyto klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma se nacházejí v Liapedesu. Hosté mají přístup na nedaleké pláže Rovinia a Gefyra. Ubytování Villa Eleni - Studios se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Anna Pension

9,3

Anna Pension

Ubytování (Apartmány) Anna Pension. Anna Pension se nachází na svahu v malebné vesničce Liapades na ostrově Korfu. Ubytování Anna Pension se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Rokamare

9,3

Rokamare

Ubytování (Apartmány) Rokamare. Featuring garden views, Rokamare in Liapades features accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Rokamare se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Corfu Pearl

9,1

Corfu Pearl

Ubytování (Aparthotel) Corfu Pearl. Corfu Pearl is situated within a 15-minutes' walk from Liapades Village of Corfu and features a swimming pool with hydromassage section and a sun terrace. Ubytování Corfu Pearl se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Fundana Villas

9

Fundana Villas

Ubytování (Aparthotel) Fundana Villas. This 17th-century Venetian Villa is quietly set on a hill overlooking Corfu’s green landscape. Ubytování Fundana Villas se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Mike 105

8,9

Villa Mike 105

Ubytování (Apartmány) Villa Mike 105. Villa Mike se nachází pouhých 500 metrů od pláže Liapades a je obklopena dobře udržovanými zahradami s grilem, stolním tenisem a dětským hřištěm. Ubytování Villa Mike 105 se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Kidonakia Apartments

8,9

Kidonakia Apartments

Ubytování (Apartmán) Kidonakia Apartments. Kidonakia Apartments se nachází v obci Ágios Ioánnis, 900 metrů od akvaparku, a nabízí zahradu, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kidonakia Apartments se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Birlis

8,8

Villa Birlis

Ubytování (Apartmán) Villa Birlis. Villa Birlis se nachází ve vesnici Liapades, 200 metrů od pláže. Nabízí klimatizované ubytování, snack bar a venkovní bazén. Ubytování Villa Birlis se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Maria Apartments - Studios

8,8

Maria Apartments - Studios

Ubytování (Apartmán) Maria Apartments - Studios. Maria Apartments - Studios se nachází v malebné vesnici Liapades a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, s bezplatným Wi-Fi a soukromým... Ubytování Maria Apartments - Studios se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Medusa Lux Apartments

8,8

Medusa Lux Apartments

Ubytování (Aparthotel) Medusa Lux Apartments. Medusa Lux Apartments se nachází uprostřed svěží zeleně, 200 metrů od pláže Gefyra v malebné vesničce Liapades. Ubytování Medusa Lux Apartments se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Katerina Apartments

8,7

Villa Katerina Apartments

Ubytování (Apartmány) Villa Katerina Apartments. Studia Villa Katerina Apartments se nacházejí v malebné obci Liapades, pouhých 100 metrů od kouzelné pláže Gefyra, a jsou obklopená olivovníky a kvetoucími... Ubytování Villa Katerina Apartments se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Papoulas

8,7

Villa Papoulas

Ubytování (Apartmány) Villa Papoulas. Set in Liapades in the Corfu Region, 21 km from Corfu Town, Villa Papoulas features an outdoor pool with sun loungers. Glyfada is 18 km from the property. Ubytování Villa Papoulas se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Paradise House

8,6

Paradise House

Ubytování (Vila) Paradise House. Set in Liapades, less than 1 km from Liapades Beach and a 12-minute walk from Glyko Beach, Paradise House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Paradise House se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Kahlua

8,3

Kahlua

Ubytování (Apartmány) Kahlua. Apartmány Kahlua stojí v zahradě s bujnou vegetací jen pár minut chůze od pláže a asi 500 metrů od tradičního náměstí v obci Liapádes. Ubytování Kahlua se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Princess Hotel and Suites

8,2

Blue Princess Hotel and Suites

Ubytování (Hotel) Blue Princess Hotel and Suites. Komplex pokojů, bungalovů a vil Blue Princess Hotel and Suites se nachází přímo na pláži v obci Liapades a nabízí svěží zahradu se 3 bazény. Ubytování Blue Princess Hotel and Suites se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Shambala Apartments

8,1

Shambala Apartments

Ubytování (Apartmány) Shambala Apartments. Located in Liapades, Shambala Apartments provides accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a bar and a shared lounge. Ubytování Shambala Apartments se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Paradise Inn

8,1

Paradise Inn

Ubytování (Hotel) Paradise Inn. Paradise Inn se nachází uprostřed svěžích olivových hájů, 4 km od tradiční vesnice Liapades. Nabízí moderní zařízení a restauraci. Ubytování Paradise Inn se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Paradise Studios

8

Paradise Studios

Ubytování (Apartmán) Paradise Studios. Paradise Studios se nachází v palmové zahradě, 10 minut pěšky od pláže Liapades na Korfu a jen 200 metrů od restaurací a obchodů. Ubytování Paradise Studios se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment with Swimming Pool in Paleokastrites

Cozy Apartment with Swimming Pool in Paleokastrites

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment with Swimming Pool in Paleokastrites. Set just 300 metres from Chomi Beach in Liapades, Cozy Apartment with Swimming Pool in Paleokastrites offers a getaway with a garden, outdoor pool, free... Ubytování Cozy Apartment with Swimming Pool in Paleokastrites se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Helios & Elia family house

Helios & Elia family house

Ubytování (Prázdninový dům) Helios & Elia family house. Located in Liapades, 800 metres from Liapades Beach and less than 1 km from Glyko Beach, Helios & Elia family house offers a garden and air conditioning. Ubytování Helios & Elia family house se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Traditional Villa Fioretta

Traditional Villa Fioretta

Ubytování (Vila) Traditional Villa Fioretta. Featuring an outdoor swimming pool and sun terrace, Traditional Villa Fioretta is a beautiful property built with respect to local architecture in... Ubytování Traditional Villa Fioretta se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amalia's House

Amalia's House

Ubytování (Prázdninový dům) Amalia's House. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Amalia's House can be found in Liapades, close to Liapades Beach and 1 km from... Ubytování Amalia's House se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Skampous Family Apartment

Skampous Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Skampous Family Apartment. Featuring garden views, Skampous Family Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Glyko Beach. Ubytování Skampous Family Apartment se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Conelli Haus

Conelli Haus

Ubytování (Apartmány) Conelli Haus. Located in Liapades, 700 metres from Liapades Beach and 750 metres from Glyko Beach, Conelli Haus provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Conelli Haus se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oliveways

Oliveways

Ubytování (Prázdninový dům) Oliveways. Oliveways is situated in Liapades. Complimentary WiFi is offered. Corfu Town is 17 km from the holiday home, while Glyfada is 10 km from the property. Ubytování Oliveways se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The lion's House

The lion's House

Ubytování (Apartmán) The lion's House. Located in Liapades, 1.4 km from Liapades Beach and 1. Ubytování The lion's House se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Cozy eco cottage

Cozy eco cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy eco cottage. Situated in Liapades, less than 1 km from Polyos Beach and an 11-minute walk from Liapades Beach, Cozy eco cottage features accommodation with free WiFi,... Ubytování Cozy eco cottage se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu).

Villa Pyrgos

Villa Pyrgos

Ubytování (Vila) Villa Pyrgos. Boasting garden views, Villa Pyrgos offers accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Klimatia Beach. Ubytování Villa Pyrgos se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA MARIA (2)

VILLA MARIA (2)

Ubytování (Apartmán) VILLA MARIA (2). Set in Liapades in the Corfu region, VILLA MARIA (2) features a garden. The property has garden views and is 4.1 km from Paleokastritsa. Ubytování VILLA MARIA (2) se nachází ve městě Liapades (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liapades

Město Liapades se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 39 hotelů a ubytování ve městě Liapades.