Hledat

Ubytování

Ubytování město Lesce

Ve městě Lesce (Slovinsko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lesce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lesce

Apartment Catalina Lesce

9,8

Apartment Catalina Lesce

Ubytování (Apartmány) Apartment Catalina Lesce. Apartmán Catalina se nachází v obci Lesce, 44 km od obce Velden am Wörthersee. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Catalina Lesce se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brita

9,8

Apartment Brita

Ubytování (Apartmán) Apartment Brita. Apartment Brita is situated in Lesce. The accommodation is 43 km from Velden am Wörthersee, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartment Brita se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guesthouse ANKL

9,8

Guesthouse ANKL

Ubytování (Apartmán) Guesthouse ANKL. Penzion ANKL se nachází v obci Lesce. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování, terasu, balkon s výhledem na hory a zahradu. Ubytování Guesthouse ANKL se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Trgos

9,6

Apartmaji Trgos

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Trgos. Situated in Lesce, 43 km from Velden am Wörthersee, Apartmaji Trgos features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmaji Trgos se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pr'Jernejc Agroturism

9,6

Pr'Jernejc Agroturism

Ubytování (Farma) Pr'Jernejc Agroturism. Located in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Pr'Jernejc Agroturism provides a garden and free WiFi. Ubytování Pr'Jernejc Agroturism se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Door

9,6

Blue Door

Ubytování (Apartmán) Blue Door. Located in Lesce in the Gorenjska region, Blue Door features a terrace and mountain views. Ubytování Blue Door se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vila Lesce

9,6

Vila Lesce

Ubytování (Apartmány) Vila Lesce. Apartmán Vila Lesce se nachází ve městě Lesce a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Vila Lesce se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pr' Vok

9,5

Apartment Pr' Vok

Ubytování (Apartmán) Apartment Pr' Vok. Apartment Pr' Vok is located in Lesce and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Pr' Vok se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Ivana B

9,5

Apartment Ivana B

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana B. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartment Ivana B features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Ivana B se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Vrh

9,5

Apartma Vrh

Ubytování (Apartmán) Apartma Vrh. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartma Vrh features a garden. Ubytování Apartma Vrh se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Primožič

9,5

Apartma Primožič

Ubytování (Apartmán) Apartma Primožič. Set in Lesce, Apartma Primožič offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartma Primožič se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments Panorama

9,4

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Set in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Apartments Panorama offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma AS

9,3

Apartma AS

Ubytování (Apartmán) Apartma AS. Apartma AS se nachází v obci Lesce, pouhých 43 km od rakouského města Velden am Wörthersee. Ubytování Apartma AS se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Sejalec

9,3

Vila Sejalec

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Sejalec. Vila Sejalec is located in Lesce and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Vila Sejalec se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King's and Lake's House Golf Course Royal Bled

9,3

King's and Lake's House Golf Course Royal Bled

Ubytování (Hotel) King's and Lake's House Golf Course Royal Bled. Featuring a restaurant and located right next to the Bled Golf Course, King's and Lake's House Golf Course Royal Bled offers accommodation with views of... Ubytování King's and Lake's House Golf Course Royal Bled se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Polona

9,2

Apartment Polona

Ubytování (Apartmán) Apartment Polona. Apartmán Polona se nachází v obci Lesce v regionu Gorenjska, 44 km od města Velden am Wörthersee, a nabízí terasu. Ubytování Apartment Polona se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 370 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Török

9,1

Pension Török

Ubytování (Penzion) Pension Török. Tento moderní penzion ve venkovském stylu s výhledem na Julské Alpy a pohoří Karavanky stojí v Hrase, 1 km od vlakového nádraží Lesce-Bled. Ubytování Pension Török se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Salon

9,1

Apartma Salon

Ubytování (Apartmán) Apartma Salon. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartma Salon features a patio and mountain views. Ubytování Apartma Salon se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Tulipan

9,1

Guesthouse Tulipan

Ubytování (Penzion) Guesthouse Tulipan. Guesthouse Tulipan se nachází přímo na hlavní silnici ve městě Lešće, 5 minut chůze od poutního kostela a od vlakového a autobusového nádraží Lesce-Bled. Ubytování Guesthouse Tulipan se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Vidmar, Lesce-Bled

8,9

B&B Vidmar, Lesce-Bled

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vidmar, Lesce-Bled. B&B Vidmar, Lesce-Bled se nachází v obci Lesce, 43 km od obce Velden am Wörthersee. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Vidmar, Lesce-Bled se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Leski Dvor

8,7

Guesthouse Leski Dvor

Ubytování (Penzion) Guesthouse Leski Dvor. Guesthouse Leski Dvor je situován v městečku Lesce. Poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi, restauraci s nabídkou mezinárodních pokrmů a terasu. Ubytování Guesthouse Leski Dvor se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Enjoy Hostel Lesce

8,6

Enjoy Hostel Lesce

Ubytování (Hostel) Enjoy Hostel Lesce. Enjoy Hostel Lesce se nachází ve městě Lesce a nabízí ubytování se zahradou s grilem. Ubytování Enjoy Hostel Lesce se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1A Adventure Hostel

8,6

1A Adventure Hostel

Ubytování (Hostel) 1A Adventure Hostel. 1A Adventure Hoste se nachází v budově bývalého kláštera ve městě Lesce, 3,9 km od Bledu, a nabízí bar, gril, sluneční terasu i bezplatné parkoviště. Ubytování 1A Adventure Hostel se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Rooms Vidmar

8,5

Apartments & Rooms Vidmar

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Vidmar. Apartments & Rooms Vidmar se nachází v oblasti Gorenjska nedaleko města Bled a nabízí bezplatné Wi-Fi, rozlehlou bujnou zahradu s grilem i restauraci s... Ubytování Apartments & Rooms Vidmar se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KETNA-duplex apartma

8,3

KETNA-duplex apartma

Ubytování (Apartmán) KETNA-duplex apartma. KETNA-duplex apartma is situated in Lesce and offers a bar and a terrace. Ubytování KETNA-duplex apartma se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Hotel Krek

7,9

Hotel Krek

Ubytování (Hotel) Hotel Krek. Hotel Krek je vzdálený 4,5 km od jezera Bled a pouhých 500 metrů od dálničního tunelu Ljubljana-Karawanks, a nabízí restauraci a neplacené soukromé... Ubytování Hotel Krek se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED

APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED

Ubytování (Apartmány) APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED. APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED provides accommodation with a kitchen, situated in Lesce. Complimentary WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytování APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Eva Lesce - Bled

Vila Eva Lesce - Bled

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Eva Lesce - Bled. Located in Lesce, Vila Eva Lesce - Bled offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Vila Eva Lesce - Bled se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Krebs

Apartments Krebs

Ubytování (Apartmán) Apartments Krebs. Set in Lesce in the Gorenjska region, Apartments Krebs features a balcony and garden views. Ubytování Apartments Krebs se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Ubytování ve městě Lesce

Město Lesce se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Lesce.