Hledat

Ubytování

Ubytování město Lesce

Ve městě Lesce (Slovinsko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lesce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lesce

Apartment Catalina Lesce

9,8

Apartment Catalina Lesce

Ubytování (Apartmány) Apartment Catalina Lesce. Apartmán Catalina se nachází v obci Lesce, 44 km od obce Velden am Wörthersee. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Catalina Lesce se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartmaji Trgos

9,6

Apartmaji Trgos

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Trgos. Situated in Lesce, 43 km from Velden am Wörthersee, Apartmaji Trgos features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmaji Trgos se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Pr'Jernejc Agroturism

9,6

Pr'Jernejc Agroturism

Ubytování (Farma) Pr'Jernejc Agroturism. Located in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Pr'Jernejc Agroturism provides a garden and free WiFi. Ubytování Pr'Jernejc Agroturism se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vila Lesce

9,6

Vila Lesce

Ubytování (Apartmány) Vila Lesce. Apartmán Vila Lesce se nachází ve městě Lesce a nabízí bezplatné Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Vila Lesce se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Ivana B

9,5

Apartment Ivana B

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana B. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartment Ivana B features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Ivana B se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments Panorama

9,4

Apartments Panorama

Ubytování (Apartmány) Apartments Panorama. Set in Lesce, 44 km from Velden am Wörthersee, Apartments Panorama offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Panorama se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vila Sejalec

9,3

Vila Sejalec

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Sejalec. Vila Sejalec is located in Lesce and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Vila Sejalec se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma AS

9,3

Apartma AS

Ubytování (Apartmán) Apartma AS. Apartma AS se nachází v obci Lesce, pouhých 43 km od rakouského města Velden am Wörthersee. Ubytování Apartma AS se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

King's and Lake's House Golf Course Royal Bled

9,3

King's and Lake's House Golf Course Royal Bled

Ubytování (Hotel) King's and Lake's House Golf Course Royal Bled. Featuring a restaurant and located right next to the Bled Golf Course, King's and Lake's House Golf Course Royal Bled offers accommodation with views of... Ubytování King's and Lake's House Golf Course Royal Bled se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartment Polona

9,2

Apartment Polona

Ubytování (Apartmán) Apartment Polona. Apartmán Polona se nachází v obci Lesce v regionu Gorenjska, 44 km od města Velden am Wörthersee, a nabízí terasu. Ubytování Apartment Polona se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Pension Török

9,1

Pension Török

Ubytování (Penzion) Pension Török. Tento moderní penzion ve venkovském stylu s výhledem na Julské Alpy a pohoří Karavanky stojí v Hrase, 1 km od vlakového nádraží Lesce-Bled. Ubytování Pension Török se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartma Salon

9,1

Apartma Salon

Ubytování (Apartmán) Apartma Salon. Located in Lesce in the Gorenjska region, Apartma Salon features a patio and mountain views. Ubytování Apartma Salon se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guesthouse Tulipan

9,1

Guesthouse Tulipan

Ubytování (Penzion) Guesthouse Tulipan. Guesthouse Tulipan se nachází přímo na hlavní silnici ve městě Lešće, 5 minut chůze od poutního kostela a od vlakového a autobusového nádraží Lesce-Bled. Ubytování Guesthouse Tulipan se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

B&B Vidmar, Lesce-Bled

8,9

B&B Vidmar, Lesce-Bled

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Vidmar, Lesce-Bled. B&B Vidmar, Lesce-Bled se nachází v obci Lesce, 43 km od obce Velden am Wörthersee. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Vidmar, Lesce-Bled se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Guesthouse Leski Dvor

8,7

Guesthouse Leski Dvor

Ubytování (Penzion) Guesthouse Leski Dvor. Guesthouse Leski Dvor je situován v městečku Lesce. Poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi, restauraci s nabídkou mezinárodních pokrmů a terasu. Ubytování Guesthouse Leski Dvor se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Enjoy Hostel Lesce

8,6

Enjoy Hostel Lesce

Ubytování (Hostel) Enjoy Hostel Lesce. Enjoy Hostel Lesce se nachází ve městě Lesce a nabízí ubytování se zahradou s grilem. Ubytování Enjoy Hostel Lesce se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

1A Adventure Hostel

8,6

1A Adventure Hostel

Ubytování (Hostel) 1A Adventure Hostel. 1A Adventure Hoste se nachází v budově bývalého kláštera ve městě Lesce, 3,9 km od Bledu, a nabízí bar, gril, sluneční terasu i bezplatné parkoviště. Ubytování 1A Adventure Hostel se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Apartments & Rooms Vidmar

8,5

Apartments & Rooms Vidmar

Ubytování (Penzion) Apartments & Rooms Vidmar. Apartments & Rooms Vidmar se nachází v oblasti Gorenjska nedaleko města Bled a nabízí bezplatné Wi-Fi, rozlehlou bujnou zahradu s grilem i restauraci s... Ubytování Apartments & Rooms Vidmar se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Hotel Krek

7,9

Hotel Krek

Ubytování (Hotel) Hotel Krek. Hotel Krek je vzdálený 4,5 km od jezera Bled a pouhých 500 metrů od dálničního tunelu Ljubljana-Karawanks, a nabízí restauraci a neplacené soukromé... Ubytování Hotel Krek se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED

APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED

Ubytování (Apartmány) APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED. APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED provides accommodation with a kitchen, situated in Lesce. Complimentary WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytování APARTMAJI PRI JAK NEAR BLED se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Vila Eva Lesce - Bled

Vila Eva Lesce - Bled

Ubytování (Bed and breakfast) Vila Eva Lesce - Bled. Located in Lesce, Vila Eva Lesce - Bled offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Vila Eva Lesce - Bled se nachází ve městě Lesce (Slovinsko - Gorenjska (Horní Carniola)).

Ubytování ve městě Lesce

Město Lesce se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Lesce.