Hledat

Ubytování

Ubytování město Leptokaria

Ve městě Leptokaria (Řecko) máme celkem 91 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Leptokaria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Leptokaria

Sea View Apartments

10

Sea View Apartments

Ubytování (Apartmán) Sea View Apartments. Located in Leptokarya, a few steps from Leptokarya Beach and 1.6 km from Μylos Beach, Sea View Apartments offers a garden and air conditioning. Ubytování Sea View Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AEGEAN BLUE

10

AEGEAN BLUE

Ubytování (Apartmány) AEGEAN BLUE. Located in Leptokarya, AEGEAN BLUE features accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování AEGEAN BLUE se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zoina's House

9,9

Zoina's House

Ubytování (Prázdninový dům) Zoina's House. Samostatně stojící prázdninový dům Zoina's House se nachází ve městě Leptokaria v regionu Pieria a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Zoina's House se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Epavlis apts

9,7

Epavlis apts

Ubytování (Apartmány) Epavlis apts. Located 70 metres from Leptokarya Beach, Epavlis apts offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Epavlis apts se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Oikia Mpaki

9,7

Oikia Mpaki

Ubytování (Prázdninový dům) Oikia Mpaki. Situated in Leptokarya, this apartment features a terrace with views of the sea and Mount Olympus, and a garden. The unit is 37 km from Elatochori. Ubytování Oikia Mpaki se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Villa Jenny

9,7

Villa Jenny

Ubytování (Apartmán) Villa Jenny. Boasting garden views, Villa Jenny features accommodation with a garden and a balcony, around 2.5 km from Leptokarya Beach. Ubytování Villa Jenny se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Villa Dias

9,7

Villa Dias

Ubytování (Vila) Villa Dias. Just 60 metres from the beach of Leptokarya, Villa Dias is located in Pieria. Ubytování Villa Dias se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Don Bazilio Seahouse

9,7

Don Bazilio Seahouse

Ubytování (Apartmán) Don Bazilio Seahouse. Located in Leptokarya, 100 metres from Leptokarya Beach and 200 metres from Poseidon Palace Beach, Don Bazilio Seahouse provides accommodation with free... Ubytování Don Bazilio Seahouse se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Silla

9,7

Villa Silla

Ubytování (Apartmán) Villa Silla. Boasting a bar, a garden, and barbecue facilities, Villa Silla offers accommodation in Leptokarya with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Silla se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Relax House S

9,7

Relax House S

Ubytování (Prázdninový dům) Relax House S. Located in Leptokarya, within 400 metres of Leptokarya Beach and 700 metres of Poseidon Palace Beach, Relax House S offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Relax House S se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Olympian Luxurious Apartments

9,7

Olympian Luxurious Apartments

Ubytování (Apartmány) Olympian Luxurious Apartments. Featuring mountain views and a garden, Olympian Luxurious Apartments features accommodation attractively situated in Leptokarya, within a short distance of... Ubytování Olympian Luxurious Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erietti Studios

9,6

Erietti Studios

Ubytování (Apartmány) Erietti Studios. Situated a few steps from Leptokarya Beach, Erietti Studios offers a terrace, and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Erietti Studios se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

SEA VIEW APARTMENTS

9,6

SEA VIEW APARTMENTS

Ubytování (Apartmán) SEA VIEW APARTMENTS. Offering a garden and garden view, SEA VIEW APARTMENTS is set in Leptokarya, a few steps from Leptokarya Beach and 1.6 km from Μylos Beach. Ubytování SEA VIEW APARTMENTS se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ifigenia

9,6

Hotel Ifigenia

Ubytování (Hotel) Hotel Ifigenia. Hotel Ifigenia se nachází jen 50 metrů od pláže Leptokarya v letovisku Pieria a nabízí bezplatné Wi-Fi a moderně zařízené pokoje s balkonem s výhledem do... Ubytování Hotel Ifigenia se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Dionisos

9,5

Dionisos

Ubytování (Bed and breakfast) Dionisos. Located a few steps from Leptokarya Beach, Dionisos provides accommodation with a bar, a shared lounge and room service for your convenience. Ubytování Dionisos se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgia 1

9,5

Georgia 1

Ubytování (Apartmány) Georgia 1. Located in Leptokarya in the Macedonia region, with Leptokarya Beach and Μylos Beach nearby, Georgia 1 provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Georgia 1 se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ERIETTI STUDIO 3

9,5

ERIETTI STUDIO 3

Ubytování (Apartmán) ERIETTI STUDIO 3. Boasting garden views, ERIETTI STUDIO 3 features accommodation with a terrace and a kettle, around a few steps from Leptokarya Beach. Ubytování ERIETTI STUDIO 3 se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Olympus Aegean House

9,5

Olympus Aegean House

Ubytování (Prázdninový dům) Olympus Aegean House. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Leptokaryá, 400 metrů od moře, a nabízí výhled na horu Olymp, zařízenou zastřešenou terasu se... Ubytování Olympus Aegean House se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

OLYMPOS SUITES APARTMENTS

9,5

OLYMPOS SUITES APARTMENTS

Ubytování (Aparthotel) OLYMPOS SUITES APARTMENTS. Olympos Suites Apartments se nachází v obci Leptokarya, 12 km od vesnice Palaios Panteleimon, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování OLYMPOS SUITES APARTMENTS se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Dafne

9,5

Villa Dafne

Ubytování (Vila) Villa Dafne. Situated in Leptokarya in the Macedonia region, Villa Dafne has a patio and pool views. Ubytování Villa Dafne se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Dimitria

9,5

Dimitria

Ubytování (Hotel) Dimitria. Dimitria se nachází ve městě Leptokaria v oblasti Pieria, jen 50 metrů od pláže a 150 metrů od vlakového nádraží. Ubytování Dimitria se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Irida Apartments

9,5

Irida Apartments

Ubytování (Apartmány) Irida Apartments. Situated in Leptokarya, Irida Apartments provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytování Irida Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Gkaras Campsite & Apartments

9,5

Gkaras Campsite & Apartments

Ubytování (Apartmány) Gkaras Campsite & Apartments. Gkaras Apartments se nachází uvnitř kempu v Paralia Skotinis na jihovýchodním okraji Olympu, 100 metrů od pláže a 500 metrů od restaurací a obchodů. Ubytování Gkaras Campsite & Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Akti

9,4

Hotel Akti

Ubytování (Hotel) Hotel Akti. Hotel Akti provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Leptokarya. With a garden, the property also features a terrace. Ubytování Hotel Akti se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nefeli

9,4

Villa Nefeli

Ubytování (Vila) Villa Nefeli. Villa Nefeli se nachází v letovisku Leptokaria a nabízí zahradu, venkovní bazén, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Nefeli se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Hotel Olympos

9,4

Hotel Olympos

Ubytování (Hotel) Hotel Olympos. Hotel Olympos se nachází jen 30 metrů od pláže v Leptokárii v regionu Pieria. Ubytování Hotel Olympos se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oniro Rooms & Suites

9,4

Oniro Rooms & Suites

Ubytování (Aparthotel) Oniro Rooms & Suites. Set in Leptokarya in the Macedonia region and Leptokarya Beach reachable within 100 metres, Oniro Rooms & Suites offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Oniro Rooms & Suites se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aigli Rooms

9,3

Aigli Rooms

Ubytování (Apartmány) Aigli Rooms. Situated 50 metres from Leptokarya Beach, Aigli Rooms offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Aigli Rooms se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Filoxenia Beach

9,3

Hotel Filoxenia Beach

Ubytování (Aparthotel) Hotel Filoxenia Beach. Rodinný Hotel Filoxenia Beach je situován pouhých 70 metrů od pláže v obci Leptokarya a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhledem na horu... Ubytování Hotel Filoxenia Beach se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leptokaria Apartments

9,3

Leptokaria Apartments

Ubytování (Apartmány) Leptokaria Apartments. Set in Leptokarya, 100 metres from Leptokarya Beach and 1. Ubytování Leptokaria Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Modern Apartment1 in Leptokaria!

9,3

Modern Apartment1 in Leptokaria!

Ubytování (Prázdninový dům) Modern Apartment1 in Leptokaria!. Set in Leptokarya, within 100 metres of Leptokarya Beach, Modern Apartment1 in Leptokaria! Ubytování Modern Apartment1 in Leptokaria! se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

PERASMA ROOMS

9,3

PERASMA ROOMS

Ubytování (Apartmán) PERASMA ROOMS. Featuring garden views, PERASMA ROOMS provides accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Leptokarya Beach. Ubytování PERASMA ROOMS se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Olympian Two Floor Apartment

9,2

Olympian Two Floor Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Olympian Two Floor Apartment. Set in Leptokarya, within 100 metres of Leptokarya Beach and 1. Ubytování Olympian Two Floor Apartment se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gia Banaki

9,2

Gia Banaki

Ubytování (Hotel) Gia Banaki. Gia Banaki se nachází v přímořském letovisku Leptokarya a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a bar. Ubytování Gia Banaki se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AVRA RENT ROOMS

9,1

AVRA RENT ROOMS

Ubytování (Aparthotel) AVRA RENT ROOMS. Aparthotel AVRA RENT ROOMS se nachází ve městě Leptokarya, 34 km od letoviska Paralia Katerinis. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování AVRA RENT ROOMS se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Pelayo

9,1

Boutique Pelayo

Ubytování (Aparthotel) Boutique Pelayo. Situated in Leptokarya in the Macedonia region, with Leptokarya Beach and Μylos Beach nearby, Boutique Pelayo features accommodation with free WiFi and... Ubytování Boutique Pelayo se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anastasia Apartments

9,1

Anastasia Apartments

Ubytování (Apartmány) Anastasia Apartments. Rodinné Anastasia Apartments se těší poloze na pláži Leptokarya a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Anastasia Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Luxury apartment Filippos

9

Luxury apartment Filippos

Ubytování (Apartmán) Luxury apartment Filippos. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Luxury apartment Filippos is located in Leptokarya. Ubytování Luxury apartment Filippos se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexion Apartments

9

Alexion Apartments

Ubytování (Aparthotel) Alexion Apartments. Located 200 metres from Leptokarya Beach, Alexion Apartments offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Alexion Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Akrothalassia

9

Akrothalassia

Ubytování (Hotel) Akrothalassia. Set in Leptokarya, a few steps from Leptokarya Beach, Akrothalassia offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování Akrothalassia se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Bomo Dafni Plus Hotel

8,9

Bomo Dafni Plus Hotel

Ubytování (Hotel) Bomo Dafni Plus Hotel. Located in Leptokarya, 100 metres from Leptokarya Beach, Bomo Dafni Plus Hotel provides air-conditioned rooms and a garden. Ubytování Bomo Dafni Plus Hotel se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Alexandros Hotel

8,9

Alexandros Hotel

Ubytování (Aparthotel) Alexandros Hotel. Alexandros Hotel je situován 600 metrů od pláže v letovisku Leptokaryá a nabízí klimatizovaná studia s balkonem. Ubytování Alexandros Hotel se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Milionis

8,9

Hotel Milionis

Ubytování (Hotel) Hotel Milionis. Hotel Milionis se nachází v letovisku Leptokarya, 49 km od města Larisa a má terasu a výhled na moře. Pohoří Olymp je vzdálené 10 km. Ubytování Hotel Milionis se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Hotel Evagelia

8,9

Hotel Evagelia

Ubytování (Hotel) Hotel Evagelia. Hotel Evagelia se nachází na hlavním náměstí obce Leptokaria, jen 200 metrů od pláže. Tento hotel nabízí bar a klimatizovaná studia s balkonem. Ubytování Hotel Evagelia se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Poseidon Palace

8,8

Poseidon Palace

Ubytování (Rezort) Poseidon Palace. Čtyřhvězdičkový hotel Poseidon Palace stojí na pozemku o ploše 65 000 m² u pláže Leptokaria. Ubytování Poseidon Palace se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fani

8,7

Hotel Fani

Ubytování (Apartmány) Hotel Fani. Hotel Fani se nachází pouhých 200 metrů od pláže ve městě Leptokaryá a nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na Soluňský... Ubytování Hotel Fani se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENTS LEPTOKARIJA drugi

8,7

APARTMENTS LEPTOKARIJA drugi

Ubytování (Apartmán) APARTMENTS LEPTOKARIJA drugi. Boasting garden views, APARTMENTS LEPTOKARIJA drugi features accommodation with a balcony, around 100 metres from Leptokarya Beach. Ubytování APARTMENTS LEPTOKARIJA drugi se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

APARTMENTS LEPTOKARIJA

8,7

APARTMENTS LEPTOKARIJA

Ubytování (Apartmán) APARTMENTS LEPTOKARIJA. Set in Leptokarya, just 100 metres from Leptokarya Beach, APARTMENTS LEPTOKARIJA offers beachfront accommodation with a shared lounge, a garden, barbecue... Ubytování APARTMENTS LEPTOKARIJA se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Villa Klepsydra

8,7

Villa Klepsydra

Ubytování (Apartmány) Villa Klepsydra. Villa Klepsydra se nachází na pobřeží na pláži Leptokarya a nabízí snack bar, bar a vkusně zařízená studia s možností vlastního ubytování a výhledem na... Ubytování Villa Klepsydra se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia).

Nefeli Apartments

8,6

Nefeli Apartments

Ubytování (Aparthotel) Nefeli Apartments. Hotel Nefeli se nachází na písečné pláži letoviska Leptokaria, 15 km od města Katerini, a nabízí plážový café bar s občerstvením. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Nefeli Apartments se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA KETI

8,5

VILLA KETI

Ubytování (Aparthotel) VILLA KETI. Situated in Leptokarya, VILLA KETI provides accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování VILLA KETI se nachází ve městě Leptokaria (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Leptokaria

Město Leptokaria se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 91 hotelů a ubytování ve městě Leptokaria.