Hledat

Ubytování

Ubytování město Léntas

Ve městě Léntas (Řecko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Léntas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Léntas

Galini Apartments

9,7

Galini Apartments

Ubytování (Apartmány) Galini Apartments. Set in Léntas, 44 km from Matala, Galini Apartments offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytování Galini Apartments se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

Xristinas Rooms

9,7

Xristinas Rooms

Ubytování (Apartmán) Xristinas Rooms. Situated in Léntas in the Crete region, xristinas rooms features a balcony. Free WiFi is available. Ubytování Xristinas Rooms se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia Apartment

9,6

Sofia Apartment

Ubytování (Apartmán) Sofia Apartment. Sofia Apartment is situated in Léntas. Set on the beachfront, this property has a garden and a terrace. Ubytování Sofia Apartment se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Doria

9,5

Casa Doria

Ubytování (Penzion) Casa Doria. Just metres from the sea, Casa Doria offers rooms with a balcony or window, most with Libyan Sea views. Ubytování Casa Doria se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

ENDLESS BLUE

9,5

ENDLESS BLUE

Ubytování (Prázdninový dům) ENDLESS BLUE. ENDLESS BLUE is located in Gerokampos Beach and offers a garden and a terrace. Ubytování ENDLESS BLUE se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mythos Suites Diskos

9,4

Mythos Suites Diskos

Ubytování (Hotel) Mythos Suites Diskos. Boasting a garden, Mythos Suites Diskos is set in Léntas and also provides a terrace and a bar. Ubytování Mythos Suites Diskos se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Athina Residence

9,3

Athina Residence

Ubytování (Apartmány) Athina Residence. Hotel Athina Residence se nachází v letovisku Lentas, 40 metrů od pláže. Nabízí výhled na moře a slavnou skálu Lion Rock. Ubytování Athina Residence se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

Pantheon Studios

9,3

Pantheon Studios

Ubytování (Apartmány) Pantheon Studios. Pantheon Studios se nachází v pobřežní obci Lendas, 900 metrů od pláže. Ubytování Pantheon Studios se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

Lendas Paradise Studios

9,2

Lendas Paradise Studios

Ubytování (Apartmány) Lendas Paradise Studios. Located in Lentas Village, Lendas Paradise Studios are right on the beach. They offer accommodation with self-catering facilities. Ubytování Lendas Paradise Studios se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Apartments

8,8

Oasis Apartments

Ubytování (Apartmány) Oasis Apartments. Oasis Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování v pobřežní vesnici Lentas na jižním pobřeží Kréty. K pláži je to odtud jen 70 metrů. Ubytování Oasis Apartments se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaitani Village

8,8

Gaitani Village

Ubytování (Aparthotel) Gaitani Village. Gaitani Village se nachází 10 minut chůze od pláže Lentas na Krétě. Ubytování Gaitani Village se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaitani Studios

8,7

Gaitani Studios

Ubytování (Apartmán) Gaitani Studios. Located on the beach of Lentas in Crete, Gaitani Studios offers apartments with a balcony overlooking the sea. Ubytování Gaitani Studios se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aristomenis

7,7

Aristomenis

Ubytování (Prázdninový dům) Aristomenis. Aristomenis is set in Léntas. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Aristomenis se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

Mariaeva Rooms

7,2

Mariaeva Rooms

Ubytování (Aparthotel) Mariaeva Rooms. Situated in Léntas, MARIAEVA ROOMS LENTAS offers accommodation with a balcony and kitchenette. The aparthotel offers a terrace. Ubytování Mariaeva Rooms se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

Sifis Anatoli

6,6

Sifis Anatoli

Ubytování (Chata) Sifis Anatoli. Sifis Anatoli se nachází v letovisku Léntas a nabízí ubytování se zahradou. K zázemí patří i terasa. Ubytování Sifis Anatoli se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta).

Great Eastern Studios

Great Eastern Studios

Ubytování (Apartmány) Great Eastern Studios. Set in Léntas, Great Eastern Studios features free WiFi and units fitted with a kitchenette. Ubytování Great Eastern Studios se nachází ve městě Léntas (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Léntas

Město Léntas se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Léntas.