Hledat

Ubytování

Ubytování město Lefkos Karpathou

Ve městě Lefkos Karpathou (Řecko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lefkos Karpathou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lefkos Karpathou

Venetia's Garden

9,8

Venetia's Garden

Ubytování (Apartmány) Venetia's Garden. Situated in Lefkos Karpathou in the Dodecanese region, with Gialou Horafi Beach and Panagias Limani Beach nearby, Venetia's Garden features accommodation... Ubytování Venetia's Garden se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Miraluna Aparthotel

9,8

Miraluna Aparthotel

Ubytování (Apartmány) Miraluna Aparthotel. Miraluna stojí jen 5 minut chůze od pláže Potali a nabízí studia a apartmány s možností vlastního stravování a výhledem do zahrady i na Egejské moře. Ubytování Miraluna Aparthotel se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Lefkorama

9,6

Lefkorama

Ubytování (Penzion) Lefkorama. Lefkorama, obklopen ovocnými stromy, se nachází 10 minut pěšky od zálivu Potali a 15 minut pěšky od pláže Lefkos. Ubytování Lefkorama se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Blue and White Studios & Apartments

9,6

Blue and White Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Blue and White Studios & Apartments. Blue and White Studios & Apartments se nachází jen 15 metrů od pláže Frangolimnionas v Lefkosu, 2 minuty pěšky od taveren a obchodů. Ubytování Blue and White Studios & Apartments se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alisachni Villas

9,4

Alisachni Villas

Ubytování (Vily) Alisachni Villas. Alisachni Villas se nachází v letovisku Lefkos Karpathou, 16 km od města Karpathos. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a nerušený výhled na moře. Ubytování Alisachni Villas se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Mousses Studios & Apartments

9,2

Mousses Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Mousses Studios & Apartments. Mousses Studios & Apartments je obklopen olivovými háji, 5 minut jízdy od pláže Lefkos nedaleko Mesochori. Ubytování Mousses Studios & Apartments se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Aegean Sea

9,1

Aegean Sea

Ubytování (Apartmány) Aegean Sea. Tradiční ubytování Aegean Sea s možností vlastního stravování se nachází u moře na pláži letoviska Lefkos a nabízí výhled na Egejské moře. Ubytování Aegean Sea se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Sea Melody

9

Sea Melody

Ubytování (Apartmány) Sea Melody. Set amidst a lush garden, Sea Melody lies just 40 metres from the sandy beach of Lefkos Beach in Karpathos. Ubytování Sea Melody se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream Holiday Homes

9

Dream Holiday Homes

Ubytování (Prázdninový dům) Dream Holiday Homes. Set in Lefkos Karpathou, 800 metres from Fragkolomnionas Beach and less than 1 km from Panagias Limani Beach, Dream Holiday Homes provides accommodation... Ubytování Dream Holiday Homes se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Akrogiali Apartments

8,9

Akrogiali Apartments

Ubytování (Apartmán) Akrogiali Apartments. Akrogiali Apartments se nachází 70 metrů od pláže Potali. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a výhledem na Egejské moře a okolní hory. Ubytování Akrogiali Apartments se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aegean View Studios

8,7

Aegean View Studios

Ubytování (Aparthotel) Aegean View Studios. Located 50 metres from Fragkolomnionas Beach, Aegean View Studios offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytování Aegean View Studios se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Albatros Studios & Apartments

8,7

Albatros Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Albatros Studios & Apartments. Albatros Studios & Apartments se nachází na klidném místě v obci Lefkos Karpathou, pouhých 50 metrů od pláže a 15 km od ostrova Karpathos. Ubytování Albatros Studios & Apartments se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Nikos Studios

8,6

Nikos Studios

Ubytování (Apartmán) Nikos Studios. Rodinné ubytování Nikos Studios se nachází přímo na pláži Lefkos a zahrnuje snack bar. Ubytování Nikos Studios se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Zorbas Studios

8,5

Zorbas Studios

Ubytování (Apartmán) Zorbas Studios. Zorbas Studios se nacházejí na pláži Gialou Chorafi, 100 metrů od obchodů a restaurací. Ubytování Zorbas Studios se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Pleiades Apartments

7,9

Pleiades Apartments

Ubytování (Apartmán) Pleiades Apartments. Tradiční apartmány Pleiades se nachází ve městě Lefkos Karpathos, 170 metrů od pláže Potali. Ubytování Pleiades Apartments se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Blue Horizon Studios

7,8

Blue Horizon Studios

Ubytování (Apartmán) Blue Horizon Studios. Blue Horizon Studios poskytuje ubytování v apartmánech v klidné lokalitě vzdálené pouhé 3 minuty chůze od pláže Potali a 700 metrů od centra města. Ubytování Blue Horizon Studios se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

THE SHIP

THE SHIP

Ubytování (Prázdninový dům) THE SHIP. Located in Lefkos Karpathou in the Dodecanese region, THE SHIP features a balcony. Guests have a private terrace. Ubytování THE SHIP se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese).

Happy People

Happy People

Ubytování (Apartmán) Happy People. Situated in Athens, 1.9 km from National Archaeological Museum of Athens, 2.7 km from National Theatre of Greece and 2. Ubytování Happy People se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Attica). V následujících dnech se ceny pohybují od 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sun Week

Sun Week

Ubytování (Kapslový hotel) Sun Week. Located in Lefkos Karpathou, within 200 metres of Gialou Horafi Beach and 200 metres of Fragkolomnionas Beach, Sun Week provides accommodation with a... Ubytování Sun Week se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunset Hotel

Sunset Hotel

Ubytování (Aparthotel) Sunset Hotel. Perched on a hill, the family-run Sunset Hotel is located 150 metres from the sandy Lefkos Beach in Karpathos and within a short walk from taverns and... Ubytování Sunset Hotel se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AVRA STUDIOS

AVRA STUDIOS

Ubytování (Aparthotel) AVRA STUDIOS. AVRA STUDIOS is situated in Lefkos Karpathou. Free WiFi is provided. Ubytování AVRA STUDIOS se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

en lefko

en lefko

Ubytování (Vila) en lefko. En lefko is set in Lefkos Karpathou and offers a terrace. The accommodation is 16 km from Karpathos Town. Ubytování en lefko se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

WHITE CASTLE Studios

WHITE CASTLE Studios

Ubytování (Venkovský dům) WHITE CASTLE Studios. WHITE CASTLE is located in Lefkos Karpathou. Free WiFi is provided. A fridge and kettle are also available. Ubytování WHITE CASTLE Studios se nachází ve městě Lefkos Karpathou (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lefkos Karpathou

Město Lefkos Karpathou se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Lefkos Karpathou.