Hledat

Ubytování

Ubytování město Ledro

Ve městě Ledro (Itálie) máme celkem 154 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ledro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ledro

Appartamento Clara -Cod. CIPAT: 022229-AT-671132

10

Appartamento Clara -Cod. CIPAT: 022229-AT-671132

UbytováníAppartamento Clara -Cod. CIPAT: 022229-AT-671132. Appartamento Clara nabízí zahradu a výhled na město. - Treska. Ubytování Appartamento Clara -Cod. CIPAT: 022229-AT-671132 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment in Ledro - Ledrosee 43436

10

Apartment in Ledro - Ledrosee 43436

UbytováníApartment in Ledro - Ledrosee 43436. Apartment in Ledro - Ledrosee 43436 nabízí ubytování v Ledru, 4,9 km od jezera Lago di Ledro. 49 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Apartment in Ledro - Ledrosee 43436 se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments in Pieve di Ledro/Ledrosee 22704

10

Apartments in Pieve di Ledro/Ledrosee 22704

UbytováníApartments in Pieve di Ledro/Ledrosee 22704. Apartments in Pieve di Ledro/Ledrosee 22704 se nachází v Ledru a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments in Pieve di Ledro/Ledrosee 22704 se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento al Colle

9,9

Appartamento al Colle

Ubytování (Apartmán) Appartamento al Colle. Appartamento al Colle se nachází v Ledru a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 11 km od Limone sul Garda. Ubytování Appartamento al Colle se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Noèr

9,8

Chalet Noèr

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Noèr. Chalet Noèr se nachází 6,5 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Chalet Noèr se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Anna Maria

9,7

B&B Anna Maria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Anna Maria. B&B Anna Maria s výhledem na Dolomity se nachází 3 km od jezera Ledro a nabízí zahradu, terasu a pokoje v alpském stylu s balkonem a parketovými podlahami. Ubytování B&B Anna Maria se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Silenthia

9,7

Chalet Silenthia

Ubytování (Chata) Chalet Silenthia. Chalet Silenthia se nachází asi 21 km od vodopádu Varone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Silenthia se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' Leonardi - Valle di Ledro

9,7

Ca' Leonardi - Valle di Ledro

UbytováníCa' Leonardi - Valle di Ledro. Ca' Leonardi - Valle di Ledro se nachází v Ledru, 6,5 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Ca' Leonardi - Valle di Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat

9,7

Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat. Casa vacanze Mora a Ledro app se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige. Nat má zahradu. Limone sul Garda leží 8 km daleko. Ubytování Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Rosemarie

9,7

Locazione Turistica Rosemarie

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Rosemarie. Locazione Turistica Rosemarie se nachází v obci Mezzolago, 50 km od hradu Castello di Avio a 4,3 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Locazione Turistica Rosemarie se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bosc del Meneghì

9,7

Bosc del Meneghì

Ubytování (Farma) Bosc del Meneghì. Bosc del Meneghì se nachází v Ledru, 47 km od Desenzana del Garda, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bosc del Meneghì se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Exclusive Villa Ledro

9,5

Exclusive Villa Ledro

UbytováníExclusive Villa Ledro. Exclusive Villa Ledro se nachází asi 1,4 km od jezera Lago di Ledro a nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování Exclusive Villa Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Minigolf

9,5

Hotel Garni Minigolf

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Minigolf. Hotel Garni Minigolf je vzdálen jen 100 metrů od břehu jezera Ledro. Ubytování Hotel Garni Minigolf se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Tremalzo

9,5

Chalet Tremalzo

UbytováníChalet Tremalzo. Chalet Tremalzo jsou apartmány v alpském stylu se zařízenou terasou s výhledem na hory situované v nadmořské výšce 1 600 metrů v Tremalzu, 30 minut jízdy... Ubytování Chalet Tremalzo se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Nest

9,5

Ledro Nest

UbytováníLedro Nest. Ledro Nest se nachází v Ledru a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. K dispozici je fitness centrum a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ledro Nest se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Rosa

9,5

Casa Rosa

Ubytování (Apartmán) Casa Rosa. Casa Rosa se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Europa cipat 68022

9,5

Casa Europa cipat 68022

UbytováníCasa Europa cipat 68022. Casa Europa se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige, 50 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Casa Europa cipat 68022 se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Mountain Chalet

9,5

Ledro Mountain Chalet

Ubytování (Horské chaty) Ledro Mountain Chalet. Ledro Mountain Chalet se nachází 5,1 km od jezera Lago di Ledro a nabízí sdílený lounge, zahradu a pokojovou službu. Ubytování Ledro Mountain Chalet se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Silene Tremalzo Detox

9,5

Silene Tremalzo Detox

UbytováníSilene Tremalzo Detox. Silene Tremalzo Detox se nachází v Ledru a nabízí zahradu, terasu a restauraci. K dispozici je také bar. Ubytování Silene Tremalzo Detox se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Villa Cinzia

9,4

B&B Villa Cinzia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Cinzia. B&B Villa Cinzia se nachází v Ledru a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Villa Cinzia se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

LMC Guesthouse

9,4

LMC Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) LMC Guesthouse. LMC Guesthouse se nachází v Ledru a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování LMC Guesthouse se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Balù

9,3

Casa Balù

UbytováníCasa Balù. Casa Balù se nachází v Ledru a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 3,6 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Balù se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B dalla fattoria della Patty

9,3

B&B dalla fattoria della Patty

UbytováníB&B dalla fattoria della Patty. B&B fattoria dalla Patty se nachází v obci Pieve Di Ledro, jen kousek pěšky od jezera Ledro a 56 km od Trenta, a nabízí zahradu, terasu a výhled na hory. Ubytování B&B dalla fattoria della Patty se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Chiara

9,3

Appartamento Chiara

Ubytování (Apartmán) Appartamento Chiara. Appartamento Chiara se nachází asi 49 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Chiara se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Galet

9,2

Appartamento Galet

Ubytování (Apartmán) Appartamento Galet. Appartamento Galet se nachází v Pieve di Ledro, 800 metrů od břehu jezera Ledro, a nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Appartamento Galet se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Elena

9,2

Casa Elena

UbytováníCasa Elena. Casa Elena se nachází na klidném místě ve venkovské krajině, 4 minuty autem od jezera Ledro. Apartmány s bezplatným Wi-Fi nabízí balkon s výhledem na hory. Ubytování Casa Elena se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Belli

9,2

Villa Belli

UbytováníVilla Belli. Villa Belli se nachází v Ledru, jen 4,7 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí terasu, soukromou pláž a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Villa Belli se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ledro

9,2

Casa Ledro

Ubytování (Apartmán) Casa Ledro. Casa Ledro nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Ledru, 4 km od jezera Ledro. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje TV a... Ubytování Casa Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Elisabetta

9,2

Casa Elisabetta

Ubytování (Apartmán) Casa Elisabetta. Casa Elisabetta se nachází v Ledru, 200 metrů od břehu jezera Ledro, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Do města Riva del Garda dojedete autem za 20... Ubytování Casa Elisabetta se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garnì dal Mozat

9,1

Garnì dal Mozat

UbytováníGarnì dal Mozat. Garnì dal Mozat se nachází v Lenzumu, 6 minut jízdy od jezera Ledro a 20 km od Riva a Gardského jezera. Ubytování Garnì dal Mozat se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur LA DASA

9,1

Agritur LA DASA

Ubytování (Farma) Agritur LA DASA. Agritur LA DASA se nachází v Ledru a nabízí výhled na jezero, restauraci a zahradu. Na farmě je zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Agritur LA DASA se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

BEST LEDRO CAMPING

9,1

BEST LEDRO CAMPING

UbytováníBEST LEDRO CAMPING. BEST LEDRO CAMPING se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige, nedaleko jezera Lago di Ledro. Ubytování BEST LEDRO CAMPING se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa GABRI

9,1

Casa GABRI

Ubytování (Prázdninový dům) Casa GABRI. Casa GABRI se nachází v Ledru a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa GABRI se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Room & Breakfast Cà mea Dina

9,1

Room & Breakfast Cà mea Dina

Ubytování (Bed and breakfast) Room & Breakfast Cà mea Dina. Užijte si relaxační a omlazující pobyt v přátelské Cà Mea Dina, která se nachází jen kousek od historického centra Bezzeccy a 2 km od jezera Ledro. Ubytování Room & Breakfast Cà mea Dina se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Oasi

9,1

Casa Oasi

UbytováníCasa Oasi. Casa Oasi se nachází v Ledru, pouhých 49 km od hradu Castello di Avio, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Casa Oasi se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Lena

9

Casa Lena

UbytováníCasa Lena. Casa Lena se nachází v Ledru, jen 3,8 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Lena se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Anna

9

Casa Anna

UbytováníCasa Anna. Casa Anna se nachází 5 minut chůze od jezera Ledro a nabízí dům s terasou s výhledem na hory. Ubytování Casa Anna se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Marilyn

9

Villa Marilyn

UbytováníVilla Marilyn. Villa Marilyn se nachází v Ledru a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Villa Marilyn se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Zecchini

9

Residence Zecchini

UbytováníResidence Zecchini. Residence Zecchini se nachází v Ledru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV, zahradu a bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování Residence Zecchini se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alessio

9

Alessio

Ubytování (Apartmány) Alessio. Alessio nabízí ubytování v Ledru, 2,2 km od jezera Lago di Ledro. V okolí se můžete věnovat windsurfingu, cyklistice a dalším aktivitám. Ubytování Alessio se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Gabriel

9

Appartamento Gabriel

Ubytování (Apartmán) Appartamento Gabriel. Appartamento Gabriel se nachází přibližně 49 km od hradu Castello di Avio a nabízí zahradu, gril, terasu a výhled na jezero. Ubytování Appartamento Gabriel se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Gioiosa and Casa Gioiosa 2 - Happy Rentals

9

Casa Gioiosa and Casa Gioiosa 2 - Happy Rentals

UbytováníCasa Gioiosa and Casa Gioiosa 2 - Happy Rentals. Casa Gioiosa and Casa Gioiosa 2 - Happy Rentals se nachází v Ledru, 2,7 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Casa Gioiosa and Casa Gioiosa 2 - Happy Rentals se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Casa Canali-2 by Interhome

9

Apartment Casa Canali-2 by Interhome

UbytováníApartment Casa Canali-2 by Interhome. Locazione Turistica Casa Canali-2 by Interhome se nachází v Ledru, 45 km od hradu Castello di Avio a 2,9 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování Apartment Casa Canali-2 by Interhome se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Camilla

9

Casa Camilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Camilla. Casa Camilla se nachází v Ledru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromou zahradou a verandou s výhledem na jezero. Ubytování Casa Camilla se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Carla

9

Casa Carla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carla. Casa Carla se nachází v Ledru, 36 km od Trenta. Nabízí terasu a soukromou zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Carla se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Silvana

9

Albergo Silvana

UbytováníAlbergo Silvana. Albergo Silvana se nachází v Ledru, 2,2 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, společným lounge a... Ubytování Albergo Silvana se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramic Hotel San Carlo Ledro

8,9

Panoramic Hotel San Carlo Ledro

Ubytování (Hotel) Panoramic Hotel San Carlo Ledro. Panoramic Hotel San Carlo Ledro se nachází na břehu jezera Ledro a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Panoramic Hotel San Carlo Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Camping Al Lago Ledro

8,9

Camping Al Lago Ledro

UbytováníCamping Al Lago Ledro. Camping Al Lago Ledro je situován na břehu jezera Ledro a nabízí miniapartmány s terasou a výhledem na jezero. Ubytování Camping Al Lago Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Toli

8,9

Residence Toli

Ubytování (Aparthotel) Residence Toli. Residence Toli nabízí ubytování v apartmánech zařízených v alpském stylu, ve kterých najdete balkon a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residence Toli se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence ai Tovi

8,9

Residence ai Tovi

UbytováníResidence ai Tovi. Residence ai Tovi se nachází jen 3 minuty jízdy od jezera Ledro a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným parkovištěm. Ubytování Residence ai Tovi se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Alberta

8,9

Casa Alberta

UbytováníCasa Alberta. Casa Alberta se nachází na klidném místě v obci Pieve di Ledro, pouhých 200 metrů od jezera Ledro. Ubytování Casa Alberta se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ledro

Město Ledro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 154 hotelů a ubytování ve městě Ledro.