Hledat

Ubytování

Ubytování město Ledro

Ve městě Ledro (Itálie) máme celkem 154 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ledro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ledro

Appartamento al Colle

9,9

Appartamento al Colle

Ubytování (Apartmán) Appartamento al Colle. Appartamento al Colle se nachází v Ledru a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 11 km od Limone sul Garda. Ubytování Appartamento al Colle se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Noèr

9,8

Chalet Noèr

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Noèr. Chalet Noèr se nachází 6,5 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Chalet Noèr se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Anna Maria

9,7

B&B Anna Maria

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Anna Maria. B&B Anna Maria s výhledem na Dolomity se nachází 3 km od jezera Ledro a nabízí zahradu, terasu a pokoje v alpském stylu s balkonem a parketovými podlahami. Ubytování B&B Anna Maria se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Silenthia

9,7

Chalet Silenthia

Ubytování (Chata) Chalet Silenthia. Chalet Silenthia se nachází asi 21 km od vodopádu Varone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Chalet Silenthia se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat

9,7

Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat

Ubytování (Apartmán) Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat. Casa vacanze Mora a Ledro app se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige. Nat má zahradu. Limone sul Garda leží 8 km daleko. Ubytování Casa vacanze Mora a Ledro app. Nat se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Rosemarie

9,7

Locazione Turistica Rosemarie

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Rosemarie. Locazione Turistica Rosemarie se nachází v obci Mezzolago, 50 km od hradu Castello di Avio a 4,3 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Locazione Turistica Rosemarie se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bosc del Meneghì

9,7

Bosc del Meneghì

Ubytování (Farma) Bosc del Meneghì. Bosc del Meneghì se nachází v Ledru, 47 km od Desenzana del Garda, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bosc del Meneghì se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Minigolf

9,5

Hotel Garni Minigolf

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Minigolf. Hotel Garni Minigolf je vzdálen jen 100 metrů od břehu jezera Ledro. Ubytování Hotel Garni Minigolf se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Rosa

9,5

Casa Rosa

Ubytování (Apartmán) Casa Rosa. Casa Rosa se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Rosa se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ledro Mountain Chalet

9,5

Ledro Mountain Chalet

Ubytování (Horské chaty) Ledro Mountain Chalet. Ledro Mountain Chalet se nachází 5,1 km od jezera Lago di Ledro a nabízí sdílený lounge, zahradu a pokojovou službu. Ubytování Ledro Mountain Chalet se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Villa Cinzia

9,4

B&B Villa Cinzia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Cinzia. B&B Villa Cinzia se nachází v Ledru a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Villa Cinzia se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

LMC Guesthouse

9,4

LMC Guesthouse

Ubytování (Bed and breakfast) LMC Guesthouse. LMC Guesthouse se nachází v Ledru a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování LMC Guesthouse se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Chiara

9,3

Appartamento Chiara

Ubytování (Apartmán) Appartamento Chiara. Appartamento Chiara se nachází asi 49 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Appartamento Chiara se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Galet

9,2

Appartamento Galet

Ubytování (Apartmán) Appartamento Galet. Appartamento Galet se nachází v Pieve di Ledro, 800 metrů od břehu jezera Ledro, a nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Appartamento Galet se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ledro

9,2

Casa Ledro

Ubytování (Apartmán) Casa Ledro. Casa Ledro nabízí ubytování s možností vlastního stravování v Ledru, 4 km od jezera Ledro. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje TV a... Ubytování Casa Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Elisabetta

9,2

Casa Elisabetta

Ubytování (Apartmán) Casa Elisabetta. Casa Elisabetta se nachází v Ledru, 200 metrů od břehu jezera Ledro, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Do města Riva del Garda dojedete autem za 20... Ubytování Casa Elisabetta se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur LA DASA

9,1

Agritur LA DASA

Ubytování (Farma) Agritur LA DASA. Agritur LA DASA se nachází v Ledru a nabízí výhled na jezero, restauraci a zahradu. Na farmě je zdarma dostupné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Agritur LA DASA se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa GABRI

9,1

Casa GABRI

Ubytování (Prázdninový dům) Casa GABRI. Casa GABRI se nachází v Ledru a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa GABRI se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Room & Breakfast Cà mea Dina

9,1

Room & Breakfast Cà mea Dina

Ubytování (Bed and breakfast) Room & Breakfast Cà mea Dina. Užijte si relaxační a omlazující pobyt v přátelské Cà Mea Dina, která se nachází jen kousek od historického centra Bezzeccy a 2 km od jezera Ledro. Ubytování Room & Breakfast Cà mea Dina se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alessio

9

Alessio

Ubytování (Apartmány) Alessio. Alessio nabízí ubytování v Ledru, 2,2 km od jezera Lago di Ledro. V okolí se můžete věnovat windsurfingu, cyklistice a dalším aktivitám. Ubytování Alessio se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Gabriel

9

Appartamento Gabriel

Ubytování (Apartmán) Appartamento Gabriel. Appartamento Gabriel se nachází přibližně 49 km od hradu Castello di Avio a nabízí zahradu, gril, terasu a výhled na jezero. Ubytování Appartamento Gabriel se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Camilla

9

Casa Camilla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Camilla. Casa Camilla se nachází v Ledru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromou zahradou a verandou s výhledem na jezero. Ubytování Casa Camilla se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Carla

9

Casa Carla

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Carla. Casa Carla se nachází v Ledru, 36 km od Trenta. Nabízí terasu a soukromou zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Carla se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Panoramic Hotel San Carlo Ledro

8,9

Panoramic Hotel San Carlo Ledro

Ubytování (Hotel) Panoramic Hotel San Carlo Ledro. Panoramic Hotel San Carlo Ledro se nachází na břehu jezera Ledro a nabízí pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Panoramic Hotel San Carlo Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Toli

8,9

Residence Toli

Ubytování (Aparthotel) Residence Toli. Residence Toli nabízí ubytování v apartmánech zařízených v alpském stylu, ve kterých najdete balkon a satelitní TV s plochou obrazovkou. Ubytování Residence Toli se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Max

8,9

Casa Max

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Max. Prázdninový dům Casa Max nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromou zahradu a terasu. Nachází se v Ledru, 37 km od Trenta a nabízí výhled na hory. Ubytování Casa Max se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Selì

8,8

Casa Selì

Ubytování (Apartmány) Casa Selì. Casa Selì se nachází v Ledru, 42 km od Castello di Avio a 48 km od MUSE. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Selì se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Family Hotel Adriana

8,8

Family Hotel Adriana

Ubytování (Hotel) Family Hotel Adriana. Family Hotel Adriana se nachází 3 km od křišťálově čistého Ledrenského jezera. Ubytování Family Hotel Adriana se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Ledro

8,8

Residence Ledro

Ubytování (Apartmán) Residence Ledro. Residence Ledro je apartmánový dům s relaxační zahradou, který se nachází ve městě Valle di Ledro. Ubytování Residence Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Rosella

8,8

Casa Rosella

Ubytování (Aparthotel) Casa Rosella. Rodinný Casa Rosella sídlí v budově z roku 1920 v centru města Locca, jen 2,5 km od jezera Ledro. Ubytování Casa Rosella se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Enjoy Ledro B&B

8,8

Enjoy Ledro B&B

Ubytování (Hotel) Enjoy Ledro B&B. Enjoy Ledro B&B se nachází v městečku Ledro, pouhých 400 metrů od břehu jezera Ledro, a nabízí neplacené parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Enjoy Ledro B&B se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

VILLAGGIO VAL MOLINI

8,8

VILLAGGIO VAL MOLINI

Ubytování (Apartmány) VILLAGGIO VAL MOLINI. VILLAGGIO VAL MOLINI se nachází v Ledru, 4,2 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VILLAGGIO VAL MOLINI se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed and Breakfast Galet

8,8

Bed and Breakfast Galet

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Galet. Affittacamere Galet je rodinný hotel, pouhých 500 metrů od břehu jezera Ledro. Nachází se v historické budově v centru města Pieve di Ledro. Ubytování Bed and Breakfast Galet se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Serena Charme Garden

8,8

Serena Charme Garden

Ubytování (Apartmán) Serena Charme Garden. Serena Charme Garden se nachází v Ledru, 49 km od hradu Castello di Avio a 4,7 km od jezera Lago di Ledro. Nabízí zahradu a gril. Ubytování Serena Charme Garden se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Locanda Alla Perla

8,7

Hotel Locanda Alla Perla

Ubytování (Hotel) Hotel Locanda Alla Perla. Hotel Locanda Alla Perla se nachází v Ledru, 39 km od Trenta, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na místě je bar a restaurace. Ubytování Hotel Locanda Alla Perla se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Le Prealpi

8,7

Garni Le Prealpi

Ubytování (Hotel) Garni Le Prealpi. Garni Le Prealpi se nachází v Ledru, 3,9 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování Garni Le Prealpi se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Pippi

8,6

Casa Pippi

Ubytování (Apartmány) Casa Pippi. Casa Pippi se nachází v obci Ledro, 200 metrů od břehu jezera a 15 km od města Riva del Garda. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování Casa Pippi se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' del Bepi primo piano

8,4

Ca' del Bepi primo piano

Ubytování (Apartmán) Ca' del Bepi primo piano. Ca' del Bepi primo piano se nachází asi 4,7 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Ca' del Bepi primo piano se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Nadia

8,3

Casa Nadia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Nadia. Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige, 50 km od Trenta. Hosté mohou využívat verandu. Ubytování Casa Nadia se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Piva

8,3

Casa Piva

Ubytování (Apartmány) Casa Piva. Casa Piva se nachází v Ledru a nabízí gril, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Piva se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ambra

8,2

Casa Ambra

Ubytování (Apartmány) Casa Ambra. Casa Ambra se nachází v obci Ledro, 16 km od města Riva del Garda a Gardského jezera. Nabízí zahradu a terasu s výhledem na jezero Ledro a okolní hory. Ubytování Casa Ambra se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Europa-1

8

Locazione Turistica Europa-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Europa-1. Locazione Turistica Europa se nachází asi 4,5 km od jezera Lago di Ledro a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. 48 km od hradu Castello di Avio. Ubytování Locazione Turistica Europa-1 se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Da Giorgio a Tremalzo

8

Da Giorgio a Tremalzo

Ubytování (Apartmán) Da Giorgio a Tremalzo. Da Giorgio a Tremalzo se nachází v Ledru a nabízí restauraci a terasu. 9 km od Limone sul Garda. Ubytování Da Giorgio a Tremalzo se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Maggiorina

8

Albergo Maggiorina

Ubytování (Hotel) Albergo Maggiorina. Albergo Maggiorina se nachází v malebném údolí Valle di Ledro. V okolí se lze věnovat cyklistice a pěší turistice. Ubytování Albergo Maggiorina se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

In the centre of Molina di Ledro

8

In the centre of Molina di Ledro

Ubytování (Prázdninový dům) In the centre of Molina di Ledro. Ubytování s bezplatným Wi-Fi se nachází v centru obce Molina di Ledro v Ledru, 45 km od hradu Castello di Avio a 3 km od jezera Lago di Ledro. Ubytování In the centre of Molina di Ledro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cima d'Oro

7,8

Hotel Cima d'Oro

Ubytování (Hotel) Hotel Cima d'Oro. Cima d'Oro se nachází na malebném místě s výhledem na jezero Ledro, 200 metrů od historického centra Moliny di Ledro. Ubytování Hotel Cima d'Oro se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Ornella

7,5

Casa Ornella

Ubytování (Apartmány) Casa Ornella. Apartmány Casa Ornella nabízejí ubytování v Ledru s možností vlastního stravování. Ubytování Casa Ornella se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Belvedere 20

7,3

Residence Belvedere 20

Ubytování (Apartmán) Residence Belvedere 20. Residence Belvedere 20 se nachází v Ledru a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na jezero. Desenzano del Garda je vzdálené 48 km. Ubytování Residence Belvedere 20 se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Vela

7,1

Casa Vela

Ubytování (Vila) Casa Vela. Casa Vela se nachází v Ledru, nedaleko jezera Lago di Ledro a 50 km od hradu Castello di Avio. Nabízí terasu s výhledem na jezero, restauraci a zahradu. Ubytování Casa Vela se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Locazione Turistica Europa-2

7

Locazione Turistica Europa-2

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Europa-2. Locazione Turistica Europa-2 se nachází v Ledru v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na jezero. 7 km od Limone sul Garda. Ubytování Locazione Turistica Europa-2 se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nice apartment with terrace just steps from the beach

7

Nice apartment with terrace just steps from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) Nice apartment with terrace just steps from the beach. Prázdninový dům Molina di Ledro with Pool se nachází v Ledru, 50 km od hradu Castello di Avio a 4 km od jezera Lago di Ledro, a nabízí ubytování s... Ubytování Nice apartment with terrace just steps from the beach se nachází ve městě Ledro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Ledro

Město Ledro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 154 hotelů a ubytování ve městě Ledro.