Hledat

Ubytování

Ubytování město Lazfons

Ve městě Lazfons (Itálie) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lazfons

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lazfons

Ratscheinerhof App Waldruhe

10

Ratscheinerhof App Waldruhe

Ubytování (Apartmán) Ratscheinerhof App Waldruhe. Ratscheinerhof App Waldruhe se nachází asi 15 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ratscheinerhof App Waldruhe se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ratscheinerhof App Gipfelglück

10

Ratscheinerhof App Gipfelglück

Ubytování (Apartmán) Ratscheinerhof App Gipfelglück. Ratscheinerhof App Gipfelglück se nachází asi 15 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Ratscheinerhof App Gipfelglück se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hinterscholerhof

9,7

Hinterscholerhof

UbytováníHinterscholerhof. Hinterscholerhof se nachází v obci Lazfons, pouhých 17 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Hinterscholerhof se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalhofer Hof

9,5

Thalhofer Hof

UbytováníThalhofer Hof. Nachází se v Lazfons v regionu Trentino Alto Adige a vlakové nádraží Bressanone je vzdálené 15 km. Ubytování Thalhofer Hof se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthaus zum Weissen Kreuz

8,6

Gasthaus zum Weissen Kreuz

Ubytování (Hotel) Gasthaus zum Weissen Kreuz. Gasthaus zum Weissen Kreuz se nachází v obci Lazfons a nabízí 3hvězdičkové ubytování v pokojích se soukromým balkonem, restauraci, zahradu, výhled na hory... Ubytování Gasthaus zum Weissen Kreuz se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergruberhof Apt Dolomitenblick

6

Obergruberhof Apt Dolomitenblick

Ubytování (Apartmány) Obergruberhof Apt Dolomitenblick. Obergruberhof Apt Dolomitenblick se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Obergruberhof Apt Dolomitenblick se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergruberhof Apartment Panorama

Obergruberhof Apartment Panorama

Ubytování (Apartmány) Obergruberhof Apartment Panorama. Obergruberhof Apartment Panorama se nachází přibližně 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem... Ubytování Obergruberhof Apartment Panorama se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergruberhof Apt Schlernblick

Obergruberhof Apt Schlernblick

Ubytování (Apartmány) Obergruberhof Apt Schlernblick. Obergruberhof Apt Schlernblick se nachází 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Obergruberhof Apt Schlernblick se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obergruberhof Apartment Langkofel

Obergruberhof Apartment Langkofel

Ubytování (Apartmány) Obergruberhof Apartment Langkofel. Obergruberhof Apartment Langkofel se nachází přibližně 19 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem... Ubytování Obergruberhof Apartment Langkofel se nachází ve městě Lazfons (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lazfons

Město Lazfons se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Lazfons.