Hledat

Ubytování

Ubytování město Lavis

Ve městě Lavis (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lavis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lavis

Chalet Paganella

9

Chalet Paganella

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet Paganella. Chalet Paganella se nachází v Lavis a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Chalet Paganella se nachází ve městě Lavis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Ristorante Alla Nave

8,4

Hotel Ristorante Alla Nave

Ubytování (Hotel) Hotel Ristorante Alla Nave. Hotel Ristorante Alla Nave prošel v roce 2008 rekonstrukcí a je zařízený v horském stylu. Nachází se v obci Lavis, 12 km od města Trento. Ubytování Hotel Ristorante Alla Nave se nachází ve městě Lavis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Beb c’est lavis

8,2

Beb c’est lavis

Ubytování (Bed and breakfast) Beb c’est lavis. Beb c'est lavis se nachází 11 km od MUSE a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Beb c’est lavis se nachází ve městě Lavis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Francesca

7,7

Appartamento Francesca

Ubytování (Apartmán) Appartamento Francesca. Appartamento Francesca se nachází v Lavisi, 17 km od náměstí Piazza Duomo a 20 km od jezera Lago di Levico. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Francesca se nachází ve městě Lavis (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lavis

Město Lavis se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Lavis.