Hledat

Ubytování

Ubytování město Lastebasse

Ve městě Lastebasse (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lastebasse

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lastebasse

Il Capriolo Felice - Agriturismo

9,4

Il Capriolo Felice - Agriturismo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Capriolo Felice - Agriturismo. Il Capriolo Felice - Agriturismo se nachází v Lastebasse, 41 km od MUSE. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Capriolo Felice - Agriturismo se nachází ve městě Lastebasse (Itálie - Vicenza Province ).

Baiti Par Via

9

Baiti Par Via

Ubytování (Bed and breakfast) Baiti Par Via. Baiti Par Via se nachází v Lastebasse, 43 km od MUSE a 34 km od Lago di Levico. Nabízí bar, zahradu a terasu. Ubytování Baiti Par Via se nachází ve městě Lastebasse (Itálie - Vicenza Province ).

Amazing home in LASTEBASSE with 4 Bedrooms and WiFi

Amazing home in LASTEBASSE with 4 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in LASTEBASSE with 4 Bedrooms and WiFi. Nice home in LASTEBASSE with WiFi and 4 Bedrooms se nachází v Lastebasse a nabízí zahradu a terasu. 39 km od Molvena. Ubytování Amazing home in LASTEBASSE with 4 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Lastebasse (Itálie - Vicenza Province ).

Charming holiday home in Lastebasse with garden

Charming holiday home in Lastebasse with garden

Ubytování (Prázdninové domy) Charming holiday home in Lastebasse with garden. Holiday home Lastebasse se nachází v Lastebasse, 41 km od MUSE. Nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. 42 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Charming holiday home in Lastebasse with garden se nachází ve městě Lastebasse (Itálie - Vicenza Province ).

Ubytování ve městě Lastebasse

Město Lastebasse se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Lastebasse.