Hledat

Ubytování

Ubytování město Lasino

Ve městě Lasino (Itálie) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lasino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lasino

La Casa Verde - Apartment

9,9

La Casa Verde - Apartment

Ubytování (Apartmán) La Casa Verde - Apartment. La Casa Verde - Apartment se nachází v Lasinu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Ubytování La Casa Verde - Apartment se nachází ve městě Lasino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Masi

9,6

Appartamento Masi

Ubytování (Apartmány) Appartamento Masi. Apartmány Masi se nacházejí v městečku Lasino, 19 km od Trenta, a nabízejí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Appartamento Masi se nachází ve městě Lasino (Itálie - Trentino Alto Adige).

La finestra sul Brenta

9,4

La finestra sul Brenta

Ubytování (Apartmán) La finestra sul Brenta. La finestra sul Brenta se nachází v Lasinu, 35 km od jezera Molveno a 17 km od jezera Lamar. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování La finestra sul Brenta se nachází ve městě Lasino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Balcone sul Brenta

9,2

Il Balcone sul Brenta

Ubytování (Apartmány) Il Balcone sul Brenta. Il Balcone sul Brenta se nachází v Lasinu, pouhých 20 km od MUSE, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Balcone sul Brenta se nachází ve městě Lasino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Lasino

Město Lasino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Lasino.