Hledat

Ubytování

Ubytování město Las Galletas

Ve městě Las Galletas (Španělsko) máme celkem 47 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Las Galletas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Las Galletas

Apartamento Celimar

9,8

Apartamento Celimar

Ubytování (Apartmán) Apartamento Celimar. Apartamento Celimar nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi v Las Galletas. Výhled směřuje na hory a na moře. Ubytování Apartamento Celimar se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Villa Angel

9,6

Villa Angel

Ubytování (Vila) Villa Angel. Featuring free bikes, an outdoor swimming pool, and a bar, Villa Angel provides accommodation in Las Galletas with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Angel se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A place to relax close to las galletas

9,5

A place to relax close to las galletas

Ubytování (Kemp) A place to relax close to las galletas. Featuring garden views, A place to relax close to las galletas in Las Galletas features accommodation, an outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytování A place to relax close to las galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Sol y Mar I

9,4

Apartamento Sol y Mar I

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sol y Mar I. Boasting city views, Apartamento Sol y Mar I features accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Playa Las Galletas. Ubytování Apartamento Sol y Mar I se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Galletas, sol, playa, relax....

9,4

Las Galletas, sol, playa, relax....

Ubytování (Apartmán) Las Galletas, sol, playa, relax..... Set in Las Galletas, just 3 km from Playa Colmenares, Las Galletas, sol, playa, relax.... Offers accommodation with free WiFi. Ubytování Las Galletas, sol, playa, relax.... se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Las Galletas House

9,2

Las Galletas House

Ubytování (Apartmán) Las Galletas House. Featuring city views, Las Galletas House provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 400 metres from Playa La Ballena. Ubytování Las Galletas House se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Typical Canarian apartment

8,9

Typical Canarian apartment

Ubytování (Apartmán) Typical Canarian apartment. Featuring sea views, Typical Canarian apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Playa La Ballena. Ubytování Typical Canarian apartment se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 417 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

montaña amarilla

8,9

montaña amarilla

Ubytování (Apartmán) montaña amarilla. Calle Chasna se nachází v letovisku Las Galletas, 16 km od pláže Playa de las Americas, a nabízí bazén a výhled na hory. Ubytování montaña amarilla se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Apartamentos Llano La Estrella

8,7

Apartamentos Llano La Estrella

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Llano La Estrella. Apartamentos Llano La Estrella se nachází mezi obcí Las Galletas a parkem Montana de Guaza. Nabízí apartmány, zahradu a venkovní bazén. Ubytování Apartamentos Llano La Estrella se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

El Fraile

8,6

El Fraile

Ubytování (Apartmány) El Fraile. El Fraile se nachází v Las Galletas na ostrově Tenerife, poblíž nedalekých pláží Playa Los Enojados a Playa Las Galletas, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování El Fraile se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Comfortable flat in El Fraile

8,5

Comfortable flat in El Fraile

Ubytování (Apartmán) Comfortable flat in El Fraile. Situated near the Las Galletas city, Comfortable flat in El Fraile features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Comfortable flat in El Fraile se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca La Bonita

8,3

Finca La Bonita

Ubytování (Apartmány) Finca La Bonita. Finca La Bonita se nachází jen kousek od oblasti Las Galletas na jihu Tenerife. Ubytování Finca La Bonita se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sayo Hostel

7,6

Sayo Hostel

Ubytování (Penzion) Sayo Hostel. Hostel Sayo se nachází v Las Galletas. Penzion je vzdálený 12 km od Los Cristianos a 13 km od letoviska Playa de las Americas. Ubytování Sayo Hostel se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely studia in Las Galletas con nice sea view

7

Lovely studia in Las Galletas con nice sea view

Ubytování (Apartmán) Lovely studia in Las Galletas con nice sea view. Boasting sea views, Lovely studia in Las Galletas con nice sea view features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Playa La... Ubytování Lovely studia in Las Galletas con nice sea view se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Las Galletas

6,5

Las Galletas

Ubytování (Apartmán) Las Galletas. Situated 9 km from Playa de las Americas and 47 km from Puerto de la Cruz, Las Galletas offers accommodation in Las Galletas. Ubytování Las Galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alquiler de barco

Alquiler de barco

Ubytování (Botel) Alquiler de barco. Alquiler de barco is situated in Las Galletas, less than 1 km from Playa La Ballena, in an area where snorkelling can be enjoyed. Ubytování Alquiler de barco se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amplio yate clásico

Amplio yate clásico

Ubytování (Botel) Amplio yate clásico. Boasting sea views, Amplio yate clásico is located in Las Galletas, around less than 1 km from Playa La Ballena. Ubytování Amplio yate clásico se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace

Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace. Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace is situated in Las Galletas and offers a garden and a terrace. Ubytování Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barco Akilina Las Galletas

Barco Akilina Las Galletas

Ubytování (Botel) Barco Akilina Las Galletas. Featuring lake views, Barco Akilina Las Galletas offers accommodation with a bar and a balcony, around less than 1 km from Playa La Ballena. Ubytování Barco Akilina Las Galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE

SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE

Ubytování (Apartmán) SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE. Set in Las Galletas, just 3 km from Playa Colmenares, SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE offers beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a casino... Ubytování SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mobile House Camping Nauta

Mobile House Camping Nauta

Ubytování (Prázdninový dům) Mobile House Camping Nauta. Mobile House Camping Nauta is situated in Las Galletas and offers a bar and a terrace. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Mobile House Camping Nauta se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Las Galletas

Město Las Galletas se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 47 hotelů a ubytování ve městě Las Galletas.