Hledat

Ubytování

Ubytování město Las Galletas

Ve městě Las Galletas (Španělsko) máme celkem 47 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Las Galletas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Las Galletas

Villa Angel

9,6

Villa Angel

Ubytování (Vila) Villa Angel. Featuring free bikes, an outdoor swimming pool, and a bar, Villa Angel provides accommodation in Las Galletas with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Angel se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Cosy Apartment 6 places Canarian Life

9,5

Cosy Apartment 6 places Canarian Life

Ubytování (Apartmán) Cosy Apartment 6 places Canarian Life. Cosy Apartment 6 places Canarian Life se nachází v Las Galletas a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Cosy Apartment 6 places Canarian Life se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

A place to relax close to las galletas

9,5

A place to relax close to las galletas

Ubytování (Kemp) A place to relax close to las galletas. Featuring garden views, A place to relax close to las galletas in Las Galletas features accommodation, an outdoor swimming pool, a bar and a terrace. Ubytování A place to relax close to las galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Home2Book Sea Front Attic Las Galletas

9,5

Home2Book Sea Front Attic Las Galletas

Ubytování (Apartmán) Home2Book Sea Front Attic Las Galletas. Home2Book Sea Front Attic Las Galletas se nachází v Las Galletas, 150 metrů od pláže Playa Las Galletas a 550 metrů od pláže Playa La Ballena, a nabízí... Ubytování Home2Book Sea Front Attic Las Galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Apartamento Sol y Mar I

9,4

Apartamento Sol y Mar I

Ubytování (Apartmán) Apartamento Sol y Mar I. Boasting city views, Apartamento Sol y Mar I features accommodation with a patio and a kettle, around 300 metres from Playa Las Galletas. Ubytování Apartamento Sol y Mar I se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Wonderful yatch to rent at Tenerif south

9,3

Wonderful yatch to rent at Tenerif south

Ubytování (Ubytování na lodi) Wonderful yatch to rent at Tenerif south. Wonderful yatch to rent at Tenerif South se nachází jen pár kroků od pláže Playa Las Galletas a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Wonderful yatch to rent at Tenerif south se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Las Galletas House

9,2

Las Galletas House

Ubytování (Apartmán) Las Galletas House. Featuring city views, Las Galletas House provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 400 metres from Playa La Ballena. Ubytování Las Galletas House se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Typical Canarian apartment

8,9

Typical Canarian apartment

Ubytování (Apartmán) Typical Canarian apartment. Featuring sea views, Typical Canarian apartment provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Playa La Ballena. Ubytování Typical Canarian apartment se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Apartamentos Llano La Estrella

8,7

Apartamentos Llano La Estrella

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Llano La Estrella. Apartamentos Llano La Estrella se nachází mezi obcí Las Galletas a parkem Montana de Guaza. Nabízí apartmány, zahradu a venkovní bazén. Ubytování Apartamentos Llano La Estrella se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

El Fraile

8,6

El Fraile

Ubytování (Apartmány) El Fraile. El Fraile se nachází v Las Galletas na ostrově Tenerife, poblíž nedalekých pláží Playa Los Enojados a Playa Las Galletas, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování El Fraile se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Comfortable flat in El Fraile

8,5

Comfortable flat in El Fraile

Ubytování (Apartmán) Comfortable flat in El Fraile. Situated near the Las Galletas city, Comfortable flat in El Fraile features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Comfortable flat in El Fraile se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Finca La Bonita

8,3

Finca La Bonita

Ubytování (Apartmány) Finca La Bonita. Finca La Bonita se nachází jen kousek od oblasti Las Galletas na jihu Tenerife. Ubytování Finca La Bonita se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Sayo Hostel

7,6

Sayo Hostel

Ubytování (Penzion) Sayo Hostel. Hostel Sayo se nachází v Las Galletas. Penzion je vzdálený 12 km od Los Cristianos a 13 km od letoviska Playa de las Americas. Ubytování Sayo Hostel se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Las Galletas 2 A sol, playa, relax....

7,3

Las Galletas 2 A sol, playa, relax....

Ubytování (Apartmán) Las Galletas 2 A sol, playa, relax..... Las Galletas 2 Jen klid. Las Galletas se nachází v Las Galletas, 250 metrů od pláže La Ballena, 400 metrů od pláže Las Galletas a necelý 1 km od pláže Los... Ubytování Las Galletas 2 A sol, playa, relax.... se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Lovely studia in Las Galletas con nice sea view

7

Lovely studia in Las Galletas con nice sea view

Ubytování (Apartmán) Lovely studia in Las Galletas con nice sea view. Boasting sea views, Lovely studia in Las Galletas con nice sea view features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Playa La... Ubytování Lovely studia in Las Galletas con nice sea view se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Las Galletas

6,5

Las Galletas

Ubytování (Apartmán) Las Galletas. Situated 9 km from Playa de las Americas and 47 km from Puerto de la Cruz, Las Galletas offers accommodation in Las Galletas. Ubytování Las Galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Precioso apartamento (Perfecto) Costa del Silencio

Precioso apartamento (Perfecto) Costa del Silencio

Ubytování (Apartmán) Precioso apartamento (Perfecto) Costa del Silencio. Precioso apartamento (Perfecto) se nachází v Las Galletas. Costa del Silencio nabízí ubytování se soukromým bazénem a soukromým parkovištěm. Ubytování Precioso apartamento (Perfecto) Costa del Silencio se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Alquiler de barco

Alquiler de barco

Ubytování (Botel) Alquiler de barco. Alquiler de barco is situated in Las Galletas, less than 1 km from Playa La Ballena, in an area where snorkelling can be enjoyed. Ubytování Alquiler de barco se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Amplio yate clásico

Amplio yate clásico

Ubytování (Botel) Amplio yate clásico. Boasting sea views, Amplio yate clásico is located in Las Galletas, around less than 1 km from Playa La Ballena. Ubytování Amplio yate clásico se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace

Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace

Ubytování (Prázdninový dům) Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace. Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace is situated in Las Galletas and offers a garden and a terrace. Ubytování Bright Holiday Home in Las Galletas with Terrace se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

En contact avec la mer

En contact avec la mer

Ubytování (Ubytování na lodi) En contact avec la mer. En contact avec la mer se nachází 150 metrů od pláže Playa Las Galletas a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování En contact avec la mer se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE

SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE

Ubytování (Apartmán) SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE. Set in Las Galletas, just 3 km from Playa Colmenares, SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE offers beachfront accommodation with a restaurant, a bar, a casino... Ubytování SEA VIEW TENERIFE SOUTH 6 PEOPLE se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Live Arona Callao Bajo

Live Arona Callao Bajo

Ubytování (Apartmán) Live Arona Callao Bajo. Live Arona Callao Bajo se nachází v Las Galletas. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi, pračku a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Live Arona Callao Bajo se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Live Arona Callao

Live Arona Callao

Ubytování (Apartmány) Live Arona Callao. Live Arona Callao se nachází v Las Galletas na Tenerife a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Live Arona Callao se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Barco Akilina Las Galletas

Barco Akilina Las Galletas

Ubytování (Botel) Barco Akilina Las Galletas. Featuring lake views, Barco Akilina Las Galletas offers accommodation with a bar and a balcony, around less than 1 km from Playa La Ballena. Ubytování Barco Akilina Las Galletas se nachází ve městě Las Galletas (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Las Galletas

Město Las Galletas se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 47 hotelů a ubytování ve městě Las Galletas.