Hledat

Ubytování

Ubytování město Lardos

Ve městě Lardos (Řecko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lardos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lardos

Rodia House

9,8

Rodia House

Ubytování (Prázdninový dům) Rodia House. Situated in Lardos, 2 km from Lothiarika Beach and 2 km from Lardos Beach, Rodia House features accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden... Ubytování Rodia House se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kivotos

9,8

Villa Kivotos

Ubytování (Vily) Villa Kivotos. Villa Kivotos se nachází na pobřeží nedaleko centra vesnice Pefki a nabízí přímý vstup na pláž Lothiarika. Ubytování Villa Kivotos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Elements

9,7

Elements

Ubytování (Vily) Elements. Vily Elements se nacházejí v letovisku Lardos a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Některé vily mají posezení a/nebo terasu. Ubytování Elements se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Villa Fay

9,7

Villa Fay

Ubytování (Vila) Villa Fay. Villa Fay se nachází na pláži v letovisku Lardos na Rhodosu a nabízí terasu, gril a výhled na moře. Ubytování Villa Fay se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Nicholas Beach Studios

9,5

Nicholas Beach Studios

Ubytování (Apartmány) Nicholas Beach Studios. Nicholas Beach Studios se nachází přímo na pláži Lothiarika, nabízí ubytování s možností vlastního stravování s bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Ubytování Nicholas Beach Studios se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Estrella Villas

9,5

Estrella Villas

Ubytování (Vily) Estrella Villas. Estrella Villas je komplex 8 kompletně vybavených vil se soukromými bazény, které se rozprostírají na pozemku 9 000 m², pouhých 200 metrů od pláže Lardos. Ubytování Estrella Villas se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandorla Apartments

9,4

Mandorla Apartments

Ubytování (Apartmány) Mandorla Apartments. Apartmány Mandorla nabízejí prostorná klimatizovaná studia a apartmány s kuchyňským koutem. Ubytování Mandorla Apartments se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lardos Luxury Apartments

9,3

Lardos Luxury Apartments

Ubytování (Apartmán) Lardos Luxury Apartments. Offering a sun terrace, modern and elegant designed Lardos Luxury Apartments is located in Lardos, 45 km from Rhodes Town. Ubytování Lardos Luxury Apartments se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maripaul Family Villa

9,3

Maripaul Family Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Maripaul Family Villa. Just 150 metres from the beach, Maripaul Family Villa is a holiday home featuring free WiFi and a terrace situated in Lardos. Ubytování Maripaul Family Villa se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lindos Princess Beach Hotel

9,3

Lindos Princess Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Lindos Princess Beach Hotel. Lindos Princess se nachází přímo na písečné pláži Lardos oceněné modrou vlajkou. Ubytování Lindos Princess Beach Hotel se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

White Villas of Lardos No: 1

9

White Villas of Lardos No: 1

Ubytování (Prázdninový dům) White Villas of Lardos No: 1. Set in Lardos, White Villas of Lardos No: 1 offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytování White Villas of Lardos No: 1 se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamari Beach Hotel

8,8

Kamari Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Kamari Beach Hotel. All-inclusive hotel Kamari se nachází přímo na pláži Lardos. Nabízí nepravidelně tvarovaný bazén se samostatnou částí pro děti a snack bar. Ubytování Kamari Beach Hotel se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 995 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lindian Village

8,6

Lindian Village

Ubytování (Rezort) Lindian Village. Luxusní Lindian Village se nachází přímo na nádherné pláži Lardos, ve svěží zahradě s tropickými květinami a stromy. Ubytování Lindian Village se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Villa Perla

8,6

Villa Perla

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Perla. Set in Lardos, a few steps from Lothiarika Beach and 1. Ubytování Villa Perla se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Katikies Studios & Apartments

8,5

Katikies Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Katikies Studios & Apartments. Katikies Studios & Apartments se nachází přímo u moře na pláži Lardos, 55 km od města Rhodos, a nabízí neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Katikies Studios & Apartments se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lardos Bay

8,4

Lardos Bay

Ubytování (Rezort) Lardos Bay. Tříhvězdičkový Lardos Bay Hotel se chlubí výbornou polohou ve městě Lardos na ostrově Rhodos a nabízí příjemnou obsluhu. Ubytování Lardos Bay se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Belmare Hotel

8,3

Belmare Hotel

Ubytování (Hotel) Belmare Hotel. Belmare Hotel se nachází 200 metrů od pláže Lothiarika a 2 km od obce Lardos s restauracemi a kavárnami. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu a zahradu. Ubytování Belmare Hotel se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Sun Shine

8,1

Sun Shine

Ubytování (Hotel) Sun Shine. Sun Shine je hotel situovaný v Lardosu, jen 200 metrů od pláže. Ubytování Sun Shine se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Sun Beach Lindos

7,7

Sun Beach Lindos

Ubytování (Hotel) Sun Beach Lindos. Sun Beach Lindos se nachází v letovisku Lardos, 43 km od města Rhodos. Všechny pokoje mají klimatizaci, TV a koupelnu. Ubytování Sun Beach Lindos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Olive Garden Hotel

7,2

Olive Garden Hotel

Ubytování (Hotel) Olive Garden Hotel. Olive Garden Hotel se nachází do 350 metrů od pláže Lardos na ostrově Rhodos. Stojí uprostřed rozkvetlých zahrad a nabízí bazén, vířivku a saunu. Ubytování Olive Garden Hotel se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lardos Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con

Lardos Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con. Lardos Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con is situated in Lardos. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Lardos Villa Sleeps 6 with Pool and Air Con se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lardos Villa Sleeps 8 with Pool and Air Con

Lardos Villa Sleeps 8 with Pool and Air Con

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 8 with Pool and Air Con. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Lardos Villa Sleeps 8 with Pool and Air Con is set in Lardos. Situated 2. Ubytování Lardos Villa Sleeps 8 with Pool and Air Con se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Villa Claudia in Lardos

Villa Claudia in Lardos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Claudia in Lardos. Featuring garden views, Villa Claudia in Lardos provides accommodation with a garden and a patio, around 2 km from Lothiarika Beach. It is located 2. Ubytování Villa Claudia in Lardos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a terrace with pool views, and an outdoor swimming pool and a shared lounge, Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi can be found in... Ubytování Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lardos Villa Sleeps 8 Air Con WiFi

Lardos Villa Sleeps 8 Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 8 Air Con WiFi. Located in Lardos, 150 metres from Lothiarika Beach and 1 km from Lardos Beach, Lardos Villa Sleeps 8 Air Con WiFi offers an outdoor swimming pool and air... Ubytování Lardos Villa Sleeps 8 Air Con WiFi se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Blue House Lardos

Blue House Lardos

Ubytování (Apartmán) Blue House Lardos. Boasting a patio with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Blue House Lardos can be found in Lardos, close to Lothiarika Beach and 2. Ubytování Blue House Lardos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Lardos Villa Sleeps 7 with Pool Air Con and WiFi

Lardos Villa Sleeps 7 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 7 with Pool Air Con and WiFi. Located in Lardos, Lardos Villa Sleeps 7 with Pool Air Con and WiFi features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Lardos Villa Sleeps 7 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartments for Nice and Relaxing Holidays!

Cozy Apartments for Nice and Relaxing Holidays!

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartments for Nice and Relaxing Holidays!. Offering free WiFi and garden views, Cozy Apartments for Nice and Relaxing Holidays! is an accommodation set in Lardos. Ubytování Cozy Apartments for Nice and Relaxing Holidays! se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lardos Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Lardos Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi. Featuring a terrace with pool views, and an outdoor swimming pool and a shared lounge, Lardos Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi can be found in Lardos,... Ubytování Lardos Villa Sleeps 7 Pool Air Con WiFi se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Villa di Pefkos

Villa di Pefkos

Ubytování (Vila) Villa di Pefkos. Situated in Lardos, a few steps from Lothiarika Beach and 600 metres from Lardos Beach, Villa di Pefkos features accommodation with free WiFi, air... Ubytování Villa di Pefkos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kleanthi Lardos

Villa Kleanthi Lardos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Kleanthi Lardos. Located in Lardos, within 1.9 km of Lothiarika Beach and 2 km of Lardos Beach, Villa Kleanthi Lardos offers accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytování Villa Kleanthi Lardos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos).

Christine Villa Pefkos

Christine Villa Pefkos

Ubytování (Venkovský dům) Christine Villa Pefkos. Offering a garden and sun terrace, Christine Villa Pefkos is located in Pefkoi. Rhodes Town is 44 km from the property. Ubytování Christine Villa Pefkos se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi

Ubytování (Vila) Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi is located in Lardos. Ubytování Lardos Villa Sleeps 6 with Pool Air Con and WiFi se nachází ve městě Lardos (Řecko - Rhodos). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 270 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lardos

Město Lardos se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Lardos.